Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De nem neked ír naphosszat tucatnyi emailt Ahsokáról meg Lux -ról. :D Csak azért hoztam fel, mert tele lett a t*köm vele. Egyúttal le is zártam ezt a témát. Örökre.

Nekem tényleg nem. Hál' isten én úgy megutáltattam magam vele, hogy békén hagy. És ha még el is felejtené, hogy miért utált meg, akkor is csak egy köre lenne. Abban a körben egyrészt eszébe juttatom, miért utál, másrészt lendületből blokkolom. Ezzel megkímélve magam mindennemű idegbajtól. :)

 

Dzséjt, ha neked is ennyit sikerült megérteni mindabból, amit mondani igyekeztem, akkor nagyon sajnálom. Mert ezek szerint igencsak rosszul sikerült dekódolnod a mondandómat. Nembaj, valahol már megszoktam.

Riddickt, ha neked is ennyit sikerült megérteni mindabból, amit mondani igyekeztem, akkor nagyon sajnálom. Mert ezek szerint igencsak rosszul sikerült dekódolnod a mondandómat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit kell ezen ennyit rágódni, inkább össze kell dobni egy kis pénzt és berendelni egy adag ilyet, aztán elküldnei neki:

Antinyomi

Az egyik mellékhatása az öngyilkosságra való hajlamosságra tétel, ami még érdekesebbé teszi a dolgot.

 

A faluban volt több öngyilkos is az elmúlt 5évben. Ebből 3 alkoholista volt és nem tudott már bort szerezni, ez lett a vége. Aztán egy fiatal fiú, egy lány miatt és egy nő...véletlenül. Egyiket sem tudtam sajnálni és ha jól tudom a Nagy könyv is elítéli őket, azonnal a pokolra kerülnek. Mondjuk ezt azért tartom hülyeségnek, mert a japóknál meg ott voltak a kamikazék akik a hazájukért harcoltak, teljes erőbedobással és hittel, nem hiszem, hogy nem érdemelnének meg egy helyet ott fent. Ha már fiktív dolgokról is volt szó! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit kell ezen ennyit rágódni, inkább össze kell dobni egy kis pénzt és berendelni egy adag ilyet, aztán elküldnei neki:

Antinyomi

 

Bevesz kettőt tuti elnyugszik egy egész napra :D Nekem 1x volt szerencsém bevenni egyet suliba, úgy megpihentem mint a sz*r. Hazafele utam konkrétan filmszakadás, az egész 1 órás buszozás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert ezek legális drogok, ma már fejfájásra is ilyet írnak, mivel lehet a fejed ugyanúgy fáj, de tök lesz*rod. :)

Nálunk volt olyan orvos, aki sima fájdalmakra is felírta, amikor ínszalagszakadásom volt, én is kaptam, elolvastam mire jó, és rájöttem, hogy erre nekem nincsen szükségem...

Ettem egy kis házi csípős kolbászt, majonézes tormával és újhagymával, a pálinka után a 2.legjobb arcüregtisztító kombó, meg a torkodat is tiszticcsa!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ettem egy kis házi csípős kolbászt, majonézes tormával és újhagymával, a pálinka után a 2.legjobb arcüregtisztító kombó, meg a torkodat is tiszticcsa!!!

 

Ez abszolút így van! :) Első kézből tudom :) ... bár ez a kombó ínszalagszakadásra talán mégsem jó :);)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig felszínre kerül ez a Ben-téma, szerintem egyesek azért élveznek róla beszélgetni... Egyszerűen törölni kell az FB ismerősök közül, msn-ről stb. soha többet nem fogtok felőle hallani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem tudom... nekem valahogy nem élvezetes folyton azt olvasni (akár közvetlenül, akár mások által közvetítve), hogy szerelmes vagyok Ahsokába, illetve biztos azért rühellem Lux-ot, mert "el fogja venni". Eleinte szórakoztató volt abból a szempontból, hogy jót röhögtem rajta, mostanra viszont unalmassá és fárasztóvá vált. Szerinted nem az volt az első dolgom, hogy letiltottam Face-en? Dehogynem. Az e-mailes támadásokat viszont nem tudom kiszűrni, főleg úgy nem, hogy már vagy 3-4 különböző címen is írt, hogy elérje azt, hogy elolvassam... de részemről ezzel a Ben-téma lezárva, mert megint róla szól a hsz-em...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor mindig olyan jó érzés fog el, hogy nem vagyok fent Face-en... :) Ha kell valami feltöröm anyámét, ma is írtam egyik ismerősnek, hogy mi az msn-en címem, vegyen fel és ott folytatjuk a beszélgetést. Hallottam, most már adtak ki FB részvényt is, ami hatalmas bukta volt. Jut ez még olyan sorsra, mint a Netscape Navigátor, arra sem emlékszik már jóformán senki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ettem egy kis házi csípős kolbászt, majonézes tormával és újhagymával, a pálinka után a 2.legjobb arcüregtisztító kombó, meg a torkodat is tiszticcsa!!!

Ez az! Az ősi népi gyógymód a legjobb. :D Tegnap ittam is cigánymeggy ágyas páleszt, plusz barackot. Kitisztította az arcom rendesen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószinű emiatt a videó miatt. Hát igen jönnek az új fanatikusok. Döbbenetes és annyira álszent hogy megmondom őszintén okádhatnékom van tőle. Le van birkázva aki sikeres aki tett valami a sorsáért aki éjt nappallá téve tanult, aki állásért járt, aki napközben a tükör előtt gyakorolta a viselkedést egy állásinterjún, aki 12 órákat mer dolgozni hogy előrébb jusson aki lehet segítőkész, aki lehet normális. Az egyetlen bűne az hogy több pénze van mint aki ezt a videót felrakta boldog, és sikeres ellentétben azzal aki feltöltötte. Írtsuk ki őket és akkor mindenki szeretni fog mindenkit nem lesz gazdag ember és kommunákban fogunk élni, megosztva egymással kaját nőt piát. Ez lesz az Édenkert. Na de ime a videó. De a legszánalmasabb az egészben hogy ezeket a szerencsétlen gyerekeket(akiket szívből sajnálok) használja fel a saját propagandájára.

 

http://www.youtube.com/watch?v=56MXcTYC7-A&feature=player_embedded

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint a középkorban. :D Mindenki b*szott mindenkivel, folyt a vér....gyönyörűűűűű élet volt akkoriban. És még a levegő is jó volt. Ilyen mérvű álszentség csak a papoknál létezik (de ott is ritka).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.