Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek ne tudjátok meg.... Ben most nekem írogat, mert senki nem maradt aki meghallgatná ezt a sz*rhalmazt. :) Ekkora egy elmebeteg f*szt keveset hordott a hátán a föld. Folyton arról kérdezősködik, hogy Sky mit érez Ahsoka iránt meg ilyen f*szságok. A végén megírtam neki, hogy remélem hamar rátalál a kötélre. :) Én adtam neki esélyt, de aki hülye haljon meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ne tudjátok meg.... Ben most nekem írogat, mert senki nem maradt aki meghallgatná ezt a sz*rhalmazt. :) Ekkora egy elmebeteg f*szt keveset hordott a hátán a föld. Folyton arról kérdezősködik, hogy Sky mit érez Ahsoka iránt meg ilyen f*szságok. A végén megírtam neki, hogy remélem hamar rátalál a kötélre. :) Én adtam neki esélyt, de aki hülye haljon meg.

Ejha, te aztán nem vagy semmi, Ody. Tőled nem is várna az ember ilyen agresszív megnyilvánulást az irányában, mondjuk teljes mértékig meg tudlak érteni. Hiába, Ben akkor is csak egy hazug, ostoba troll marad. Hazug azért, mert ilyen fennkölten előadta nekem, hogy olyannyira kiábrándult a fórumos közösségből, hogy soha többé nem keresi a társaságunkat és láthatjuk, hogy még mindig zaklat minket, a történtek ellenére. Gondolom még a mai napig is minden nap látogatja a fórumot, vendégként, ezt az egyet elhiszem neki. Most már egy életre megfontoltam azt a mondást, hogy ne etessük a trollokat. A legutóbb nem kicsit jól lakattam, de hogy annak milyen eredménye lett, te jó ég. Ellenségeskedésünk annyira felzaklatta, hogy... Nem is tudom körülírni. Ilyet még sohasem láttam azelőtt más embernél, hogy annyira belegabalyodik a saját hülyeségébe, hogy aztán... Egész egyszerűen túltölt az agya és utána mindenféle ésszerű, logikai és ok-okozati összefüggést nélkülöznek az írásai.

 

Sőt, már fel vagyok készülve a nagy visszatérésére is. Már szkeptikusan állok hozzá az újonnan regisztráltakhoz. (Akiknek valamiért nincsen jóváhagyva a csatlakozása.) Egyszer, előbb, vagy utóbb úgy is megpróbál újra belépni ide. Mondhat rólunk bármit, itt akar lenni.

 

Szerk.: Tisztán emlékszem egy "c" betűvel kezdődő felhasználóra, akinek a regisztrációja még nem volt jóváhagyva, azt hiszem "x" is volt a nevében, talán pont a végén. Ez a személy pedig már nincs fent a felhasználók listájában. Csak nem ő lett volna?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod KisKósa nálam is van egy határ. Én aztán a végletekig toleráns voltam vele, de már elég volt. Én nem akarok mélyebb elemzésbe kezdeni. Az biztos, hogy aki nem azt írja amit ő akar látni, az egyik pillanatról a másikra egy kis majom mocsok lesz a szemében. Az ilyen emberekre kár egy byte -ot is pazarolni. Az új tagok miatt meg nem kell parázni. Ez a csávó tuti nem jön ide vissza többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem vagyok ennyire élet ellenes... az a mondás, hogy "Aki hülye hajon meg" sem tetszett soha. Régen se és most sem értettem vele egyet. Lehet, hogy túl fontosnak tartom az emberi és minden más életet, és ezért. Amellett, hogy teljesen jogos a felháborodásotok, mert nem lehet kiigazodni egyszerűen Ben-en. Komolyan már egy másik dimenzió a srác. De ha tényleg olyan problémái vannak, amiket leírt (márpedig sanszos, hogy nem hazugság... legalábbis minden tuti nem az) akkor valóban egy potenciális öngyilkosjelölt :( ami azt jelenti, hogy nem túl bölcs dolog még buzdítani is az öngyilkosságra. Legalábbis ez az én véleményem. Mindemellett kismilliószor elmondtam neki én is, ha azt szeretné, hogy változás álljon be az életében azt így sohasem fogja elérni. Először is magának kell megtennie mindent a változás érdekében... és nem a kifogásokat keresni és másra hivatkozni, hogy így-úgy-amúgy nem tud megváltozni, vagy hogy ő ilyen és kész... mert ha "ilyen és kész" akkor nem értem a sírás-rívás okát. Szóval egyszerűen nem lehet kiigazodni rajta semmilyen értelemben, ami azért nem semmi... de buzdítani öngyilkosságra talán mégsem kellene!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod KisKósa nálam is van egy határ. Én aztán a végletekig toleráns voltam vele, de már elég volt. Én nem akarok mélyebb elemzésbe kezdeni. Az biztos, hogy aki nem azt írja amit ő akar látni, az egyik pillanatról a másikra egy kis majom mocsok lesz a szemében. Az ilyen emberekre kár egy byte -ot is pazarolni. Az új tagok miatt meg nem kell parázni. Ez a csávó tuti nem jön ide vissza többet.

