Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egy kis segítségre szorulok. Szóval, 1 éve vettem a Genius egerem, és ugyanaz lett a baja, mint az előzőnek pár év után: ahogy görgetnék lefele, egy picit mindig felfelé is gördül, így néha hiába görgőzök le, egyhelyben toporgok. Van erre valami megoldás, vagy már megint vennem kell egy újat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségre szorulok. Szóval, 1 éve vettem a Genius egerem, és ugyanaz lett a baja, mint az előzőnek pár év után: ahogy görgetnék lefele, egy picit mindig felfelé is gördül, így néha hiába görgőzök le, egyhelyben toporgok. Van erre valami megoldás, vagy már megint vennem kell egy újat?

Nem lehet szétszedni? Lehet, hogy koszos a görgő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségre szorulok. Szóval, 1 éve vettem a Genius egerem, és ugyanaz lett a baja, mint az előzőnek pár év után: ahogy görgetnék lefele, egy picit mindig felfelé is gördül, így néha hiába görgőzök le, egyhelyben toporgok. Van erre valami megoldás, vagy már megint vennem kell egy újat?

 

Ha ugyanolyat vettél egy éve, akkor szerintem ideje kipróbálni egy újfajtát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ody: Én is erre gondoltam, csak gondoltam megkérdezem, hátha másnál is volt már hasonló jellegű probléma.

Megmondom őszintén nekem infra Genius egerem van, scrollos, de már legalább hat éve. Tökéletesen működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségre szorulok. Szóval, 1 éve vettem a Genius egerem, és ugyanaz lett a baja, mint az előzőnek pár év után: ahogy görgetnék lefele, egy picit mindig felfelé is gördül, így néha hiába görgőzök le, egyhelyben toporgok. Van erre valami megoldás, vagy már megint vennem kell egy újat?

Nálam is egy az egyben ugyanez van, de még ha zavaró is, már hozzászoktam.

A megoldás viszont engem is érdekelne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes dolgok is történnek ám mostanság. Én aztán tényleg nem vagyok oda a melegért, de ez ami van tök kellemes. nagyon jó idő. Tegnap bemegyek a Burger Kingbe, megy a légkondi, ma felszállok a 6-os villamosra, ott is légkondi. Hazafele beugrottam a virágoshoz, vettem virágot, ott is bekapcsolva, de olyan hidegre mintha tél lenne. A kérdésem. Minek még ilyenkor? Teljesen felesleges. Simán bírható, tök jó idő van.

A legtöbb helyre valóban nem kell még, bár 1 óra környékén napon elég meleg volt ma. Viszont bentre még fölösleges a kondi. Nálunk a melóhelyen tegnap már volt bent 30 fok, de meséltem, hogy üvegházban vagyunk, kevés ilyen vacak hely van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legtöbb helyre valóban nem kell még, bár 1 óra környékén napon elég meleg volt ma. Viszont bentre még fölösleges a kondi. Nálunk a melóhelyen tegnap már volt bent 30 fok, de meséltem, hogy üvegházban vagyunk, kevés ilyen vacak hely van.

Kicsit ugorj át a hűtőházba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségre szorulok. Szóval, 1 éve vettem a Genius egerem, és ugyanaz lett a baja, mint az előzőnek pár év után: ahogy görgetnék lefele, egy picit mindig felfelé is gördül, így néha hiába görgőzök le, egyhelyben toporgok. Van erre valami megoldás, vagy már megint vennem kell egy újat?

 

Vagy takarítás, vagy lézeres vagy optikai egér. Ma már ne vegyél görgős egeret. Csak lézert vagy optikait.

 

Természetesen boldog szülinapot. Pár sört azért nyomjál magadba. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

 

Frenkie: félreértettél! Az egér lézeres (vagy optikai, nem tudom mi a különbség), az egér két gombja közötti görgőre gondoltam! Amivel lapozok lefelé.

 

Dzséjt: A kattintás megy!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a böngésződnél nem működik rendesen? (Firefox, IE vagy Chrome?)

Nem, pókerezés közben is, ahogy variálom, hogy mekkora összeggel emelek (amire szintén a görgővel - is - van mód), akkor is néha visszaugrik, amikor felfelé görgetem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, pókerezés közben is, ahogy variálom, hogy mekkora összeggel emelek (amire szintén a görgővel - is - van mód), akkor is néha visszaugrik, amikor felfelé görgetem.

Hm... próbáld meg a vezérlőpult -> hardver -> egér résznél a "kerék" fülön átállítani az értékeket, hátha az helyrebillenti.

Mondjuk szerintem a görgő érzékelője a hibás (eleve rossz vagy csak koszos), mert szoftveres probléma esetén csak egy szoftverre korlátozódna (általában a böngészőre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.