Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gratula!

 

 

Anyám köszöni relatíve jól van, ideiglenesen megoldva (max 2-3 hónap). Viszont tegnap meg a nagyim esett el, délután ráhívtam a mentőket, Röntgen, éjjel műtét. Mondanám hogy combnyak, de ha jól értettem akkor a tomporát törte el. Egy hét kórház, utána meglátjuk. Eléggé zavart, de jól viseli. Műtét után pár órát még aludt, aztán reggelig beszélt egyfolytában :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám köszöni relatíve jól van, ideiglenesen megoldva (max 2-3 hónap). Viszont tegnap meg a nagyim esett el, délután ráhívtam a mentőket, Röntgen, éjjel műtét. Mondanám hogy combnyak, de ha jól értettem akkor a tomporát törte el. Egy hét kórház, utána meglátjuk. Eléggé zavart, de jól viseli. Műtét után pár órát még aludt, aztán reggelig beszélt egyfolytában :)

:(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a Balaton partról! Február óta tartó huzavona, halasztás és bürokratikus útvesztők végén végre dolgozom! Olyan sok munkám van itt, hogy mint látható, lélegezni sincs időm. :D

 

Anyám köszöni relatíve jól van, ideiglenesen megoldva (max 2-3 hónap). Viszont tegnap meg a nagyim esett el, délután ráhívtam a mentőket, Röntgen, éjjel műtét. Mondanám hogy combnyak, de ha jól értettem akkor a tomporát törte el. Egy hét kórház, utána meglátjuk. Eléggé zavart, de jól viseli. Műtét után pár órát még aludt, aztán reggelig beszélt egyfolytában :)

Szegény, jobbulást neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dögölj meg Dzséjt. Stirölöd a jó nőket egész nap. Ó te szerencsétlen! :D :D :D

Tegnap, mikor lent voltam, tényleg volt itt egy jó nő. Olyan igazi tutajos tekintetű. :) Bár aljas módon napszemüveg mögé rejtette, cserébe majdnem végig bikiniben flangált. :yes:

Ma viszont még nem járt erre jó nő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ilyet miért nem tudtak ajánlani ma a Munkaügynél? :D Még azt is elnéztem volna, ha nincs őrködés, csak jó nők. :D De még annyi se. Áhhh....

A titok nyitja, hogy az ilyen állást nem a munkaügyön ajánlják. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A titok nyitja, hogy az ilyen állást nem a munkaügyön ajánlják. ;)

Dzséjt, megmondom őszintén, hogy erőforrásod elpazarlásának érzem (a munkáltatók részéről) a jelenlegi alkalmazásodat. Azt látatlanba megígérem neked, ha egyszer lesz egy vállalat, ahol én leszek a góré, és keresni fogok egy alkalmazottat olyan munkakörbe, ahol nem a gazdasági ismeretek, hanem a logika és a józan paraszti ész szükségeltetik, akkor te leszel az első jelöltem, még ha nem is Veszprém környéki állásról lesz is szó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, gratula, hogy el tudtad kezdeni a munkát :)

Köszi!

 

Dzséjt, megmondom őszintén, hogy erőforrásod elpazarlásának érzem (a munkáltatók részéről) a jelenlegi alkalmazásodat. Azt látatlanba megígérem neked, ha egyszer lesz egy vállalat, ahol én leszek a góré, és keresni fogok egy alkalmazottat olyan munkakörbe, ahol nem a gazdasági ismeretek, hanem a logika és a józan paraszti ész szükségeltetik, akkor te leszel az első jelöltem, még ha nem is Veszprém környéki állásról lesz is szó. :)

Köszi! És szavadon foglak! :D

 

Hé! Protekcióval könnyű :P:D

Tudni kell helyezkedni. Mondjuk jobban tetszene, ha nem itt kéne ücsörögnöm, hanem mondjuk havi ötszázezerért egy irodában, ahol az idióta munkatársak számítógépes bajait kellene megoldanom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudni kell helyezkedni. Mondjuk jobban tetszene, ha nem itt kéne ücsörögnöm, hanem mondjuk havi ötszázezerért egy irodában, ahol az idióta munkatársak számítógépes bajait kellene megoldanom. :)

Szerintem azért nem jártál rosszul. :) És még akár az a másik meló is bejöhet egyszer....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudni kell helyezkedni. Mondjuk jobban tetszene, ha nem itt kéne ücsörögnöm, hanem mondjuk havi ötszázezerért egy irodában, ahol az idióta munkatársak számítógépes bajait kellene megoldanom. :)

Na már csak az hiányozna szegény idióta munkatársaknak :D Dzséjt, mint a pokoli operátor :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nem jártál rosszul. :) És még akár az a másik meló is bejöhet egyszer....

