Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókívánságokat! :) Belestem már, hogy mi újság van errefelé, és látom, hogy zseniális fejlődési pályát mutat fel az oldal még mindig! Számomra még új a kezelőfelület, ezért is nyomkodok óvatosan. :) (bár az óvatosság köszönhető a szülinapi este utáni korai kelésnek is) És örömmel látom, hogy folyamatosan új, értelmes rajongók is csatlakoznak az oldalhoz! Most, hogy itt a nyár, megpróbálok gyakrabban idelátogatni, csak még a vizsgaidőszak után kell egy pár napos retinarehabilitáció, mert manapság már minden digitális formában van kiadva, és kezdek kiégni. :) Meg persze be kell pótolnom még a Clone Wars utóbbi évadát, mert az is abszolút kiesett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy benéztél ide, remélem, a szünetben tudsz jönni többször is :)

Nekünk is egy rakat anyag digitális formában hozzáférhető, és sajnos némelyiket kénytelen vagyok kinyomtatni, mert órán jegyzetelek rá, és jobban tudom a papíralapot használni tanulásra (pl jegyzetelés, aláhúzás, stb.) :) Regényt olvasni viszont szoktam monitorról, egy idő után megerőltető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókívánságokat! :) Belestem már, hogy mi újság van errefelé, és látom, hogy zseniális fejlődési pályát mutat fel az oldal még mindig! Számomra még új a kezelőfelület, ezért is nyomkodok óvatosan. :) (bár az óvatosság köszönhető a szülinapi este utáni korai kelésnek is) És örömmel látom, hogy folyamatosan új, értelmes rajongók is csatlakoznak az oldalhoz! Most, hogy itt a nyár, megpróbálok gyakrabban idelátogatni, csak még a vizsgaidőszak után kell egy pár napos retinarehabilitáció, mert manapság már minden digitális formában van kiadva, és kezdek kiégni. :) Meg persze be kell pótolnom még a Clone Wars utóbbi évadát, mert az is abszolút kiesett...

Ááááááá szeva Coce! :D :D Pedig én már letettem róla, hogy visszatérsz és erre persze, hogy írtál. :D Szuper! Örülök, ha tetszenek az újítások. Jó volt franciában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Coce! Így utólag is boldog szülinapot! :)

 

Jegyek kapcsán: én a főiskolát szinte végigbukdácsoltam föleg hármas eredményekkel. Viszont már akkor tudtam, hogy mindenképp szeretnék továbbmenni a suli egyetemi továbbképzésére. Miután ötös lett a diplomavédésem és az államvizsgáim is ötösek lettek súlyozták ezeket a korábbi eredményeimmel és igy lett négyes a diplomám. Nagyon örülök, hogy csak másnap tudtam meg: a suli egyetemi továbbképzésre minimum négyes diplomával lehet bejutni. Ha előre tudom, hogy színötösre kell mindenből vizsgáznom ahhoz, hogy bekerüljek asszem olyan para ment volna, hogy tutira elrontom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááááá szeva Coce! :D :D Pedig én már letettem róla, hogy visszatérsz és erre persze, hogy írtál. :D Szuper! Örülök, ha tetszenek az újítások. Jó volt franciában?

Ody, írd már be ide, hogy úgyse lesz ötösöm a lottón. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kibéreljük az Indesit termet egy napra. :D

Van annál jobb is :D Mindenesetre nagy murit csapunk. Nekem normál esetben kétfelől jönne zsé, ha nyerne már végre az egyik banda, de ez a 3. még jobb lenne :D

Ha kell pótszám, akkor 8 :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.