Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem csak az volt fura az egész dologban, hogy pont te, Ody, citáltad ezt ide, annak ellenére, hogy te tetted tiltólistára a politika témáját a fórumon. Karrde álláspontjával értek egyet, de most már mindegy, ami történt megtörtént... Azért sajnálom, hogy így végződött a dolog, elvégre Oldie egy törzstag volt, remélem ilyen többet nem fordul elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, tegnap voltam randizni. A csaj egy 3csillagos hotelben dolgozik, 8.ától alig lesznek vendégek, azt mondta menjek el, aztán ha nap közben segítek neki kisebb dolgokban (ebéd osztás, rekeszek cipelése), akkor ingyen lent lehetek pár napot. Persze közös szobánk is lesz...úgy érzem igent kell mondanom. Jó lesz egy kicsit kiengedni a ... fáradt gőzt! :)

 

Egy volt barátnőm pucér képe meg felkerült a napiszar.com-ra, aztán előbb engem vádolt vele, de rájött, hogy miért lenne nekem róla fél évnél fiatalabb ilyen jellegű képem, amikor 2éve szakított velem. Szóval segítettem neki a nyomozásban, meg töröltetni akarja a post-ot. De mivel 2és fél éves kapcsolat után, egy levélben szakított velem, egy másik fiú miatt, így most 4-5 közös ismerősnek azért átküldtem a post elérési útvonalát, bosszúm utol érte. Mondjuk azt sem értem minek küldözget ilyeneket idegen fiúknak, ha 2éve már a "vőlegényével" él együtt. Összekapott mostanában egy gyerekkel és gondolom ő küldte be a szaftos képet... Most meg megy a para, ha még valaki látta azon a szenny oldalon a dolgot és a faluban híre megy, akkor kalap, kabát. Erre most mit is mondhatnék? Fákd áp bjács...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de azóta a csaj egész nap neten van, és írja az oldalnak a leveleket, hogy töröljék már a post-ot. Utánanéztem a jogi oldalának, nem sok mindent tud tenni ez ügyben. Ami még szomorúbb, hogy átolvastam 1-2 ilyen témát ezen a blogon. A szerkesztő azt kéri, hogy igazolja, hogy ő van a képen. Ezt persze úgy lehetne, hogy a Facebook profiljával teszi, hiszen ott látszik az arca, a neve, minden egyéb és ezt csak ő tudja megosztani. De én kinézem ezekből az üzemeltetőkből, hogy a kép alá kiteszik az FB elérést és jót röhögnek rajta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de azóta a csaj egész nap neten van, és írja az oldalnak a leveleket, hogy töröljék már a post-ot. Utánanéztem a jogi oldalának, nem sok mindent tud tenni ez ügyben. Ami még szomorúbb, hogy átolvastam 1-2 ilyen témát ezen a blogon. A szerkesztő azt kéri, hogy igazolja, hogy ő van a képen. Ezt persze úgy lehetne, hogy a Facebook profiljával teszi, hiszen ott látszik az arca, a neve, minden egyéb és ezt csak ő tudja megosztani. De én kinézem ezekből az üzemeltetőkből, hogy a kép alá kiteszik az FB elérést és jót röhögnek rajta...

 

 

Persze. Az az oldal pont erről szól. Egyszer rászálltak egy homo csávóra és vagy fél évig posztolták ha találtak róla valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is vicces, hogy még a névnapomra sem tudott írni, vagy a szülinapomra, most meg tudja, hogy tanultam ilyeneket és értek is netes dolgokhoz, segítsek már...ha nem lenne ilyen arany szívem...

