Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem voltam szomjas, de vészes se volt. :) Pont kellemesen telt az egész délután-este-éjszaka. :D Azt sajnálom, hogy a Beatrcie -t nem vártuk meg. A Neotont viszont majdnem végig álltam a lányok miatt. :D Persze azért sört kellett venni közben, másképp nem bírtam volna ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lányok miatt álltad végig? Ez most eléggé félreérthető volt! :) Legalább akkor nem a fejedben volt a vér! Én egy ilyen koncertet még ittasan sem bírnék ki... Kispálon voltunk Völgybe, az is ilyen csendes ülős volt, szerintem iszonytató úgy egy "buli". Na, de találtam jó kis zenéket orosz oldalon, fel is teszem YT-ra, majd ide is postolok két durvát! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az esetben a kicsit is sok volt . :) Amúgy a tagok járókerettel nyomultak a színpadon? Mert ha jól tudom már elég idősek! Vagy valami otthonban voltatok pálinkázni? :evil:

Meglepő volt, mert rohadt jól tartják magukat! Pálinkát is ittak valószínűleg, Ádám három testőr társaságában sétálgatott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egy retro buli a Dune - Hand in Hand-el indul, ha meg magyar, akkor Kozmix, vagy Kerozin. Az volt égő, mikor elmentünk egy retro buliba, már az gyanús volt, hogy a lányoknak a belépés ingyenes... 4csaj, én kísértem őket. Bementünk végig Neoton és társai szóltak, 30-40 kiéhezett 50év feletti férfi ült a boxokban...kb. 2perces buli volt, ennyi idő alatt ittam meg a korsó söröm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi :( Csak meg kellett emésztenem az olvasottakat :) Köszi a felvilágosítást, okosabb lettem :) Én igazából csak a rövid távú részvényekben gondolkozok, tehát megveszem, megvárom míg felmegy az ára és eladom.De úgy igazából honnan tudom meg hogy mikor érdemes eladni/venni részvényeket? Gondolom figyelni kell a változásokat nem? Ha jól látom akkor június 11.én az OTP fizetni fog osztalékot.

Semmi gond. ;)

Erre való a korábban említett technikai elemzés, ha nézed a részvényárfolyam elmúlt pár hetes rajzát, akkor abból tudsz következtetéseket levonni, hogy merre fog menni. Persze az már jó kérdés, hogy ezek az előrejelzések mennyire pontosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond. ;)

Erre való a korábban említett technikai elemzés, ha nézed a részvényárfolyam elmúlt pár hetes rajzát, akkor abból tudsz következtetéseket levonni, hogy merre fog menni. Persze az már jó kérdés, hogy ezek az előrejelzések mennyire pontosak.

 

Most BÉT-en kezdtem el figyelgetni a dolgokat, aztán ha majd eljön az ideje akkor beszállok :) Délután így WTCC nézés közben még a Bwin és társai fogadós honlapok jutottak eszembe. Azok mennyire megbizhatóak, és hogy működnek, tudja valaki? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam a megítéléséről egy cikket, igazából a fehérterroron kívül másért nem lehet népírtónak nevezni. De még arra se ő adta ki a parancsot, csak szimplán nem mondta meg egy ideig az embereinek hogy álljanak le.

Ahogy a munkaszolgálatba se ő kényszerítette az embereket csak hagyta hogy oda tereljenek egy rakás magyar állampolgárt, akik ott hallnak meg. Lásd. Rejtő Jenőt, híres íronkat. akinek egy másik korban maximum amiatt kellett volna aggódnia hogy mit vesz fel a következő tiszteletére rendezett banketten, szerencsétlenségére viszont Horthyék alá született, ahol az állam úgy döntött, hogy buli lenne ha betegen munkaszolgálatosként fordulna fel, ahogy azt meg is tette 1943 januárjában. De tény, hogy a XX. századi történelem -a magyar is- annyira nyüzsög a nagykaliberű népirtóktól, hogy ilyen kishalak, mint Horthy már egész szentnek tűnnek.

