Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha bejönnek a számok, kéretik postázni nekem majd az új jó pár Blu-ray lemezes kiadványt majd! :)

 

Franciaországról majd akkor írok egy hosszabb szösszenetet valamelyik napon. Azóta ugye volt egy diplomaosztóm, 2010 őszétől pedig beiratkoztam egy másik karra, Turizmus-vendéglátásra. És ősz óta 2 évet húztam le párhuzamosan, vagyis most fejezem be a második évemet így itt.:) Kicsit bepörögtem, a szemem még mindig golyózik. :hehe: Még vagy pár vizsga, és akkor a nyár a munkáról fog szólni. Nagyjából ezek zajlottak felém. :)

 

Itt volt valami blockbuster esemény? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha bejönnek a számok, kéretik postázni nekem majd az új jó pár Blu-ray lemezes kiadványt majd! :)

 

Franciaországról majd akkor írok egy hosszabb szösszenetet valamelyik napon. Azóta ugye volt egy diplomaosztóm, 2010 őszétől pedig beiratkoztam egy másik karra, Turizmus-vendéglátásra. És ősz óta 2 évet húztam le párhuzamosan, vagyis most fejezem be a második évemet így itt.:) Kicsit bepörögtem, a szemem még mindig golyózik. :hehe: Még vagy pár vizsga, és akkor a nyár a munkáról fog szólni. Nagyjából ezek zajlottak felém. :)

 

Itt volt valami blockbuster esemény? :)

Ha bejönnek a számok, akkor kapsz egy tiszteletbeli BD pakkot. :D Bár csak ezen múlna...

 

Nagy horderejű esemény a fórum jogtisztává válása volt, mivel megvettük a legújabb IPB motort, és hozzá skin-t is vásároltunk. De amint látom ezt Te is észrevetted. :) Beindult a hírszekció is, a jedirend.com híreit vesszük át RSS -ben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogalmam sincs, hogy később fog-e kelleni (pl. MA képzésnél beszámítják vagy nem, ott nem egységes a felvételi, bár nem tudom, mit agyalok ezen, amikor az még 3 év + egy nyelvvizsga), de attól függetlenül bosszantó :)

Ha tudod, hogy ennél többet tudsz, azt viszont nem tudod, hogy ez hol számíthat esetleg a későbbiekben, akkor biztosan bosszantó. De egy jegyen talán csak nem múlnak nagy dolgok. :)

 

Nekem végig jó jegyeim voltak az egyetemen (bár az elején nálam is becsúszott egy kettes jogból, meg egy hármas matekból), de be is jártam rendesen az előadásokra és készültem minden vizsgidőszakban. Nálam is főleg az ösztöndíj miatt számított, hogy 4,5 fölött legyen az átlagom (akkor az volt a határ), mert abból tellett csak barátokkal ide-oda eljárni év közben (zsebpénzt már nem kaptam).

 

 

Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókívánságokat! :)

Üdv újra itt. :)

 

 

Nos akkor meg is vannak a jövőheti nyerőszámok. :D

 

9, 13, 35, 42, 72.

Remélem, nyerünk! :D Lehetne pl. Prágában a következő fórumtali. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy horderejű esemény a fórum jogtisztává válása volt, mivel megvettük a legújabb IPB motort, és hozzá skin-t is vásároltunk. De amint látom ezt Te is észrevetted. :) Beindult a hírszekció is, a jedirend.com híreit vesszük át RSS -ben.

 

A külcsíny feltünt, de hogy jogtiszta motor... Nem semmi! Gratu! :clap:

 

Ody leírta a fórumosat, nekem úgy rémlik, hogy arról írtam, belevágtam levelezőn a pénzügy-számvitel szakba Bp-n (ez meg a személyes rész) :)

 

Ejj számvitel?! Jujj de nem szerettem anno! :P De remélem te szereted, és sikerekben gazdag szemesztereid lesznek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejj számvitel?! Jujj de nem szerettem anno! :P De remélem te szereted, és sikerekben gazdag szemesztereid lesznek! :)

Köszi :) Azon ritka emberkék közé tartozom, akik szeretik a számvitelt :D De nekem van hozzá előképzettségem, aminek köszönhetően a számvitel alapok órára nem jártam, és kaptam egy megajánlott jegyet belőle vizsga helyett :) Sajna a munkám során nem találkozom vele olyan mélységben és széleskörűen, ahogy jobb lenne, de hátha egyszer összejön egy olyan meló.

 

Jó ötlet ez a lottó dolog. Mennyi sört lehetne belőle venni. :D

Mennyi ember jól járna innen ezzel a nyereménnyel :D Mindig is azt mondtam, hogy ilyen összegű nyereményt csapatnak kellene megnyernie :) Azért ha a melóhelyin nyerünk, és megkapom a részem, első osztályú bulit rendezünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula hozzá :D

Fúj, de utáltam mindig is a makro-t :D Akkor inkább a mikro, az legalább érdekes :)

Donát, gratula :)

 

Én meg a mikrot nem szeretem, a hátamon feláll a szőr a határtermék és társai szavaktól (mindentől, amiben az átlag és a határ szó szerepel) :hehe: A makro sokkal érdekesebb, és szerintem az átlagember számára is hasznosíthatóbb, mint a mikro.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a hátamon feláll a szőr a határtermék és társai szavaktól (mindentől, amiben az átlag és a határ szó szerepel)

Huhh, én ugyanígy vagyok a GDP, GNI, GNDI-vel, a fogyasztási határhajlandósággal (látod, makróba is van határ szó :lol: ), a multiplikátorral :D

Mennyivel jobb ezek helyett komparatív elönyökről, a piac szereplőiről, a termelés különböző költségeiről valamint a kereslet-kínálat piacról tanulni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.