Sosem hallottam még erről az oldalról, tegnap kb. 20percet böngésztem rajta, elég is volt. De, ahogy nézem sokaknak ez bejön, azon az oldalon már a reklámhelyek eladásából fel lehet tartani magát a szervert. Ez a szomorú, meg, hogy Ody ezt nem teheti meg, pedig értelemben, munkában és színvonalban is többet tesz a magyar társadalomért. No, meg ha úgy nézzük ez az oldal hiánypótlás, megnézegettem a többi SW-s blogot, fórumot, még mindig ezt tartom a legnagyobbnak és legszerteágazóbbnak is. Ilyen napi kulából meg van com, hu, net, és egyéb fajtársai. Ez elszomorító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A puruttya, a napikula stb. ezek mind az internetes közösség szennye, dehát van rájuk társadalmi igény. Én soha nem szoktam ezeket olvasni, van egy hülye haverom, aki mindig mutogatja a posztokat, ha feljön hozzánk az albérletbe, de maximum ennyi. Egyébként én a helyedben lesz*rnám a csajt, már semmi közöd sincs hozzá (főleg hogy nem vagytok jóban, ahogy kivettem a szavaidból).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 éve volt balhém néhány rossz arccal, akik a húgomra rászálltak, meg nem hagyták békén és volt, hogy idejártak a kocsijukkal a házunk elé és hangoskodtak... A volt barátnőm testvére pedig kidobó egy discoban, megkértem, hogy néhány munkatársával látogasson már el hozzánk, mikor a kemény fiúk itt arcoskodnak. Letört néhány visszapillantó, bevertek 2 szélvédőt, meg a fő csillagharcos orra vérzett kicsit, utána nem láttuk őket soha többé.

Szóval lehet nem vagyunk jóban, de annyival tartoztam neki, hogy legalább az e-mail címet megkerestem, amire panaszt írhat, mert ő még ennyit sem ért hozzá. Meg átnéztem az oldalt és tanácsokat adtam, hogy mit ne tegyen. Most már azt kéri, hogy hack-eljem meg a site-ot és töröljem én a postot. Mondtam, hogy erre még Flóri "Neo"bá sem képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 éve volt balhém néhány rossz arccal, akik a húgomra rászálltak, meg nem hagyták békén és volt, hogy idejártak a kocsijukkal a házunk elé és hangoskodtak... A volt barátnőm testvére pedig kidobó egy discoban, megkértem, hogy néhány munkatársával látogasson már el hozzánk, mikor a kemény fiúk itt arcoskodnak. Letört néhány visszapillantó, bevertek 2 szélvédőt, meg a fő csillagharcos orra vérzett kicsit, utána nem láttuk őket soha többé.

Most lettél sokkal szimpatikusabb a szememben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szomorú, meg, hogy Ody ezt nem teheti meg, pedig értelemben, munkában és színvonalban is többet tesz a magyar társadalomért. No, meg ha úgy nézzük ez az oldal hiánypótlás, megnézegettem a többi SW-s blogot, fórumot, még mindig ezt tartom a legnagyobbnak és legszerteágazóbbnak is. Ilyen napi kulából meg van com, hu, net, és egyéb fajtársai. Ez elszomorító.

Köszönöm Flóri, ezt bóknak vettem. :D Egyébként tényleg azért hoztuk létre anno az oldalt, hogy más legyen mint a többi. Nem álszerénységből mondom, de ez a hely önmagában nem sokat érne. Az ide írogató tagok teszik azzá ami. Hála égnek e téren jól állunk. Persze vannak néha konfliktusok, de messze nem olyanok mint máshol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem úgy nevetlek, hogy az első mindig a család, utána a Ferencváros...jah, az más. Szóval a lényeg, hogy sok szaktanárit kaptam anno, mert anyu ott tanított, ahova én is suliba jártam és szünetekben jöttek hozzám, hogy beszólogassanak, meg anyázzanak, miután 5*5-re 36ot odafirkantottak és kaptak egy egyest. Tudom, példát kellett volna mutatni, meg nem foglalkozni velük, de ez nem lehet mindig megoldás, főleg, ha heti szinten 3-4alkalom is megesett. Szóval voltak bunyók, akkor kialakult egy harci technikám, azóta már volt rá szükségem többször is. Hiába írtam az amerikaiaknak, nem küldtek soha segítséget. Lehet, nem tudnak magyarul???