De azért olyan jól sem. Ha mindent befizetek, épphogy marad pénz arra, hogy éljek kicsit. Jó, a friss levegő, a napsütés és a látvány (Oldi, ha láttad volna, milyen szépségeket engedtem be tíz perce :P), viszont azért, ha beindul a szezon, akkor lesz meló bőséggel, és ahhoz képest nem fizet jól.

 

Na már csak az hiányozna szegény idióta munkatársaknak :D Dzséjt, mint a pokoli operátor :lol:

:evil: :evil: :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért olyan jól sem. Ha mindent befizetek, épphogy marad pénz arra, hogy éljek kicsit. Jó, a friss levegő, a napsütés és a látvány (Oldi, ha láttad volna, milyen szépségeket engedtem be tíz perce :P), viszont azért, ha beindul a szezon, akkor lesz meló bőséggel, és ahhoz képest nem fizet jól.

Így van ezzel az ország lakosságának nagy része. :S

 

Másrészről meg ne fájdítsd itt nekem a szívem :P Épp igyekszek leszokni arról, hogy minden csini nő után forduljak :D Sz*r ügy, de a hivatásos nőtlen állás ezt már megkívánja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, megmondom őszintén, hogy erőforrásod elpazarlásának érzem (a munkáltatók részéről) a jelenlegi alkalmazásodat.

Valóban így van, de sajnos ez sok emberre jellemző manapság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Dzséjt az álláshoz. De gondolom ez csak ideiglenes. Sör van legalább a cégnél? :D

Jól kapiskálod az informatikus fizetéseket. 2000-ben egy évfolyamtársam a Népszabadságnál volt rendszergazda. Akkor volt a fizetése 400000 ft.

Mivel jársz melózni, busszal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Dzséjt az álláshoz. De gondolom ez csak ideiglenes. Sör van legalább a cégnél? :D

Jól kapiskálod az informatikus fizetéseket. 2000-ben egy évfolyamtársam a Népszabadságnál volt rendszergazda. Akkor volt a fizetése 400000 ft.

Mivel jársz melózni, busszal?

Nincs sör. Itt az nem engedélyezett. Az elődömet pont azért batyták ki, mert berúgott szoliban. Pedig jó lenne, mert rohadt meleg van itt (pont a portára süt a nap). És még hűtő is van (hideg sör helyett hideg teát rakok be :D).

Ideiglenes, legalábbis nincs szándékomban így nyugdíjba menni.

Ja, nekem is van ismerősöm, aki elég szép összeget vág zsebre. Pedig anno kettes volt rendszerinfóból. Csak szerzett még egy diplomát valami tököm-tudja-miből, gondolom azt se valami jó eredménnyel.

Busszal járok. Szerencsére a buszmegálló egy köpésre van a lakástól is, meg a kikötőtől is. És Veszprémtől Fűzfő sincs, csak húsz pernyire.

 

Dzséjt, neked meg gratula! Lesz miről mesélni az unokáidnak, ha majd ők lesznek "minden nő után begfordulok" korszakban :D

Kösz! Vagyis, 14-től halálukig? Mert fiúknál kábé ez az a korszak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem, akkortól kezdve amikor elkezdi őket érdekelni a téma.

 

Kiba meleg van. Meg mindenféle pollen. Nagyimhoz terveztem menni de szerintem megvárom a késő délutánt.

Edit: most meg dörög és villámlik. Szél van, szerintem mindjárt esni is fog. A jég sem lepne nagyon meg.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ilyet miért nem tudtak ajánlani ma a Munkaügynél? :D Még azt is elnéztem volna, ha nincs őrködés, csak jó nők. :D De még annyi se. Áhhh....

Az ilyen jó(az persze relatív, hogy kinek mi a jó) kis állások csak elég ritkán hullanak az ember ölébe. Én is nagyon szeretnék bejutni a reptérre, de egyelőre sikertelen az akció.

 

A titok nyitja, hogy az ilyen állást nem a munkaügyön ajánlják. ;)

Nálunk a bankszakmában kihalásos alapon lehet bekerülni, az én helyem is nagyin jó, tele jó nőkkel. :D Persze csak haverkodunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltunk kirándulni a Hűvösvölgyben. Gyönyörű napos idő. Felérünk a hegyre erre elkezd ömleni az eső. Visszamentünk a Moszkva térre, ott egy csepp sem esett.

 

Érdekes dolgok is történnek ám mostanság. Én aztán tényleg nem vagyok oda a melegért, de ez ami van tök kellemes. nagyon jó idő. Tegnap bemegyek a Burger Kingbe, megy a légkondi, ma felszállok a 6-os villamosra, ott is légkondi. Hazafele beugrottam a virágoshoz, vettem virágot, ott is bekapcsolva, de olyan hidegre mintha tél lenne. A kérdésem. Minek még ilyenkor? Teljesen felesleges. Simán bírható, tök jó idő van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.