Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ha jól értelmezem a hozzászólásaidat, te már tegnap délután 2kor részeg voltál és folyamatosan próbáltál embereket oltani, egészen estig? :facepalm: Csodálom, hogy a köcsögös hozzászólásod még fent van... Ha valaki a romákat szidja egyből jön a hurrogás, ha más, olyan népeket szidunk, akikről nem lehet véleményünk, mert egy képviselőjét sem ismerjük, azt szabad? Szerintem te annyi albánt ismersz közelről és alaposan, ahány Minimal partiyban voltál. Persze a véleményed mindkettőről magabiztos és hiteles. :clap: Ezért mondom, a korod ide- vagy oda, én nem tudlak és nem is foglak soha tisztelni. Ezt az USA-s beszólásod meg vérciki, javaslom a Diktátor című filmet, szokás szerint jól bemutatja, hogy milyen is valójában a kis kedvenc népséged. Ha ennyire amcsi fétised van, miért nem költözöl oda?

 

Amúgy ma voltam állásinterjún. Jövő hét szerdáig kiértesítenek. Ami a lényeg, hogy én már dolgoztam ott és meg is ismertek, azt mondta a főboss, hogy mivel nem vagyok kis darab és emlékszik rám, ez sokat számít. Jönnek az ünnepek, nagyon sok meló lesz és eléggé durva. Ránéztem és tudtam igaza van, a felkarja akkora volt, mint a combom... Várom mit írnak, a buszt fizetik, olcsóbban vehetek majd a termékekből és kapok extra EÜ-s juttatásokat is. Nagyon kéne a pénz, szóval bizakodom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól értelmezem a hozzászólásaidat, te már tegnap délután 2kor részeg voltál és folyamatosan próbáltál embereket oltani, egészen estig? :facepalm:

Nem jól értelmezed, mert Frenkie -nél voltunk, és valóban én írtam be a nevébe, plusz Dzséjt. ;) Amúgy meg neked folyton meg kell mondani mi a vérciki meg mi nem? Mi lenne ha egyszerűen tovább lépnél rajta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi, felnőtt, férfias szórakozás, gratula! :)

Most ezek utána várja el bárki is, hogy pártatlanok legyetek. Az meg szerintem minden értelmileg nem visszamaradott embernél egyértelmű, hogy amiket ő írt Amerikáról és más népekről, nem egészen valós és sértő mondjuk egy...euorópai számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kiderült, hogy páran nem utálnak. Attól, hogy ti meg egymással bratyiztok és egyes embereknek a szálkát is meglátjátok a szemében, másnak meg lehet szidni bárkit és sértő dolgokat írni, azt csak sajnálni tudom. Mondjuk hozzászokhattunk volna, hogy az élet más területein is ez van, aki kedves a vezetőkkel, az elúszkál, a más nézeteket vallókat, mert üldözik, mert megtehetik. De ha ezek az emberek mindig feladnák, akkor az a demokrácia végét és a hazugságok, meg a baromságokat állítok olyanról amiről fogalmam sincsen korszak kezdetét jelentené.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri: Nyugodj meg. Béke van. Semmi közöd hozzá hogy melyik országot szeretem és miért. Semmivel sem nagyobb marhaság mint filmekről azt hinni hogy az a valóság(A Diktátor). Te csak azt hiszed hogy jobban tudsz mindent mint más, pedig nem.

 

...meg a baromságokat állítok olyanról amiről fogalmam sincsen korszak kezdetét jelentené.

 

Te ezt teszed itt naponta.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint úgy mondasz valamiről véleményt, hogy még nem is láttad, nem tudod miről van szó. Akkor jól van, nem kellett csalódnom! :rock:

Nem az eredetíség a lényeg. Hanem az hogy Neeson írtson ki annyi albán köcsögöt amennyit bír. Hozzáértek a családjához? Halál. Nincs kegyelem. Tüzeljen helyettünk is, akik a Hummeres köcsög német buzit is felakasztanánk. Mert a Nyugat mindenek felett abból is az USA.

 

Erre is igazán büszke lehetsz, nem tudtam, hogy egyesek faji, nemi hovatartozásának felemlegetése szabad a fórumon. Vagy csak azoknak tilos akiknek a nickjén még az admin és egy mod nem írt be hozzászólásokat?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod az a helyzet, hogy Te ide jössz és amíg itt vagy addig csak gerjeszted a feszültséget. Írnak hülyeséget? Persze. Csak az a különbség, hogy van aki mosolyog rajta max, és hagyja a fenébe. Te ebből lelkiismereti kérdést csinálsz, meg elkezdesz oldalakon át ezen vetyengeni. Mert neked ez nyilván kell, hisz bebizonyíthatod milyen nagy tudású vagy. Amúgy ez nem bíróság vagy valami állami végrehajtó szerv, ahol pártatannak kell lenni. Ez egy baráti fórum, ezért aztán vannak olyanok akiket már régóta ismerek, és közelebb állnak hozzám. Ráadásul Te is provokálsz néha, csak ezen sokszor sikerül túlsiklanod. De az a lényeg, hogy én nem akarok és nem is fogok ezzel foglalkozni mindig. Lassan abból áll a fórum, hogy a kínjaidon polemizálunk nap mint nap.