Sajnos így van. Nem tetszett neki az életszemléletem és nem hazudtam álszent módon a képébe, mint ahogyan azt elvárta, ennyi volt a bűnöm. Akkor ezek szerint ő volt az a tag, akit említettem lentebb? (Szerkesztettem egyet a hozzászóláson.)

 

Csak nehogy aztán sorra elkezdje levadászni a fórumozókat. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem vagyok ennyire élet ellenes... az a mondás, hogy "Aki hülye hajon meg" sem tetszett soha. Régen se és most sem értettem vele egyet. Lehet, hogy túl fontosnak tartom az emberi és minden más életet, és ezért. Amellett, hogy teljesen jogos a felháborodásotok, mert nem lehet kiigazodni egyszerűen Ben-en. Komolyan már egy másik dimenzió a srác. De ha tényleg olyan problémái vannak, amiket leírt (márpedig sanszos, hogy nem hazugság... legalábbis minden tuti nem az) akkor valóban egy potenciális öngyilkosjelölt :( ami azt jelenti, hogy nem túl bölcs dolog még buzdítani is az öngyilkosságra. Legalábbis ez az én véleményem. Mindemellett kismilliószor elmondtam neki én is, ha azt szeretné, hogy változás álljon be az életében azt így sohasem fogja elérni. Először is magának kell megtennie mindent a változás érdekében... és nem a kifogásokat keresni és másra hivatkozni, hogy így-úgy-amúgy nem tud megváltozni, vagy hogy ő ilyen és kész... mert ha "ilyen és kész" akkor nem értem a sírás-rívás okát. Szóval egyszerűen nem lehet kiigazodni rajta semmilyen értelemben, ami azért nem semmi... de buzdítani öngyilkosságra talán mégsem kellene!

Biztosíthatlak, hogy sohasem lesz belőle öngyilkos. Túl makacs, vagy talán túl gyáva hozzá. (Vagy egyesek szerint az a gyáva, aki öngyilkosságba menekül, nézőpont kérdése.) A legutóbbi "könnyes" elválásunk során azt mondta, hogy nem adja meg nekünk azt az örömöt, hogy ő öngyilkos legyen és ezzel az érvvel mindig képes lesz kivágni magát a tényleges szándék alól. Nem féltem egy percig sem. Eleve lehetetlen helyzetbe állít minket azzal, hogy vagy meghallgatjuk az önsajnálatát és pátyolgatjuk, vagy öngyilkos lesz. Utóbbit nyilván nem teszi meg, de ezáltal kierőszakolja a figyelmünket. Engem is a múltkor úgy keresett fel, mintha rajtam múlna az élete, aztán kb. ugyanazt a levelet ctrl+c ctrl+v-vel elküldte Sky-nak is. Ő egy troll. És mindhalálig troll marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy másik ember halálának kívánása baromira nem egészséges dolog.

 

KisKósa valószínűleg úgy van, ahogy mondod... ettől függetlenül az öngyilkosság ötletének 'erősítése' akkor sem ildomos. Miért? Mert láthatóan komoly gondjai vannak a srácnak, és nem jelenthetjük ki azt sem, hogy csak a szája nagy... sajnos vannak mentálisan labilis illetve beteg emberek, akik sajnos teljesen beszámíthatatlanok... Mégis csak egy ÉLET-ről beszélünk. Bár lehet, hogy én vagyok csak túlságosan életpárti...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy másik ember halálának kívánása baromira nem egészséges dolog.

