Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezt lopásnak nevezik, és ha rajtam múlna úgy beidéztetnélek a bíróságra, mint annak a rendje. És még büszke is rá. Az ember esze megáll.

Erről Krande jut eszembe, aki azzal dicsekedett anno büszkén, hogy a faterja milyen nagy értékű műszert lopott el az éppen bezárt (összevont) kórházból. Azért ez Magyarország...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne nézd le ennyire a munkádat. :) Több rossz hely van annál, mint jobb.

Nem is, sőt, kezdem megszeretni (kivéve a hajnali négy órás kelést és az utána következő 27 órás fennlétet - ami ebben a szoliban speciel lesz 28 óra is). Úgy értettem, hogy inkább eltöltök itt úgy 30-40 évet, hogy egyáltalán nem kapok jobb lehetőséget, minthogy egy órát dolgozzak a Tescoban.

 

Erről jut eszembe. A Titanic -nál elég lett volna magasabbra építeni az egyes alsó szektorokat elválasztó falat. Akkor nem süllyedt volna el.

Vagy legalábbis lassabban süllyed el. Sajnos az egyszerre elárasztott kamrák száma és azok helye (az öt elülső) miatt a hajó orra így is, úgyis merülni kezdett volna, csak a magasabb zsilipeken később ömlött volna át a víz a még elárasztatlan kamrákba. De az a plusz idő sajnos nem sokat ért volna a kevés és ostoba módon vízre bocsátott mentőcsónakok miatt. :(:angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem sem állja meg a helyét, hogy tolvajtól (ide kis jóindulattal behelyettesítve a Tesco-t) lopni nem szégyen.

Másrészről a Tesco olyan, amilyen, nem kell oda járni vásárolni, dolgozni meg pláne (bár akik ott dolgoznak, biztos azért teszik, mert nincs jobb), ha az ember nem szimpatizál a módszereikkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem sem állja meg a helyét, hogy tolvajtól (ide kis jóindulattal behelyettesítve a Tesco-t) lopni nem szégyen.

Nem kell kis jóindulat, hisz a kasszásoknak fönök által meg lett mondva, ha a vevő nem figyel, 2x húzzák/huzzuk le a termékeket. Ha észreveszi, a vevőszolgálat visszaadja, ha nem veszi észre Tesco bá' jól jár.

 

A "lopás"ainkat pedig belső-jegyzőkönyvezték, de nem érdekelt minket, mert a fönökünk is benne volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell kis jóindulat, hisz a kasszásoknak fönök által meg lett mondva, ha a vevő nem figyel, 2x húzzák/huzzuk le a termékeket. Ha észreveszi, a vevőszolgálat visszaadja, ha nem veszi észre Tesco bá' jól jár.

 

A "lopás"ainkat pedig belső-jegyzőkönyvezték, de nem érdekelt minket, mert a fönökünk is benne volt.

Ez már mesekönyv kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről Krande jut eszembe, aki azzal dicsekedett anno büszkén, hogy a faterja milyen nagy értékű műszert lopott el az éppen bezárt (összevont) kórházból. Azért ez Magyarország...

Pontosíthatok? :evil: Abban az esetben az volt a durva hogy ha apci nem hozza el a mikroszkópot, akkor ment volna ingyen a "rezet balra, ólmot jobbra" újrahasznosításra. Egy teljesen jól működő Röntgen berendezéssel pontosan ez történt.

 

Ami a Tesco-t illeti, a leltározásnál kiderül hogy mi hiányzik és a veszteségeket házon (áruházon) belül osztják szét a dolgozóknak. Onnantól kezdve hogy a termék lejött a kamionról, minden vele kapcsolatos veszteség az adott áruházé, csak a haszon az, ami visszajut Budaörsre. Pl ha öt raklapnyi joghurt rövid lejárattal érkezik, és nem vették észre amikor levették a kamionról, akkor utólag már csak annyit tehetnek hogy lesárgázzák és remélik hogy minél kevesebb marad belőle a nyakukon. Uránvárosban most már állítólag azt csinálják, hogy amikor jön a kamion azonnal fotóznak mindent még kirakodás előtt mert különben nem tudják a főnököknek bizonyítani hogy nem az ő hibájuk. Nem élelmiszeres eset, de állítólag volt olyan, hogy LCD "csak függőlegesen tárolható, semmit be rakjon rá" TVk érkeztek, persze vízszintesen, három raklapnyi burgonya alatt. Visszaküldték :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítanék. Abban az esetben az volt a durva hogy ha apci nem hozza el a mikroszkópot, akkor ment volna ingyen a "rezet balra, ólmot jobbra" újrahasznosításra. Egy teljesen jól működő Röntgen berendezéssel pontosan ez történt.

