Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, ma belekóstolhatok a forgalomirányítók életébe. Vitorlás és szörf verseny van, annyi itt az ember, mint bolyban a hangya, és persze a java kocsival jön. Mivel a parkolóhely jelentős részét a szép zöld gyep teszi ki, így én terelgetem a kocsikat nyolc óra óta, hogy ne álljanak egymás nyakára. Mert úgy néz ki, a búcsúban lőtt jogsi megszerzésekor a búcsús nem mondta, hogyan kell parkolni (hatalmas tisztelet a kivételnek). Persze mindenki a belső parkolóba akar állni, ami teli van, meg mindenki a hajókhoz akar állni, ami meg tilos. Van aki leáll a kapuban a kocsival trécselni, hogy a mögötte jövő három autó még véletlen se tudjon tovább hajtani. Néztek ma már patikusnak is, lerakatnak is. És még a szörfös csajokat is csak addig nézegethetem (akik mellesleg egymagukban olyanok, hogy a Spartacus összes csaja együtt véve sem állhatna meg mellettük; hiába, a magyar hölgyeknél még mindig nem termett szebb nőt a világra ez a föld), amíg elsétálnak a bódém mellett, mert amúgy böszöm nagy autókkal vagyok körülvéve. Böszöm nagy, drága autókkal.

 

Na, azt hiszem, járőr címszó alatt kivételesen nappal is lemegyek kicsit a partra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, nem kapsz idegbajt a sok nem normális autóstól :P Tegnap én is néztem a böhöm nagy, drága kocsikat, mert évfordulós nagy buli volt nálunk, aztán voltak olyan hivatalos vendégek, hogy ihaj, a kocsijukból simán házat tudnék venni.

Egyébként szívesen megnéznék egy ilyen versenyt, imádom a hajókat :D Persze remélhetőleg helyes pasik is kószálnak a hajók körül :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzsájt, érzem, iszonyú nagy a nyomás rajtad. Luxus autók, bombanők...... :D :D :D

Jachtok, sunshine! Csak egyetlen probléma van ezzel, de tényleg csak egy elhanyagolható pici probléma. EGYIK SEM AZ ENYÉM!!! :cry: :cry: :cry:

 

Remélem, nem kapsz idegbajt a sok nem normális autóstól :P Tegnap én is néztem a böhöm nagy, drága kocsikat, mert évfordulós nagy buli volt nálunk, aztán voltak olyan hivatalos vendégek, hogy ihaj, a kocsijukból simán házat tudnék venni.

Egyébként szívesen megnéznék egy ilyen versenyt, imádom a hajókat :D Persze remélhetőleg helyes pasik is kószálnak a hajók körül :evil:

Eddig én is szerettem a hajókat. :D Na jó, még most is szeretem őket, meg is nézném a versenyt, de hát nem lehet. Le-lepillantok, de mindig jön valaki, akinek van valami kínja, amit csak én tudok enyhíteni (eh... gazdagok, aztán mégis én a csóri vagyok az, aki nélkül a hajójukat se tudnák beindítani :cool: ).

Férfi szemmel nézve akad itt egy pár faszi, akin szzerintem megakadna a szemetek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(eh... gazdagok, aztán mégis én a csóri vagyok az, aki nélkül a hajójukat se tudnák beindítani :cool: ).

Férfi szemmel nézve akad itt egy pár faszi, akin szzerintem megakadna a szemetek. :)

Erre szokta kolléganőm mondani, hogy több a pénzük, mint az eszük :evil: Vagyis, akinek nincs pénze, az legalább kreatív marad több téren is (amiből meg persze nem lehet normálisan megélni).

Köszi :D Majd ha egyszer ilyen helyen járok, stírölöm is a fickókat :D

 

Nem vettem lottót. :D:cool:

Még vehetsz, este van a húzás :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sárbogárdi Tesco: Azért b*sztak ki a munkából mert el mertem menni WC-re! :o:D

Csodálod? Nem tartottad magad a Tescos etiketthez. Máskor tessék szépen a vevő elé tenni a kis és nagy dolgot... Azért ez nem semmi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban belegondolva azt kellett volna :D

 

De szerencsére csak diákmunka lett volna, de azért így is csodálkozok hogy 7 órát kibírtam, főleg hogy első(!) munkanapom volt. :D

 

Azért még az is vicc volt, hogy odarakták a raklapot, kezdjem el pakolni a dolgokat polcra. Jó pakolok, voltak dolgok amiknek nem volt helyük (akk minek rakják a raklapra?) mondták azt hagyjam ott a raklappal együtt. Otthagyom, rá 10 percre jön a házisárkány (főnőkasszony), hogy a vevők hasra esnek benne meg minek van ott. Mondtam én csak az utasítást követtem amit adtak. Mondta nem érdekli, mondom akkor engem se.

 

Utánna volt 2 polcsor, mondta főnők pakoljam le az egyik tetejéről az ásványvizeket a polcra ahol volt hely. Gondoltam önszorgalomból nekiállok szembelévőnek is. Pakolgatok, jön a házisárkány, hogy én mit meszérelek csinálni. Mondom baj ha dolgozok? Azért fizetnek nem?

