Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Öreg harcos, hogy törölhette a témát, ha tag, nem moderátor?

Amúgy Bomarr te meg mindenkire rátámadsz, ezt észrevettem. Le lehetett volna ennyi erővel írni a videó címét, aztán, ha érdekli úgyis rákeres, ha meg a címe alapján rájön, hogy lesz*rja, akkor annyiban hagyja. Ehhez nem kell pm, csak egy kis jóindulat... Ha már ez is ráncigálásnak minősül, akkor tényleg kezeket a paplan fölé!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Bomarr te meg mindenkire rátámadsz, ezt észrevettem. Le lehetett volna ennyi erővel írni a videó címét, aztán, ha érdekli úgyis rákeres, ha meg a címe alapján rájön, hogy lesz*rja, akkor annyiban hagyja. Ehhez nem kell pm, csak egy kis jóindulat... Ha már ez is ráncigálásnak minősül, akkor tényleg kezeket a paplan fölé!!!!

Köszi nem kell minősitgetni a moderálást. Majd ha te leszel a moderátor akkor csinálhatod igy, én igy csinálom: ha valami ki lett hajitva innen -és szerintem nagyon jó hogy nincs itt- akkor ne legyen semmilyen módon újra idecitálva. Akit érdekel az megtudhatja egyébként az érintettektől. Nekem speciel a nevéről, linkjéről fogalmam sincs, igy ezirányú tájékoztatást ha akartam se tudtam volna adni. És akkor ezzel azt hiszem ezt zárhatjuk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert így egyszerűbb, főleg, hogy azt sem tudod miről van szó (ezt azért gondolom, mert a nevét sem ismerd) ... :) Ha azt mondod zárni kell, akkor úgy is lesz, ha nem akkor meg törlöd amit írok. Ez így elég diktatórikus jellegű. Csak nekem fura, hogy azt sem tudod miről van szó, mégis Norbinak estél miatta. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert így egyszerűbb, főleg, hogy azt sem tudod miről van szó (ezt azért gondolom, mert a nevét sem ismerd) ... :) Ha azt mondod zárni kell, akkor úgy is lesz, ha nem akkor meg törlöd amit írok. Ez így elég diktatórikus jellegű. Csak nekem fura, hogy azt sem tudod miről van szó, mégis Norbinak estél miatta. :clap:

Pontosan tudom miről van szó. Elejébe belenéztem, összefoglalóját elolvastam. Még a vitát is olvastam róla amit itt ment amig lehetett olvasni. Fail, ahogy szokták mondani. Most már remélem lenyugodott a pici lelked és végre jöhetnek a normális témák a topikba. Ha kötözködni akarsz még nyomd PM-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írni én is sok mindent tudok, hiszen most nyomtam ki 350 kilót fekve és a csigáim meg megírták a Superman film legújabb forgatókönyvét. :) Amúgy akármilyen téma is volt, szerintem normálisan is lehetett volna róla beszélni, max (úgyis) törlésre kerül... és nem átterelni az "Írjál már PM-et, vagy húzd meg magad" vonalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó én ezt nem tudtam, felesleges nekem esni. Főleg, ha van a témában érintett is, úgy megint más a helyzet. A tisztázatlan körülmények áldozata lettem!

De akkor sem értem, hogy mi lett Öreg fiúval, megbántott titeket valamivel? Mert már sokszor jöttetek azzal, hogy ez egy milyen jó közösség, akkor szerintem ezekről is értesülhetnénk, mi átlag emberek, csak a tisztán látás érdekében, nem?

Mert, azt is észleltem, hogy valaki átvette a helyét...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor leírom, hogy tisztázva legyen. :) Beraktam egy idézetet és egy linket, amit oldie kitörölt mert neki nem tetszett. Innentől a moderátori joga ugrott (SimonZ visszakapta), és nem csak azért mert törölte, hanem a tartalom miatt. Ilyen ember itt ne döntse el mit kell moderálni és mit nem. Innentől már ismered a tényállást. :)

 

Egyébként szívesen megismernénk személyesen is egy őszi fórumtalin, a Katicában!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Katica ilyen késdobáló és vinnem kéne 2-3 Droidekát is a saját biztonságom érdekében, vagy addigra érjem el, hogy 450-et is ki tudjak nyomni? :)