Pont lesz*rom mi lesz vele.

Amikor buzdítottam, akkoris ő hozta fel a témát, és mivel ez is egy módszer volt arra, hogy megszabaduljunk tőle(ha már Ody nem volt hajlandó bannolni), hát megragadtam az alkalmat.

 

Aki van annyira hülye, hogy öngyilkos legyen ilyesmi miatt, az meg is érdemli

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, itt is látszik kettőnk között a különbség... de nem baj. Nekem ez az álláspontom... de mielőtt félreértenél, nem védem őt egy pillanatig sem, mert pont elégszert tett olyat, ami joggal csapta ki mindannyiunkban a biztosítékot.... de hogy szinte kívánjátok a halálát, az nekem kicsit sok... mi több, megdöbbentő.

 

Az öngyilkosságról csak annyit, hogy addig örülj, amíg a környezetedben (pl család vagy szoros baráti kör) nem történik öngyilkosság. Ha történik, vagy ismersz olyat, akinek a szerettei közt volt öngyilkos, kicsit átértékeled ezt a dolgot. Nem ennyire egyszerű ez a téma. És továbbra sem Ben-t védem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy másik ember halálának kívánása baromira nem egészséges dolog.

 

KisKósa valószínűleg úgy van, ahogy mondod... ettől függetlenül az öngyilkosság ötletének 'erősítése' akkor sem ildomos. Miért? Mert láthatóan komoly gondjai vannak a srácnak, és nem jelenthetjük ki azt sem, hogy csak a szája nagy... sajnos vannak mentálisan labilis illetve beteg emberek, akik sajnos teljesen beszámíthatatlanok... Mégis csak egy ÉLET-ről beszélünk. Bár lehet, hogy én vagyok csak túlságosan életpárti...

Nincs ebben semmi rossz, Riddick, mármint az alapelvvel. Minket is pusztán a Ben iránt érzett ellenszenvünk vakít el és tökéletesen egyetértek azzal, amit mondasz. Senkinek sincs joga eldönteni, hogy ki éljen, vagy ki haljon meg. Mert ugye egy ideális világban mindenkinek megvan a helye, még neki is. Ám az ehhez hasonló "pátyolgatsz vagy meghalok" dolgok általában azzal érnek véget, hogy Ben elkezd személyeskedni, kiforgatja a szavaidat és egy undorító embernek nyilvánít csak azért, mert nem értesz vele egyet. Ezek után mondhatni érthető, amikor Ody ilyeneket állít, bár ő sem komolyan gondolja szerintem, inkább csak a "lesz*rom, csak hagyjál már végre békén" mentalitás érvényesül, szerintem okkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja Riddick. Kívánjuk. Már itt épül az ablak alatt a bitófa.... :lol: Te se vagy semmi ember.

 

Kösz Ody. Jól esett!

 

Ha képtelen vagy felfogni AZT!!! amit írok, akkor feleslegesen írok bármit is, úgysem vagyok sokkal több a szemedben (ezek szerint meg pláne) mint pl Ben.

Szomorú. Azt hittem, hogy egy fórumon le lehet írni az esetleges ellenvéleményt is. Alapvetően egyetértek veletek a témában, de uram bocsá, hogy pont ebben a dologban mégsem. Bocs.

 

KisKósa, ez rendben is van, sőt... nem csak hogy rendben van, 110%-ban igazad van minden szóban. És legalább neked sikerült, ahogy látom, felfogni azt, amit mondani próbáltam.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öngyilkosságról csak annyit, hogy addig örülj, amíg a környezetedben (pl család vagy szoros baráti kör) nem történik öngyilkosság. Ha történik, vagy ismersz olyat, akinek a szerettei közt volt öngyilkos, kicsit átértékeled ezt a dolgot. Nem ennyire egyszerű ez a téma. És továbbra sem Ben-t védem.

Unokatestvérem részegen leugrott egy 3 emeletes ház tetejéről, mert egy lány dobta. Eltört a gerince és csak a félméteres fűnek köszönheti hogy él. Ennek ellenére én még mindig azt gondolom, hogy aki ilyen apróságok miatt akar öngyilkos lenni, az meg is érdemli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Riddick. Te olyan mélyen vagy a szememben, hogy a víz miatt már ki se látszol. :lol:

 

Igazán szellemes... de legalább őszinte! Köszi! Tényleg! Szeretem, ha őszinték az emberek.

