Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

X-Traktor, a magyar James Bond... Stohl Buci. Komolyan, anyám nézte a műsort, mikor én ezt meghallottam, kimentem és kikapcsoltam. :cry: Kautzky Armand , vagy Vass Gábor az igen. De ez az alkesz, gázolós izé? Kb. minden 2. filmben szerepet kapott régen (sajnos ma is). Baromira fel voltam ezen a médiaokádás áradaton háborodva. Ha nem kellett volna a Ps miatt a TV nem is lenne a lakásban. Komolyan a National G és a Comedy-n kívül érdemás más adókat fogni?

Általában (vagyis inkább szinte soha) nem nézem, de ezt nekem is volt "szerencsém" elkapni. Azt hittem lefordulok a székről. Mellesleg nekem is ha tévéhez kerülök a National és a Comedy váltogatja egymást néha néha egy-két sport adóval meghintve

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk itthon csak a sima NGC van és a Spektrum, azokat nagyon szeretem. Havernál akinél mostanában sok időt töltök a Comedy-t nézzük, főleg este a rajzfilm blokkot. Amit a Jim szerint a világgal művelnek már fáj. Teljesen össze-vissza adják, van, hogy egy 2.évados rész után jön egy 4. évados. Az ikrek is 2hetente megszületnek. Nem azt mondom, hogy baj, de egyes részektől már herotom van. AZ NGC Wild nagyon bejön, mondjuk a horgászós, meg a cápás téma néha kicsit sok, meg ugye a kígyós, a Python vadászok sem tetszenek annyira.

 

Amúgy, itt van egy mai kép rólam:

pa250041.jpg

 

Éppen jó kedvem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nagyon várjuk!!! :facepalm:

 

Amúgy, a telefonok hülyék. Ha beállítom 08.00 az ébresztést, akkor átállás után is 08.00 kéne ébreszteni, nem? Erre csipog, felkelek és látom, hogy 7óra van még csak. Logikusabbnak tartom, hogy az én általam parancsolt időt figyeli, nem az új rendszert. Mégis csak én vagyok a főnöke. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okostelefon átállítja magát :P Mint a windows a számítógépen. Este már az új idő szerinte állítottam be, bár még a régit mutatta, és lőn! Akkor csipogott, amikor kellett :) Akárki a főnöke, ismerni kell a működését.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már mindegy, a Bagi örült neki, mert kivittem ahogy felkeltem. Nincs is jobb, mint félkómásan kutyaszart kerülgetni, miközben a hideg őszi szél csípi az arcod, majd a kutya rángatja kifelé a karod, mert meglátott egy macskát...

Amikor bejöttünk nyalogatta is 2 percig a lábujjaim. Tegnap néztem a Bad Dog sorozatot az Animal Planeten és ott is mutatták, hogy a kutyák így fejezik ki a szeretetüket. Meg az arcnyalogatással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap válaszolok Bomarr. Most viszont a totális Metál van. Hullarészeg vagyok, így nem szabad véleményt nyílvánítani. Éljen az USA de holnap kifejtem miért.

De gondolom az USA-st nem nekem irod, hisz minden amit irtam az USA-ra is igaz. A szegénytelepek ott is ugyanigy működtek anno, a szegénység növekedése pedig ott is nagyobb bünözési rátát hoz magával. A kérdés amit érintettünk nem országspecifikus.

Edit: Amerika mondjuk érdekes lehet olyan szempontból hogy hogy kell felszámolni egy tarthatatlan állapotot: New Yorkban a '80-as években annyi volt a száz főre eső gyilkosságok száma mint kb. egy polgárháborús területen (de például 1990-es adat New Yorkról: 212 ezer erőszakos cselekmény, 2600 gyilkosság, 5300 nemi erőszak - Magyarországon egy évben átlagosan 200 vagy még kevesebb gyilkosság történik csak hogy lehessen mihez hasonlitani ezeket az adatokat). És mivel oldották ezt meg? Hát nem kommandósokkal és a helyiek leölésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem él ott ismerősöm szerinte a fehér-néger ellentét olyan, mint nálunk a magyar-roma. Hasonló életmódot folytatnak, segélyekből élnek és sok gyerekük van. A megélhetés egyik felét az államtól kapják, a másikat elveszik. Ő Új Városban él, ahol ugye a híres Brooklyn is található. Azt mondta, aki még nem látta mi folyik ott és milyen körülmények között, az nem tudja, hogy Amerikának van egy ilyen arca is. A "Ne légy barom, míg iszod a dzsúszod a gettóban" csatornában horgászós jelenetét ajánlom figyelembe, ott az "öreg" elmondja, hogy milyen is az igazi amcsi álom egy gettóban született néger számára.