Szóval akkor megmentette? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vettem lottót. :D:cool: szóval majd ha nyerünk, akkor a ló fejet a megadott címre kérem. :D

 

Emlékeztetőül:

9, 13, 35, 42, 72.

+

12, 25, 27, 30, 41. (ezek lettek volna az én számaim)

A nyerőszámok:

 

2, 13, 72, 83, 84

 

Kettesünk lett volna... 1235.- nyereménnyel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát csodálod, hogy kirúgtak? Követed az utasítást, szorgalmas vagy és még arra is rámutatsz, hogy több eszed van a főnöknél? :pfff::)

És a teljesen inkompetens főnökökről nem is beszélve. Sok fiatal kijön diplomával a sulikból, még jóformán semmihez sem értenek a gyakorlatban (vagy valakinek a rokona), aztán mehetnek máris vezetőnek és a többi.

Még eszembe jutott, hogy nem direkt csinálják ezt a diákokkal, akik így ingyen dolgoznak, már ha nem fizették ki a napját :hmm:

 

Ha puskával kényszerítenének, akkor sem. Akkor inkább innen a kikötőből megyek nyugdíjba.

Nekem ez a kikötői meló így látatlanban nem tűnik rossznak, mindenesetre a Tesconál biztosan jobb.

Más láncok sem lehetnek túlzottan jobbak, én pl. már hallottam a CBA-ról is csúnyán beszélni embereket.

 

Kettesünk lett volna... 1235.- nyereménnyel. :D

A lottó ára visszajött volna :D De ezek után érdemes folytatni, hátha többet eltalálunk legközelebb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén nem tudom, hogy kifizetik e a napom ( azt a 7 órás melót) de ismerőseim szerint ki kell, hogy fizessék, de én azon a véleményem vagyok, hogy töröljék ki vele :D

 

Olvasom most ezt a Tesco Titkok könyvet neten, feléig eljutottam, vannak dolgok amiket én magam is tapasztaltam, így nyugodtan el lehet hinni szerintem amit ír benne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem sem állja meg a helyét, hogy tolvajtól (ide kis jóindulattal behelyettesítve a Tesco-t) lopni nem szégyen.

Másrészről a Tesco olyan, amilyen, nem kell oda járni vásárolni, dolgozni meg pláne (bár akik ott dolgoznak, biztos azért teszik, mert nincs jobb), ha az ember nem szimpatizál a módszereikkel.

 

 

Ez a lényeg. Szidják a Tescot de mindig tömve van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amikor Bulgáriában kihúzták kétszer egymás után ezeket?

4, 15, 23, 24, 35, 42

 

Vagy az íreknél pár éve:

 

4, 8, 15, 16, 23, 24

Ezek még nem telitalálatok, de ha nálunk jönne be egyszer, biztos, hogy sok Lost-fan lenne gazdagabb. :D

 

Talán jobb is, hogy nem jön be... a végén még úgy járnál, mint Hurley :D

Élvezném is, persze a balszerencsét leszámítva. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

((Én nem néztem a Lost-ot, mi volt ez a hat szám?))

 

Az egyik főszereplő, Hurley megtette ezeket a számokat a lottón, megnyerte a főnyereményt, 150 millió dollárt, de onnantól szerencsétlen volt, mivel ezek a számok szerencsétlenséget hoznak azokra az emberekre, akik kapcsolatba kerülnek vele. Röviden és talán érthetően, mert ez ennél egy kicsit több, de ide pont elég :)

 

Fene a windowsba, hát nem most halt be a rendszerem, amikor a vizsgák hajrájában vagyok???? :angry: Most már úgy, ahogy működöm, de erre aztán végképp nem volt szükség pont most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm, köszönöm a magyarázatot Miss. A kettes számrendszer mióta balszerencse? (Kettő a másodikon, kettő a harmadikon, kettő a negyediken, a 2 és 4 egymás után írása oda vagy vissza sorrendben (ld írek és bolgárok).

 

Na asszem nem lennék jó számmisztikusnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.