 

Nabopolasszar... nagyon sajnálom. :( Ennek ellenére nem értek egyet veled ebben teljesen. Nem feltétlen az a lényeg, hogy mi miatt... az a lényeg, hogy élet kioltásáról van szó, és hogy ezek felett egyesek ... hát érdekesen nyilvánulnak meg. Mindegy... elég volt ennyi belőlem... még sok is volt. Bocsi!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titeket sem értelek teljesen. Megbeszéltük, a történtek után mi a legjobb, amit tehetünk Bennel... nem etetjük. Szerintem ez nem túl bonyolult. Mégis mindig akad valaki, aki felhozza, oldalakat ír róla, foglalkozik vele. Ez minden vágya, mert unalmas, inaktív életét nem tudja mással kitölteni, csak azzal, hogy trollkodik. Ha egész egyszerűen nem válaszoltok neki, meg fogja unni, feladja a hadjáratát. Ha nem kap enni, éhen hal! A vicces topikban baromi találó az a videó, még ha valamilyen szinten poénként is készült. Hatalmas igazságot hallhatunk a fickótól. Nekem is írt már vagy 6 e-mailt a srác, de amint megláttam a feladónál, hogy "Kis Bence", megnyitás nélkül vágtam a kukába. De örülhet, mert ebben a hozzászólásomban megint ő a téma. Hozzáteszem, utoljára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor összegezzük:

- MÁR megint Ben a téma.

- Riddick besértődik miatta.

- Már lassan mi vagyunk a rosszak.

- MÁR megint Ben a téma...

 

Tegye fel a kezét vagy bármelyik szabadon választott végtagját az, aki így érez: :roll::pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benről rövid véleményem: Ő csak bekerült egy gödörbe amiből nem tud kijönni, csak ordibálja kifelé a hülyeségeit, kihúzni meg nem lehet mert megkapaszkodik.

 

Tényleg csak azt tudom mondani hogy ha nem szeretitek a gyereket akkor hagyjátok békén. Rám csak 2x írt a Facebookon, de akkor normális volt, igazából annyit akart tudni hogy örülünk e hogy elment a fórumról, meg annyit írt hogy kiábrándult a fórum közösségből, amit én mai napig nem tudtam dekódolni hogy miért is, mert valaki konkrétan le se sz*rta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor összegezzük:

- MÁR megint Ben a téma.

- Riddick besértődik miatta.

- Már lassan mi vagyunk a rosszak.

- MÁR megint Ben a téma...

 

Tegye fel a kezét vagy bármelyik szabadon választott végtagját az, aki így érez: :roll::pfff:

De nem neked ír naphosszat tucatnyi emailt Ahsokáról meg Lux -ról. :D Csak azért hoztam fel, mert tele lett a t*köm vele. Egyúttal le is zártam ezt a témát. Örökre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor összegezzük:

- MÁR megint Ben a téma.

- Riddick besértődik miatta.

- Már lassan mi vagyunk a rosszak.

- MÁR megint Ben a téma...

 

Tegye fel a kezét vagy bármelyik szabadon választott végtagját az, aki így érez: :roll::pfff:

:pfff: :pfff: :pfff: :pfff:

 

Nekem is irogatott. És? Válaszoltam rá és ennyi volt. Ha nem tetszik, blokkoljuk, mint felhasználót. Hagyjuk már a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor összegezzük:

- MÁR megint Ben a téma.

- Riddick besértődik miatta.

- Már lassan mi vagyunk a rosszak.

- MÁR megint Ben a téma...

 

Tegye fel a kezét vagy bármelyik szabadon választott végtagját az, aki így érez: :roll::pfff:

 

Dzséjt, ha neked is ennyit sikerült megérteni mindabból, amit mondani igyekeztem, akkor nagyon sajnálom. Mert ezek szerint igencsak rosszul sikerült dekódolnod a mondandómat. Nembaj, valahol már megszoktam. Egyébként felteszem bármely "szabadon választott" végtagomat, mert 75%-ban abszolút igazad van! ... inkább bő 50%-ban, ugyanis az én szememben NEM vagytok rosszak! (már ha rám céloztál azzal a félmondattal)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.