Ettől még persze minden rongálás indittatásától független barbárság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a munkaszolgálatba se ő kényszerítette az embereket csak hagyta hogy oda tereljenek egy rakás magyar állampolgárt, akik ott hallnak meg. Lásd. Rejtő Jenőt, híres íronkat. akinek egy másik korban maximum amiatt kellett volna aggódnia hogy mit vesz fel a következő tiszteletére rendezett banketten, szerencsétlenségére viszont Horthyék alá született, ahol az állam úgy döntött, hogy buli lenne ha betegen munkaszolgálatosként fordulna fel, ahogy azt meg is tette 1943 januárjában. De tény, hogy a XX. századi történelem -a magyar is- annyira nyüzsög a nagykaliberű népirtóktól, hogy ilyen kishalak, mint Horthy már egész szentnek tűnnek.

Ettől még persze minden rongálás indittatásától független barbárság.

 

Mondjuk erről hallgattak a cikkekben, na de majd holnap megkérdezem töri tanárom ha nem felejtem el, ugy is felelniük kellene, szóval húzom nekik az időt :) Ő ugy se azt mondja el a személyekről amit a könyvekben írnak le szépítve, hanem a valóságot :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk erről hallgattak a cikkekben, na de majd holnap megkérdezem töri tanárom ha nem felejtem el, ugy is felelniük kellene, szóval húzom nekik az időt :) Ő ugy se azt mondja el a személyekről amit a könyvekben írnak le szépítve, hanem a valóságot :)

 

 

Ezt kétlem. Az érzelmei szerint fogja elmondani. Magyarországon Se Horthyról de Kádárról nem lehet objektív képet lefesteni. Az egyik ember így itéli meg őket a másík úgy.

 

Ody: Jó lehetett a pálinkafesztivál. A Neoton után Fenyőnek kellett volna fellépnie a Csókkirállyal. :D Milyen pálinkák voltak?

 

Nálam a retro az a nyolcvanas évek zenéje. Különben általában az embereknek az a retro amit tizenévesen hallgattak. Tegnap este kimentünk a Hungaroringre ingyenes Tankcsapda-koncert volt. Valami brutál rossz arrafele a tömegközlekedés. A hév nem járt, busszal mentünk, onnan meg jelentős gyaloglás volt még, az utolsó éjszakait meg lekéstük és ott álltunk éjfélkor sör nélkül Szilasligeten egy buszmegállóban. Aztán az Örsig betaxiztunk mi ketten a haverommal meg egy fiatal pár. Így fejenkét 900 ft volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bolyhos pálinka volt! Itt lakik a csávó, és lényegében ő szervezi. Mindenféle pálinka volt, rohadt finomak. Epertől kezdve, barackon át...minden. Csepregi Éva hatalmas volt, mert úgy kezdte a koncertet, hogy reméli mindenkinek ízlik a pálinka. :D A sör is remek volt. Hideg és friss. Borsodit ittam most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bolyhos pálinka volt! Itt lakik a csávó, és lényegében ő szervezi. Mindenféle pálinka volt, rohadt finomak. Epertől kezdve, barackon át...minden. Csepregi Éva hatalmas volt, mert úgy kezdte a koncertet, hogy reméli mindenkinek ízlik a pálinka. :D A sör is remek volt. Hideg és friss. Borsodit ittam most.

 

A Borsodit én szeretem is. Most van a Sparban 10 %-al több 179 ft-ért. Vettem párat. Persze a Heinekent nem veri, de iható. Pl a Steffl-nél jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagy forgalom ellenére, sikernek azért nem nevezném, mivel egyrészről az eredeti részvényáron stabilizálódott a nap végére a folyamat (38 dollár / részvény), tehát a kezdeti lufi gyorsan kipukkant, másrészről ha ezt visszaszorzod a részvénytulajdonosok számával, akkor az így kijött piaci érték meglehetősen elmarad attól, mint amit a szakértők vártak előzetesen. Ha jól emlékszem, 100 millióra testálták előzetesen, ehelyett lett "csak" 80.

Ebből a szempontból igazad van, én nem is számoltam ennek utána, de önmagában ez egy jelentős elsődleges részvénykibocsátás volt, még ha nem is teljesen az elképzelések szerint alakult.

