Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is a liberalizmusban hiszek, mert még mindig az a legigazságosabb és az emberek szabad akaratát és leginkább tiszteletben tartó eszme. Nem tudnám elképzelni az életemet egy olyan világban, ahol megmondják, ki a magyar és ki nem, ki a jó ember és ki nem. Minden rendszer, ami az egyik embert a másik fölé helyezi bármely alapon, ami nem az egyéni teljesítményén alapul, számomra elfogadhatatlan.

A liberalizmus követői pedig pont ezt csinálják. Éltetik a devianciát, a bűnöző egy ártatlan bárány az áldozat meg biztos rasszista és tilos védenie magát. Nézz utána egy picit, hogy pl az Amnesty International kiket is védelmez, de ezt napestig lehetne sorolni. A mai liberalizmus már rég nem az aminek megszületett. Belvárosi kávézókból mondják meg, hogy mi is van lent vidéken. Sz*rnak azok mindenkire.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A liberalizmus követői pedig pont ezt csinálják. Éltetik a devianciát, a bűnöző egy ártatlan bárány az áldozat meg biztos rasszista és tilos védenie magát. Nézz utána egy picit, hogy pl az Amnesty International kiket is védelmez, de ezt napestig lehetne sorolni. A mai liberalizmus már rég nem az aminek megszületett. Belvárosi kávézókból mondják meg, hogy mi is van lent vidéken. Sz*rnak azok mindenkire.

Elég a hülyeségből! Egyrészt a könyökömön jön ki, másrészt túl van lihegve. Te is csak arra reagálsz ami kedvedre való, amire meg nem tudsz mit írni, azt lesöpröd az asztalról (lásd. Karrde írása). Szóval elég ebből. A többi ilyen szöveget törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég a hülyeségből! Egyrészt a könyökömön jön ki, másrészt túl van lihegve. Te is csak arra reagálsz ami kedvedre való, amire meg nem tudsz mit írni, azt lesöpröd az asztalról (lásd. Karrde írása). Szóval elég ebből. A többi ilyen szöveget törlöm.

Tudnék mit írni, csak aki előítélettel viseltetik a másik mondandójára és eleven lekezelő, személyeskedő stílusa van ( sűrűn használja a Te, Veled, Neked szavakat) azzal nem tudok mit kezdeni. Az olyan nem vitapartner. Más véleményét meg bocs, nem fogom szajkózni, mert az polkorrekt és többen osztják itt. Ennyit akartam befejezésül mondani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a liberalizmusban hiszek, mert még mindig az a legigazságosabb és az emberek szabad akaratát és leginkább tiszteletben tartó eszme. Nem tudnám elképzelni az életemet egy olyan világban, ahol megmondják, ki a magyar és ki nem, ki a jó ember és ki nem. Minden rendszer, ami az egyik embert a másik fölé helyezi bármely alapon, ami nem az egyéni teljesítményén alapul, számomra elfogadhatatlan.

 

Ugyanígy látom én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnék mit írni, csak aki előítélettel viseltetik a másik mondandójára és eleven lekezelő, személyeskedő stílusa van ( sűrűn használja a Te, Veled, Neked szavakat) azzal nem tudok mit kezdeni. Az olyan nem vitapartner. Más véleményét meg bocs, nem fogom szajkózni, mert az polkorrekt és többen osztják itt. Ennyit akartam befejezésül mondani.

De nem kell befejezésül se mondani semmit, főleg nem magyarázkodni. Vége és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esett de nem sok. majdnem elkapott a Tesoból hazajövet. :D

 

Ez meg elképesztő. 18 évesen meghalni ilyen marhaság miatt? A francnak űl egy gyakorlatlan csávó mögé, aki csak 3 kilóval bír menni?

 

http://halottmotoros.postr.hu/szornyethalt-a-magyar-szepseg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esett de nem sok. majdnem elkapott a Tesoból hazajövet. :D

Kivételesen nálunk esett normális mennyiségű eső :) Itt is volt olyan égzengés, hogy ihaj.

Most meg párás 35 fok van. Mindegy, az esőért még ezt is elviselem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen nálunk esett normális mennyiségű eső :) Itt is volt olyan égzengés, hogy ihaj.