A húgom egyik pasiját azért dobta, mert egyre többet ivott. A gyerek aztán megjelent nálunk Húsvétkor, egyik barátjával, tök részegen itt kiabáltak, meg nyomták izomból a csengőt. Kimentem mondom, az Eszti nincsen itthon. Ők nem akarták elhinni, már jöttek befelé. Mondta is a fiú, bemegyünk és megnézzük, hogy valóban nincs-e itthon. Erre mondtam, hogy két dologban tévedsz. Az első, hogy te oda bemész, a második, hogy az arcodat fogom szétcsapni. Erre izomból tökön rúgtam, a haverjának meg megfogtam a tarkóját és nekivagdostam a kapucsengőnek. Majd leporoltam magam és ennyit mondtam:

-Szedd össze a tojásaid és húzzál nagy ívben haza.

Ezt azóta a húgom minden pasijának elmeséli, a legutóbbi be sem mert hozzám jönni, az ajtóból köszöngetett. Jeleztem is, hogy jól teszi, mert éppen két vércsigát nevelek és ma még nem ittak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A húgom egyik pasiját azért dobta, mert egyre többet ivott.

Hasonló nálam is történt, csak ott a pasi még nem volt ex (nem sokkal utána lett dobva), és az utcán történt. Elkövette a csávó azt a hibát, hogy kezelt emelt a húgomra, a szemem láttára, kartávolságon belül. Magára az ütésre a mai napig nem emlékszem. Láttam, hogy megrángatja a testvérem, emeli a kezét, aztán a következő emlék, hogy a srác a földön fekszik, engem meg a haverom fog le. A kezem egy hónapra ugyan használhatatlan lett (sose üss meg ököllel senkit), de állítólag a srác arca jó pár napra kicsit asszimetrikus lett, és beletelt némi időbe, mire levedlette a kék-zöld-piros foltot (engem utána hónapokig került, viszont utána újra jó haverságba kerültünk, sőt, azóta a húgommal is baromi jó barátságban van).

És mivel ez az incidens nagyon gyorsan elterjedt a baráti körökben, azóta nem is kellett a húgom egyik pasiját sem megreguláznom. Mondjuk, hála a magasságosnak, végre összeszedett egy normálisat. Ettől már nem kell féltenem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Ez szerintem Hollandiában van.

2. Dzséjt jól tetted, a húgod csináltathatott volna egy pólót, a te képeddel, meg alá a szöveg, hogy 100% protection. Össze szorított kézzel meg nem szabad ütni, levegősen kell hagyni, hogy kicsit mozoghasson lendület vesztés közben a végtag.

A húgomnak régen alig volt pasija aztán szerencsére kinőtte a rock korszakot és bakancs helyett magassarkút hord, meg szegecses karkötő helyett órát. Azóta volt pár kanja, mire az egyiket megismertem, már tanulhattam meg az újabb nevét... Múltkor mondtam is neki, ha ilyen gyorsan cserélgeti őket, akkor felszedhetne már valakit, aki kimeszeli a konyhát, meg a fürdőt, aztán utána dobhatja is!

 

PS: (az UI olyan malacos), az újranézés hivatalosan ma van? Mert kedvem lenne hozzá és végre időm is, akkor majd megnézek két részt.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. Dzséjt jól tetted, a húgod csináltathatott volna egy pólót, a te képeddel, meg alá a szöveg, hogy 100% protection. Össze szorított kézzel meg nem szabad ütni, levegősen kell hagyni, hogy kicsit mozoghasson lendület vesztés közben a végtag.

Ezt én is így tanultam, de ha az agy kikapcsol a dühtől, akkor nehéz kontrollálni a végtagok mozgását.

 

A húgomnak régen alig volt pasija aztán szerencsére kinőtte a rock korszakot és bakancs helyett magassarkút hord, meg szegecses karkötő helyett órát.