 

 

Sajnos csak egyesünk lett a lottón. :( Öröm az ürömben, hogy megint nem lett ötös. Így a jövőhéten újrapróbáljuk. :)

Sebaj. :) Melyik szám jött be?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma átjött haverom az új nőjével. A csaj telefonján volt egy R2D2, ami jelezte, ha hívják és villog. Na, mondom, letesztelem.

-Na, milyen aranyos ez a C3PO baba!

-Igen, nekem ő a kedvencem a sorozatból.

Aztán bevallotta, hogy neki az első rész jött be a legjobban. Ez a két dolog szerintem mindent elmondott az adott helyzetről. Mondtam is a haveromnak, hogy szegény lány, megérett egy cserére.

Na, a jövő héten befejezem a tanulást, szóval jöhet majd a Trónok harca első évad, és ahogy újranéztem, nézem is a II.at! :rock: Plusz meghozzák a Warhammer könyveket, végre ismét Orkok harcolnak majd, imádok róluk olvasni, mint stílusban, mint hozzáállásban a legjobban eltalált fantasy lények.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 63 -as. :)

Pont most mesélte el az egyik ismerősöm a következő sztorit:

 

Egy ismerősét a főnöke megkérte, hogy adjon fel 4 szelvényt, és adott neki egy számsort. Azt mondta, mindegy, hogy hogy, csak mindegyik szelvényen szerepeljen az egyik szám. Erre az idióta feladta mind a négy szelvényen ugyanazt az öt számot, mert nem lottózott még életében. 4-esük lett, és 4x1 milliót nyertek. :D

 

Igen ám, de akkor meg elkezdődött a vita, hogy hogyan osszák meg a pénzt. A főnöke azt mondta, hogy az ő pénze, az ő nyereménye, a fickó meg azt, hogy maximum egy négyese lett volna a pasasnak, hiszen sosem adta volna fel az öt számot 4x. Végül feleztek. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma átjött haverom az új nőjével. A csaj telefonján volt egy R2D2, ami jelezte, ha hívják és villog. (....) Ez a két dolog szerintem mindent elmondott az adott helyzetről. Mondtam is a haveromnak, hogy szegény lány, megérett egy cserére..

Barátnőt cseréltetek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most mesélte el az egyik ismerősöm a következő sztorit:

 

Egy ismerősét a főnöke megkérte, hogy adjon fel 4 szelvényt, és adott neki egy számsort. Azt mondta, mindegy, hogy hogy, csak mindegyik szelvényen szerepeljen az egyik szám. Erre az idióta feladta mind a négy szelvényen ugyanazt az öt számot, mert nem lottózott még életében. 4-esük lett, és 4x1 milliót nyertek. :D

 

Igen ám, de akkor meg elkezdődött a vita, hogy hogyan osszák meg a pénzt. A főnöke azt mondta, hogy az ő pénze, az ő nyereménye, a fickó meg azt, hogy maximum egy négyese lett volna a pasasnak, hiszen sosem adta volna fel az öt számot 4x. Végül feleztek. :lol:

Na akkor ennek örömére jöhet megint öt szám privátba mint a múlt héten. :) Nem sok hiányzott akkor sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, javasoltam, hogy cserélje le egy újabb modellre! :)

Na, este jön a vihar, el ne felejtsem áramtalanítani a gépet és a routert, modemet, nehogy már a villám hazavágja!

 

 

Nem fogja ha van villámhárító a házon. De ha nincs annak a valószínűsége hogy pont oda fog becsapni szinte nulla.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fogja ha van villámhárító a házon. De ha nincs annak a valószínűsége hogy pont oda fog becsapni szinte nulla.

:nana: Mi itthon egyszer már megjártuk a villámokkal. Szerencsére a számítógépeket kihúztuk, de a tv-k bedugva maradtak minden más elektromos vacakkal együtt, a biztosító pedig nagyon nem akart fizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A faluban a mellettünk lévő utcába belecsapott, haver vehette is meg a régi gépem, ami a sarokban pihent. Ezen én nem kockáztatok, annyit nem ér meg az 30mp, amíg mindent kihúzok. Családi házon én pedig nem sűrűn láttam még villámhárítót.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.