Most meg párás 35 fok van. Mindegy, az esőért még ezt is elviselem.

Itt szinte hajnalig esett és dörgött. Alig tudtam aludni valamit az éjjel. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk meg olyan sokat és intenzíven esett, hogy a család észre sem vette. Én is csak azért, mert kiléptem a moziból és mellbe vágott a párás meleg, meg az a pár tócsa, amit még a nap nem szürcsölt fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk meg olyan sokat és intenzíven esett, hogy a család észre sem vette. Én is csak azért, mert kiléptem a moziból és mellbe vágott a párás meleg, meg az a pár tócsa, amit még a nap nem szürcsölt fel.

Na most viszont nagyon ronda felhők gyűltek itt össze a Balaton fölött. Már morog is. Ha ideér, szerintem csúnya világ lesz. Mondjuk nem lenne rossz egy intenzívebb zápor, mert rohadt fülledt a levegő. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most viszont nagyon ronda felhők gyűltek itt össze a Balaton fölött. Már morog is. Ha ideér, szerintem csúnya világ lesz. Mondjuk nem lenne rossz egy intenzívebb zápor, mert rohadt fülledt a levegő. :clap2:

Tessék errefelé terelni őket. Éjszaka égzengést akarok átaludni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most nem panaszkodom, tök jó idő van. Jó a nyaralóknak, jó nekem is. Abszolút nincs meleg, napon álltam a buszmegállóban és simán bírható. Bárcsak ilyen maradna egész nyáron. A múlt heti 38 nagyon durva volt ,ez ami most van semmi. Friss kellemes a levegő. A lakás is tök hűvös, a zseniális műanyag ablak egész nap zárva tartásával(így bent tartja a reggeli hűvöst) na meg a redőny lehúzásával.

Akik panelban laknak mindenképp(ha nem is idén, de jövőre), cseréljék le a nyílászárókat, döbbenetes a különbség a tavalyi meleg lakás meg a mostani hűvös között. Nagyon-nagyon megéri a beruházás. Természetesen redönnyel. Aki elhatározza a cserét, tudok segíteni milyen kell, olyan nagykerben dolgozom ahol az ablakok műanyag profiljait forgalmazzák mindenestül(kilincs ,vasalat stb..). mert ugye azt senki nem hiszi hogy az olcsó lengyel profil 1 évnél tovább húzza?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki elhatározza a cserét, tudok segíteni milyen kell, olyan nagykerben dolgozom ahol az ablakok műanyag profiljait forgalmazzák mindenestül(kilincs ,vasalat stb..). mert ugye azt senki nem hiszi hogy az olcsó lengyel profil 1 évnél tovább húzza?

Szó mi szó, nagyon meg kell nézni, hogy mit vesz az ember. Mi anno bejártuk Veszprémet, de vagy szutykor kínáltak drágán, vagy jót, de annyiért, hogy azért már egy hajót is vehettünk volna. :) Aztán apám unokatestvére, aki ilyennel foglalkozik, ajánlott egy Fehérvári céget. Na, azok a veszprémi cégekhez képest olcsón lecserélték mind az öt ablakot és a hat ajtót (így a szobák önmagukban is szigetelve vannak), redőnyöstül, meg az én szobámra még szúnyogháló is került. És természetesen nem bóvli.

 

Ami meg még most télen volt észrevehető, az a tavalyi házfelújítás eredménye, hogy megcsinálták az épület külső szigetelését. Lényegesen kevesebbet fizettünk a fűtésre, pedig több ablak is állandóan nyitva volt és nálam a fűtés még mindig nem szabályozható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú mi volt itt 10 perce. Egyik pillanatba sunshine másikban olyan fekete felhők jöttek mint Pákó, majd úgy szakadt az eső szomszédig alig láttam el, dörgött végig azzal az igazi recsegő-ropogó dörgésekkel, villámlott végig, tiszta fényes volt már ég, csomószor lehetett látni ahogy végigcikázok 1-1 az égen. Ez tartott kb 1 órán át. Még ilyet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.