Én csak azért kérdeztem a dolgokat, mert nekem egyből feltűnt a változás, pedig tegnap és tegnapelőtt is munka miatt alig tudtam feljönni. Amióta itt vagyok Oldie már mod volt, meg engem is keményen fegyelmezett. Most már szerintem azok is tisztában látják, akik nem voltak itt ebben a néhány napban, vagy nem nagyon járnak ide, esetleg, nem mertek szólni a félelem miatt. De, te mint Warboss tisztáztad és innentől kezdve, akkor a témát lehet is zárni. Bomarr-tól akkor elnézést kérek és majd igyekszem megszokni, hogy ilyen antiszoc néha! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem szándékoztam kommentálni, mégis megteszem, mint szinte egyetlen "szemtanú", tegnap este láttam a kiindulási alapot: a törlés jogos volt, bár más szempontból, mint amiért megtörtént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... a német nyelvet nem szeretem, a németek, mint nép, mint ország... hát szintén nincsenek benne a "TOP5"-ben, de különösebb bajom nincs velük. A nyelvüktől viszont falra mászok... pedig 7 évig tanultam "elvileg" a németet :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nehezen tanulom a névelők miatt, de mi svábok vagyunk, nekem visszamenőleg az apámat, nagyapámat és ükapámat is Flóriánnak hívták, nagyanyám pedig úgy beszélt németül, hogy azt nem igazán értették meg, de kétségtelen, hogy valami nyelvjárás volt! :) Amúgy a németektől jött a Gabber stílus is, ami a Skinhead elektronikus megfelelője, Németországban baromi sokan vannak:

gabber3.jpg

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Karrdével vagyok, nem igazán volt itt helye ilyesminek. Az hogy Oldie mivel tölti a szabadidejét és milyen eszméket követ, az csak akkor tartozik ránk, ha ő maga osztja meg.

 

 

Megosztotta a Facebook-on. És nem az eszmével van a baj hanem az álszentséggel. Hogy mindenki holt hülyének van nézve olyan vádak alapján amiket Oldie is elkövet. Egy szót nem szóltam volna a videóhoz ha nem látom a "birkázást".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez két irányú út...vagy mindenki tud róla és érti, hogy mi van, mert egy közösség vagyunk és ismerni szeretnénk egymást, vagy ha annyira tabu, akkor nem beszélünk róla. Itt azonban én annyit észlelek, mint kimaradt személy, hogy fingom sincsen mi van és hiába akarnám megérteni nem tudom, mert az alap szitu baromi ködös. Ezt csak azért mondom, mert itt rendszeresen visszatérnek témák, akaratlanul is (pl. Ben), szóval jó lenne egy arany középút. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért a japó cuccokat jobban szeretem, Sony, JVC, Casio, Epson, Seiko, Lexus, TDK, Olympus, Hitachi és ezek azok amiket én használok, még 1.000 jófajta van! :)

 

Véleményem szerint ezek a 90-es évekbeli szintis-tucctuccos remekművek a zeneipar konkrét szégyenfoltjai, ami remélem soha az életben nem fog visszatérni.

Dzséjt írta nekem, hogy:

"Az.ért kifejezetten örülök, hogy nem te döntesz a mozik felől (se). "

Ez most rád igaz a zenében...mi erre pörögtünk élveztük, ma is tetszik, szórakoztat. Ha annyira igényesnek tartod magad, akkor nem kell belehallgatni, meg kommentálni, mert én sem tartom a te zenéidet különbnek de egyszer sem írtam, hogy jaj, azok a szétszívott és LSD-zett hippik, már megint mint flash-eltek a színpadon....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jó lenne egy arany középút. :roll:

Arra várhatsz. Te három hónapja vagy itt, mások két-három éve, megint mások több, mint öt éve. Óhatatlanul akadni fog valami, amit az újabbak nem értenek. Ha sokáig itt leszel még, neked is lesznek olyan élményeid, amiről az újoncoknak fogalmuk sincs. És amibe ildomos nem beleártani magad, hanem a bölcsek és fejfájás nélküliek némaságával tovább görgetni. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Karrdével vagyok, nem igazán volt itt helye ilyesminek. Az hogy Oldie mivel tölti a szabadidejét és milyen eszméket követ, az csak akkor tartozik ránk, ha ő maga osztja meg.

Oldie itt moderátor volt. Ennél fogva nem mindegy milyen jellem lapul meg mögötte. Gondolom ezt nem kell magyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra várhatsz. Te három hónapja vagy itt, mások két-három éve, megint mások több, mint öt éve. Óhatatlanul akadni fog valami, amit az újabbak nem értenek. Ha sokáig itt leszel még, neked is lesznek olyan élményeid, amiről az újoncoknak fogalmuk sincs. És amibe ildomos nem beleártani magad, hanem a bölcsek és fejfájás nélküliek némaságával tovább görgetni. ;)

Ez rendben van, de én nem beleártani akarom magam, hanem megérteni, hogy a későbbiekben tisztában legyek a dolgokkal. Mint mondtam, vannak bumeráng témák, szerintem ez is ilyen lesz, engem pedig zavar, hogy születik róla 2-3 oldal hsz és semmit sem értek belőle, közben pedig változásokat és vitákat szül a fórumon belül. Ez is érthető, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.