Magyarul a problémák hasonlóak, max a zászló színe, a területi adottságok és a nép történelmének hosszúsága változó.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okostelefon átállítja magát :P Mint a windows a számítógépen. Este már az új idő szerinte állítottam be, bár még a régit mutatta, és lőn! Akkor csipogott, amikor kellett :) Akárki a főnöke, ismerni kell a működését.

Az enyén nem okos, csak egy viszonylag új érintőképernyős model, és az is átállította magát. :) Néztem is reggel, amikor felébredtem, hogy milyen világos van, holott még csak 6:40, aztán leesett a dolog.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okostelefon átállítja magát :P Mint a windows a számítógépen. Este már az új idő szerinte állítottam be, bár még a régit mutatta, és lőn! Akkor csipogott, amikor kellett :) Akárki a főnöke, ismerni kell a működését.

Tartom az állítást! Délután ötkor beállítottam négyre az ébresztőt, aztán kómába zuhantam. És láss csodát, ma reggel akkor csörgött, amikor négy órát ütött az óra. Amúgy minden telefon automatikusan átáll, aminél be van kapcsolva a hálózati idő. Ha nincs... Nos, akkor sem a telefon a hülye, hanem a... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyén nem okos, csak egy viszonylag új érintőképernyős model, és az is átállította magát. :)

Inkább csak "okost" kellett volna írnom, de valóban, más telefonoknál is be lehet állítani, és akkor átállítja magát, ahogy Dzséjt írja. Mindig kiderül, hogy az embernek kell okosnak lennie a sok kütyü mellett :hehe:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább csak "okost" kellett volna írnom, de valóban, más telefonoknál is be lehet állítani, és akkor átállítja magát, ahogy Dzséjt írja. Mindig kiderül, hogy az embernek kell okosnak lennie a sok kütyü mellett :hehe:

Háááát kééééneeee... De ahogy az oskolában koros, bölcs, mily meglepő, szakállas tanárom mondotta: minden felhasználó hülye. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát kééééneeee... De ahogy az oskolában koros, bölcs, mily meglepő, szakállas tanárom mondotta: minden felhasználó hülye. :D

 

 

Nekünk is ezt mondták programozás órán. :D :D Úgy kellett programokat írnunk hogy a felhasználó minden baromságát kivédje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk is ezt mondták programozás órán. :D :D Úgy kellett programokat írnunk hogy a felhasználó minden baromságát kivédje.

Szerintem ez alaptétel minden számtech suliban. :evil: Ami nem csoda, hiszen igaz. :D:(

 

Ez kemény. :o

Nem semmi! Vajon mekkora lehet az áramfogyasztása? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háááát kééééneeee... De ahogy az oskolában koros, bölcs, mily meglepő, szakállas tanárom mondotta: minden felhasználó hülye. :D

Mivel a programozók nem tudnak összerakni egy értelmes, jól használható felhasználói ismertetőt a programjaikhoz :evil::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, mert programozó, nem író. :P De ha csak a programokon akadnának fenn a felhasználók. De amikor... és itt szóljon helyettem az Arc Nélküli Manus:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ynv0O_ulKbQ&list=FLD6mxLSKtJr7G6HbNcuBBDg&index=8&feature=plpp_video

 

A történet megtörtént eseményeken alapul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a programozók nem tudnak összerakni egy értelmes, jól használható felhasználói ismertetőt a programjaikhoz :evil::P

 

 

Persze van ilyen is, de amikor állsz a barátod barátnőjének a gépénél és mondod mit kéne csinálni hogy gyorsabb legyen és nem hajlandó megtenni, de elvárja hogy te a Trabantból csinálj Ferrarit na az elég kemény. Konkrétan a gépben 256 mb ram volt és a hölgy nem értette hogy a Win XP miért ilyen lassú. Amikor meg mondtam hogy vegyen ram-ot akkor azt mondta hogy nincs rá pénze. No komment.

De a programozást oktatót tanárunk is mesélt olyanokat hogy elképesztő(a suli előtt programozóként dolgozott). Ez nem azt jelenti természetesen hogy az összes user hülye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma egész délután netről szedtem le mixeket. Ez így nagyon könnyűnek hangzik. Felírtak nekem a nem létező barátaim 8 címet, mert én értek hozzá és a gépem is elég erős. Meg a többségük IE-t használ böngészésre, szerintem ez mindent elmond.

Mindegyik fent volt YT-on, 720p-ben is. Na, a legtöbb downloader single, 6-7perces számokat enged, de mikor betolsz neki egy 1 és fél órás mixet, kiírja, hogy nem megy, 30min a limit. Kezdhettem letölteni őket MP4 videóként. Gondolom ez legálisnak számít, mert nem tömöríti, 600-700 megásak voltak a fileok. Aztán Gold Wave-be betenni, ez már alapban csak a jó minőségű hangot érzékeli, a videóhoz tartozó álló képet nem. Majd menteni 320-as mp3-ba. Idő és órajel igényes munka, de végül csak összerippeltem 2.3 giga mixet. Ha úgy nézzük így bármilyen zenét meg lehet jó minőségben szerezni YT-ról. Eddig a 480-al szarakodtam, mert sok letöltő progi, csak azt engedi, hiába van 720, vagy 1080, a végső mp3 amit lehúzott 240 és ál 320-as volt. Ezek után mindig így szedek majd le minden zenét, lehet több időt igényel, de fényévekkel jobban is szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem azt jelenti természetesen hogy az összes user hülye.