Brrr... Azt a korszakot hála az én húgom is hamar kinőtte, bár addig párszor agyon tudtam volna ütni. Amúgy ezen a korszakon minden lány átmegy? Mert ha igen, nem lesz lányom. Egyszer elég volt átélni. :)

 

Azóta volt pár kanja, mire az egyiket megismertem, már tanulhattam meg az újabb nevét... Múltkor mondtam is neki, ha ilyen gyorsan cserélgeti őket, akkor felszedhetne már valakit, aki kimeszeli a konyhát, meg a fürdőt, aztán utána dobhatja is!

Az enyém most összeszedett egy ilyet. Már egy csomó mindent rendbe rakott a lakásban. Bár mi arra ösztökéljük a tesómat, hogy tartsa meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brrr... Azt a korszakot hála az én húgom is hamar kinőtte, bár addig párszor agyon tudtam volna ütni. Amúgy ezen a korszakon minden lány átmegy?

Lehetséges, de nem minden lány azonos "mélységben" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, vannak olyan stílusok amik szülő bosszantásra, meg lázadásra jók, de ahogy megjön az ember esze kinövi őket. :) Mondjuk szerintem ez attól is függ, mennyire hozzáférhető maga az irányvonal.

Én fiatal koromban is Orion hangfalra gyűjtöttem, nem tudom mi jobb lázadás, egy szegecses nyakörv, vagy 250Watt, amitől pereg a vakolat és nyugodtan mondhatod, hogy nálatok a családban mindenki Happy Rave-et hallgat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hálistennek az én húgomnak mindig normális palijai voltak. Az élettársával már vagy 20 éve ismerik egymást van már gyerek is. A sógor teljesen ok, nem iszik, nem nőzik, nem jár szórakozni. Elvannak mint a befőtt.

 

Flóri: Egyetértek a módszereddel. Tényleg vannak ilyen gyökerek akik nem értik a szép szót. Sosem értettem az olyat mikor olvasom hogy a lányt agyonverte a barátja és utána kiderül hogy a szülők tudták hogy a csávó erőszakos. Az apja miért nem agyalta el az udvarlót?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán, mert egyik volt barátnőm apja is 30 kilóval könnyebb volt nálam és ha nem éppen kerírésszaggatót iszogatott, akkor TV-t nézett. Az anyjától jobban féltem, egyszer sodrófával megölt egy varangyot, pedig csak odavágta hozzá.... Mondjuk, ennél már csak az a viccesebb, mikor jönnek azok a hírek, hogy titokban megszült a nő, vagyis inkább lány(ka)....most őszintén, milyen élettárs, rokon, szülő az, aki nem veszi észre, hogy a lány terhes??? Vagy egyesek a segg*kben hordják ki a babákat, hogy ne legyen feltűnő?

Szerkesztve: - Donát
A káromkodást kicsillagozni!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A volt ofőnk általános iskolában (mellesleg biológiát és tesit is tanított a nő...) az előző osztályánál nem vette észre, hogy az egyik csaj terhes...

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is vicces, hogy még a névnapomra sem tudott írni, vagy a szülinapomra, most meg tudja, hogy tanultam ilyeneket és értek is netes dolgokhoz, segítsek már...ha nem lenne ilyen arany szívem...

Sosem hallottam még erről az oldalról, tegnap kb. 20percet böngésztem rajta, elég is volt. De, ahogy nézem sokaknak ez bejön, azon az oldalon már a reklámhelyek eladásából fel lehet tartani magát a szervert. Ez a szomorú, meg, hogy Ody ezt nem teheti meg, pedig értelemben, munkában és színvonalban is többet tesz a magyar társadalomért. No, meg ha úgy nézzük ez az oldal hiánypótlás, megnézegettem a többi SW-s blogot, fórumot, még mindig ezt tartom a legnagyobbnak és legszerteágazóbbnak is. Ilyen napi kulából meg van com, hu, net, és egyéb fajtársai. Ez elszomorító.

 

Minden szavaddal egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.