Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezért rühellem afocit! Miért nincsnek vizilabda vagy úszóhuligánok? Most képzeljétek el! Phelps elött az úszó pályán a semmiből előtünne néhány pőre hölgy, az úr közegellenállása megnőne és Cseh Laci több számban is nyerhetne! Ugyanez vizilabdánál, csak aráúszáskor a szerbek ellen! Sezerintem a férfinézők is örülnének az efféle huligánkodásnak.

Voltam már Zeg-Szeged kosármeccsen, ott voltak durva dolgok és úgy kellett pár játékost kimenteni. Nekem nagy csalódás volt, azóta nem is járok. Azt tartom szánalmasnak, hogy a magyarok annyi pénzt ölnek a fociba, az utánpótlásba, meg a stadionokba. Közben meg a kézilabda és a vízilabda háttérbe szorul. Pedig, mint V megyei meglátogattam pár MKB Veszprém meccset, színvonalban és hangulatban szerintem fényévekkel odaveri bármelyik nagy hírű, nagy pofájú magyar foci csapatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lépj ki a faluból és láss világot. Azért mert ott páran alkeszok az nem az emberiséget jelenti.

Akkor számodra én meg azt ajánlom, hogy kicsit többet tartózkodj falun, és akkor meglátod, mennyi falu van, és mennyi alkesz (és ahhoz közelítő ember) dülöngél a falukban :P Amit Flóri írt, az csak egy a számtalan közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen, végre valaki mellém állt. A városiak, főleg a Pöstiek amúgy is lenézik a vidéket, pedig itt szerintem jellemzőbbek sajnos a problémák. Az egy dolog, hogy sok volt most a drogos, alkesz öldöklés, de nem tudom a két kezemen megszámolni, hogy az elmúlt két héten hány lovat, kecskét, birkát mentettek ki a Bakonyból, az embertelen tartás miatt. Ezt pedig nem a városi hivatalnokok követik el, hanem azok a parasztok, akik egy kis pénzre szert tesznek, megveszik a lovakat, állatokat és amíg jó a termés, táplálják őket. De igén a szárazság miatt minden kevesebb és gyérebb volt, ebből adódott szerintem a gond. A kiszáradt földeken szegény állatok ha akartak sem tudtak volna mit enni. Így maradt nekik az éhezés, meg a betegeskedés. Ezeket mondjuk én jobban büntetnem, szánalmas, hogy ezen a téren még MO milyen visszamaradott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor számodra én meg azt ajánlom, hogy kicsit többet tartózkodj falun, és akkor meglátod, mennyi falu van, és mennyi alkesz (és ahhoz közelítő ember) dülöngél a falukban :P Amit Flóri írt, az csak egy a számtalan közül.

 

Természetesen arra a falura gondoltam ahol Flóri lakik hisz arra hivatkozott hogy sok az alkesz. Tehát nem az összesre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen, végre valaki mellém állt. A városiak, főleg a Pöstiek amúgy is lenézik a vidéket, pedig itt szerintem jellemzőbbek sajnos a problémák. Az egy dolog, hogy sok volt most a drogos, alkesz öldöklés, de nem tudom a két kezemen megszámolni, hogy az elmúlt két héten hány lovat, kecskét, birkát mentettek ki a Bakonyból, az embertelen tartás miatt. Ezt pedig nem a városi hivatalnokok követik el, hanem azok a parasztok, akik egy kis pénzre szert tesznek, megveszik a lovakat, állatokat és amíg jó a termés, táplálják őket. De igén a szárazság miatt minden kevesebb és gyérebb volt, ebből adódott szerintem a gond. A kiszáradt földeken szegény állatok ha akartak sem tudtak volna mit enni. Így maradt nekik az éhezés, meg a betegeskedés. Ezeket mondjuk én jobban büntetnem, szánalmas, hogy ezen a téren még MO milyen visszamaradott.

 

Rám mindent lehet mondani csak azt nem hogy lenézem a vidékieket. Gyerekkoromban rengeteget tartózkodtam vidéken. Sőt kedvelem a vidéki életet is, le is költöznék csak nincs munka. Tisztelem és becsülöm az ottani dolgos embereket. Én csak azt írtam hogy ahol élsz az nem az egész világ és aki széles látókörrel szeretem rendelkezni az nézzen körül a világban. A városi vidéken ,a vidéki meg a városban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogat Werebazs! :)

 

NorbiLordi, szerintem pedig gondold át inkább, hogy mit beszélsz. Tudom, ez a tipikus mentalitás a korodbelieknél, hogy a drogosokat utálni kell, mint a sz*rt és arcon köpni. Csak tudnám miért. Az alkohol éppen ugyanolyan veszélyes drog, mint akármelyik másik kábítószer, csak az ugye társadalmilag elfogadott, manapság meg kvázi menő alkoholistának lenni. Őt miért nem utáljátok ennyire? Drogból is van rengeteg fajta, mind-mind különböző hatással van az ember elméjére. Az alkohol mindenkiből mást hoz elő ugyan, de nem ritka, hogy veszélyesen agresszívek lesznek. Nem mindenki válik önszántából függővé, mindenkinek megvan a maga története, hogy hogyan került kapcsolatba a drogokkal. De egy drogost nem kivetni kell magunk közül, mintha leprás lenne, hanem segíteni kell neki leküzdenie a függőségét, hogy újra normális életet élhessen. Ugyanúgy, ahogy te is segítenél egy barátodon, vagy egy rokonodon, hogy ha ebbe a helyzetbe kerülne és nem lőnéd csuklóból agyon, ugye... Szóval szerintem így előítéletektől elvakultan ne fröcsögjünk róluk.

 

Én alkoholistákat is ugyanúgy utálom, főleg hogy szüleim házassága e miatt ment tönkre 4 éves koromba. Szerintem aki normális az alapból nem nyúl droghoz/alkoholhoz, mert miért tenné? Nekem is vannak problémáim, néha szét tudnék verni dolgokat, f*szom tele van mindennel, de droghoz/alkoholhoz nem nyúlok akkor se, mert nem old meg semmit. Inkább leülök filmezni, vagy olvasni, esetleg zenehallgatás ami kikapcsol egy időre ebből a világból és utánna minden happy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen utólag is a köszöntést mindenkinek! :)

Nem voltunk itthon, kihasználtuk a hosszú hétvégét és kirándultunk egyet Székelyföldre, megismerni a régi Magyarország ezen távoli vidékét, szép tájait, és élvezni a székelyek legendás vendégszeretetét. :) 700 km-re van, de sokkal közelebb hozzánk, mint gondoltam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jócskán lekéstem vele, de utólag is boldog születésnapot Pildi és Werebazs :)

 

És valami egészen más: ITT lehet nézni színes fotókat az '56-os forradalomról. Szerintem elég érdekes. Egy kis ízelítő:

 

Budapesten az egyik legintezivebb harcok a Corvin-mozi környékén mentek. Egy közeli ház az összecsapások után:

5603q.jpg

 

Egy kiégett autó a Blaha Lujza térnél:

5602.jpg

 

Halott szovjet katonák ruhájából madárijesztőt csinált pár forradalmár a József körúton:

5601b.jpg

 

Kilőtt szovjet tankok az Üllői úton.

5604t.jpg

 

A fentebbi linken érdemes megnézni a többi képet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.