 

Azt jött a WC-s dolog, elvégzem a kisdolgom, jövök ki budiból, ott áll főnőkasszony, kérdi hol voltam. Mondom talán WC-n? Mondja hogy akkor viszlát, többet nem hívnak. Mondom nem is jönnék parasztok közé.

 

Nagyon nyomik vannak ott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyiket sem kellet volna. A jó munkaerő nem kell, mert még haladnánk valamerre, plusz veszélyt jelenthetsz a főnök állására.

Főleg ha még magyar cég lenne, beszélhetnénk haladásról. A franciákat meg nem kell sajnálni. Amúgy is, Trianon nap van ma :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig nem süllyedtem, hogy a teszkóban dolgozzak. Pedig amikor nyílt itt nálunk, hülyének néztek, hogy nem akarok oda menni.

Ha puskával kényszerítenének, akkor sem. Akkor inkább innen a kikötőből megyek nyugdíjba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig nem süllyedtem, hogy a teszkóban dolgozzak.

Diákmelónak jó. A legalja szerinttem a gyorséttermi takarító :S

Egy napot dolgoztam anno a BK-ban diákként, első napomon takarítónak osztottak. Vajon miért nem mentem többször? :hmm:

Tescoban haverokkal voltunk egy nyáron. Nem lehet belőle megélni, de ha okosan csinálja az ember, egy csoki, egy üditő, 25 dbos DVD csomag, mindig hopp, elveszik ;) Csupa rejtély ott a tárgyak élete ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diákmelónak jó. A legalja szerinttem a gyorséttermi takarító :S

Egy napot dolgoztam anno a BK-ban diákként, első napomon takarítónak osztottak. Vajon miért nem mentem többször? :hmm:

Tescoban haverokkal voltunk egy nyáron. Nem lehet belőle megélni, de ha okosan csinálja az ember, egy csoki, egy üditő, 25 dbos DVD csomag, mindig hopp, elveszik ;) Csupa rejtély ott a tárgyak élete ;)

Legalább ne itt reklámoznád, hogy tolvaj vagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

aztán jött a Titanic-effektus, és a sok kis hiba szépen katasztrófához vezetett.

Erről jut eszembe. A Titanic -nál elég lett volna magasabbra építeni az egyes alsó szektorokat elválasztó falat. Akkor nem süllyedt volna el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább ne itt reklámoznád, hogy tolvaj vagy. :D

Megérdemeltük :D A Tesco meg baráti köre nem túl barátságos lsd. Norbi esetét :D

Ha már ilyen a mosdó, ilyen a törölköző is ;)

 

Amúgy mesélhetnék még, de olvasd el a Tesco Titkot, az marha jól leírja az ottani életet, bár szerintem néha túloz is, bár el is lehet akár hinni mindent, mert én el tudom képzelni róluk ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérdemeltük :D A Tesco meg baráti köre nem túl barátságos lsd. Norbi esetét :D

Ha már ilyen a mosdó, ilyen a törölköző is ;)

 

Amúgy mesélhetnék még, de olvasd el a Tesco Titkot, az marha jól leírja az ottani életet, bár szerintem néha túloz is, bár el is lehet akár hinni mindent, mert én el tudom képzelni róluk ;)

Nem tudom.... Én azt vallom, hogy az embernek legyenek elvei. Attól nem lesz rosszabb a teszkónak, hogy meglopd őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom.... Én azt vallom, hogy az embernek legyenek elvei. Attól nem lesz rosszabb a teszkónak, hogy meglopd őket.

Egyetértek veled!

Én anno GREENPEACE toborzónak jelentkeztem. Nem vettek fel, NorbiLordihoz hasonló okok miatt, nem is bánom. Bár utólag belegondolva nem kelett volna vigyorogni, mikor a területi főakárkicsoda az állatkísérletek ellen kampányolt talpig sminkben. HMMM, vagy a GMO-s cuccoknál se, esetleg baj volt, hogy striguláztam, hogy 10 percen belül, hányszor mondja el, hogy politikailag független szervezetes dumát. Vagy túlhangosan jegyztem meg, hogy egy NSDAP gyűlés sem lehetett ilyen demagóg?! Pedig én igyekeztem, de leendő bigyológusként annyira feltudom húzni magam ezeken a csúsztatásokon.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno GREENPEACE toborzónak jelentkeztem.

Jujj, azokat egy kanál vízben :D

Folyton feltartanak, hogy lépjek be. Rájöttem, hogy azt kell mondani nekik, hogy tag vagyok, hogy havi x összeget már lenyúlnak tőlem, azért, hogy békén hagyjanak. Előtte annyit vesződtem velük :D

Rosszabak a koldusoknál és a képeslapot árulóknál, mert jönnek utánad és le nem tudod koptatni őket. Az egyik még a metróra is követett, onnan tudom, hogy pénzt követelnek a szegény embertől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet belőle megélni, de ha okosan csinálja az ember, egy csoki, egy üditő, 25 dbos DVD csomag, mindig hopp, elveszik ;) Csupa rejtély ott a tárgyak élete ;)

Ezt lopásnak nevezik, és ha rajtam múlna úgy beidéztetnélek a bíróságra, mint annak a rendje. És még büszke is rá. Az ember esze megáll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.