Persze, hogy nem. Csak olyan, mint a jeti vagy Nessi. Sok amatőr állítja, hogy látta, de a szakértők még sosem kaptak meggyőző bizonyítékot. :evil:

Ez a gépgyorsítás sztori ismerős. Szerintem a géppel rendelkező emberek legtöbbje ezért citál el magához számtechest. Lassú a gép, gyorsítsd fel, légysziiiiii. Oké prüntyőkém, csak sajnos hiába nézel a nagy őzike szemeiddel, vagy hiába kínálod a legfinomabb pálinkád komám, ha egyszer a gépeddel anno Mózes chatelt, de még isten sem tudná felgyorsítani. Sebaj, azért csináljunk már valamit, ha egyszer ott vagyunk, szolgáljuk meg az őzike szemeket vagy a pálinkát (opcionálisan sör is lehet), fusson az a takarító program, pörögjön a karbantartás, szuszogjon a vírusirtó. Halottnak a csók effektus, de a jó user ezt nem tudja, neki a megtestesült csoda. Húúúú... tizenkét vírus volt a gépemen!? Háááá... húsz gigabájt szemét!? Hiiiii... több, mint ezer hiba!? De hát hogy, hogyan, honnan, miért, mikor, meddig, mennyi? És akkor legalább még húsz percig tök okos lehet az ember, mert elmagyarázhatja számtech nyelven, majd konyhanyelven is a dolgot, miközben a fejében ott a rövid, tömör válasz: mert hülye vagy a számítógéphez!

 

Ma egész délután netről szedtem le mixeket. Ez így nagyon könnyűnek hangzik. Felírtak nekem a nem létező barátaim 8 címet, mert én értek hozzá

A leírtak alapján annyira mégsem értesz hozzá, ha csak a bonyolítást nem vesszük annak. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megvolt az első munkanap. Jó is 8ra menni, kelhetek 6kor, 7kor megy a busz, 7.40re kint vagyok, aztán még kaját is tudok venni magamnak. Amit vittem lakat nem volt jó, holnap vásárolni kéne egy újat. Még nem szereztem be ilyen holmit, ezek milyen árban vannak? Nem kell extra, csak, hogy a szekrényem zárja le, felesleges az elfűrészelhetetlen szuper erős, Bluetooth-os.

 

Amúgy a munka annyira nem rossz, zöldséget, meg tojást kell pakolni. Full felszerelést adtak, a cipő teljesen kényelmes és acél betétes az eleje. Az már kevésbé tetszik, hogy a pénztárban is kell lennem. Ma volt 1 óra betanítás, elég sokat bénáztam, főleg a pékárúval, mert ugye annak papíron van a kódja, meg szorzóval kell darabszámot ütni, stb. Holnap ismét kell mennem, utána adják meg a beosztásomat a többi napra. A buszok még érdekesek lesznek, de ha 6 órát dolgozom nem jár szünet, így nem félkor végzek, hanem egész órakkor, tehát lesz 1 órám a buszig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megvolt az első munkanap. Jó is 8ra menni, kelhetek 6kor, 7kor megy a busz, 7.40re kint vagyok, aztán még kaját is tudok venni magamnak. Amit vittem lakat nem volt jó, holnap vásárolni kéne egy újat. Még nem szereztem be ilyen holmit, ezek milyen árban vannak? Nem kell extra, csak, hogy a szekrényem zárja le, felesleges az elfűrészelhetetlen szuper erős, Bluetooth-os.

 

Amúgy a munka annyira nem rossz, zöldséget, meg tojást kell pakolni. Full felszerelést adtak, a cipő teljesen kényelmes és acél betétes az eleje. Az már kevésbé tetszik, hogy a pénztárban is kell lennem. Ma volt 1 óra betanítás, elég sokat bénáztam, főleg a pékárúval, mert ugye annak papíron van a kódja, meg szorzóval kell darabszámot ütni, stb. Holnap ismét kell mennem, utána adják meg a beosztásomat a többi napra. A buszok még érdekesek lesznek, de ha 6 órát dolgozom nem jár szünet, így nem félkor végzek, hanem egész órakkor, tehát lesz 1 órám a buszig.

 

Azt olvastam pénztáros meló elég stresszes, főleg a nagy áruházakban. De legalább haveroknak 1000 forintos darálthús helyett betudod majd ütni a 30 forintos kiflit :D Bár szerintem erre már figyelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.