 

Te rühelled Frenkie -t ő meg téged. Lépjetek túl ezen, mert ez a hely nem erről szól.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megértem, hogy baráti, de ettől függetlenül aki olyanokat állít, hogy az USA mindennek felett, vagy nyírják ki az összes albánt, azt normális társaságok nem fogadják be, illetve tűrik el. Mindennek van egy határa, én ezt azért mondom, mert biztos sokat szemet hunynak felette, ez okés. De ahogy, megvan az esélye, hogy a közösségben valaki roma, vagy zsidó, úgy akár albán is lehet, ezzel pedig nem illik viccelődni, meg ellenük hangolni a népet...

A másik, meg, hogy ez egy magyar fórum, ha jól tudom a többség magyar, engem kifejezetten zavar az ilyen jellegű más országok imádata. Én itt élek, ide születtem, elfogadom, tudom máshol jobb is lehetne, de ettől függetlenül nem istenítem, meg nyalok be ezeknek az országoknak, értelmetlen és honfitársakat sértő. Jobb esetben...

A másik amit nem értek, hogy Frenkie szerint a Lord, meg a Beatrice mekkora együttesek már, ha jól tudom mindegyik a magyarságról énekel magyaroknak. Innentől kezdve teljes a képzavar, hiszen mindkét együttes pont azért népszerű, mert a néphez szól, a mindennapi bajokat énekli meg, Amerikához -100% köze van...Ezt mégis, hogy lehet összeegyeztetni, meg részegen olyan dalokat énekelni, emihez lélekben semmi köze?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúttal igazuk van, FlóriBá. Ezt most valóban te kezdted. Mármint, én is észrevettem, hogy Frenkie egy kicsit furcsákat ír az amúgy megszokott hozzászólásaihoz képest, megfordult a fejemben, hogy talán az alkohol van a dologban, ezért nem is vettem komolyan, ahogy neked sem kellett volna. Az tényleg Frenkie szívügye, hogy melyik országot szereti és miért. Bár nagyvonalúan leköcsögözött néhány népet, túl kell lépni a külsőségeken és látni kell a gondolatokat mögötte. Frenkie "sértése" nem kifejezetten az albánok, vagy a muszlimok ellen irányult, hanem azon személyek ellen, akik ezeken a népcsoportokon belül ilyen szörnyű tetteket hajtanak végre. Ennyi erővel akár magyar is lehetett volna, ugyanúgy megérdemelné, hogy Liam Neeson kinyírja, ha arra vetemedik, hogy elrabolja a lányát, hogy aztán eladja emberkereskedőknek.

 

Bár ahogy reagáltál Frenkie elmélkedésére a hummerekről erősen flamebait gyanús, de tudom, hogy csak őszinte voltál, ettől függetlenül megvolt a veszélye annak, hogy kicsit ingerlékenyebben vág vissza a kelleténél. Mondhatnám azt, hogy szándékos provokálás volt, hogy legyen őt miért helyretenni, vagy ideiglenesen kitiltani, de nem teszem, mert elég ideje vagy már itt ahhoz, hogy tudjam, nem rejted el mások elől a véleményedet. Ettől függetlenül nem kell minden elejtett, meggondolatlanságra nagyítóval rátámadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megértem, hogy baráti, de ettől függetlenül aki olyanokat állít, hogy az USA mindennek felett, vagy nyírják ki az összes albánt, azt normális társaságok nem fogadják be, illetve tűrik el.

Vagy csak a helyükön tudják kezelni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a gimiben volt egy visszafogottan fasiszta gyerek, ha úgy nézzük ő is szélsőséges, gazdaságilag fejlett, agresszív népért rajong. Mondjuk a germánok legalább arányaikat nézve nem olyan buták. Persze, azért a kettő más, az amcsik burkoltabban irtják ki a népet és szerzik meg amit akarnak, ez így igaz. Én azzal nem értettem soha egyet, hogy ha valaki szimpatizál egy néppel, akkor miért veszi át azt is tőle, hogy azokat utálja, akiket ők utálnak... Ennyi erővel egy magyar, aki a románokat bírja, utálja saját magát? :)

A környéken vannak balhésabb, kötekedősebb és magyar gyalázóbb népek is, mint az albánok. Nem azt mondom, hogy nekünk nem volt velük gondunk, mivel mikor mentünk Görögbe busszal, át kellett az országukon menni. A határon volt egy árok, tele szutykos vízzel, azon kötelező volt áthajtani gépjárművel. A helyiek szerint ezzel FERTŐTLENÍTJÜK a kerekeket, hogy ne vigyünk be hozzájuk BETEGSÉGEKET!!!!! A sofőrünk ezt kihagyta és kikerülte az egész árkot, nem akart ilyen baromságért fizetni, nem is kis összeget.. Aztán 3km megtétele után jöttek az albán zsernyákok és jól meg akartak bírságolni minket. A sofőr adott nekik egy tálca magyar sört, betették a kocsiba és elhúztak. Ez szerintem mindent elmondott róluk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy ismét hiába koptattam a billentyűzetet, na mindegy...

 

És megfeledkeztem arról, hogy meghaladtam az 5000. hozzászólást. Akartam valami különlegeset az 5000.-re, de valahogy kiment a fejemből. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúttal igazuk van, FlóriBá. Ezt most valóban te kezdted. Mármint, én is észrevettem, hogy Frenkie egy kicsit furcsákat ír az amúgy megszokott hozzászólásaihoz képest, megfordult a fejemben, hogy talán az alkohol van a dologban, ezért nem is vettem komolyan, ahogy neked sem kellett volna. Az tényleg Frenkie szívügye, hogy melyik országot szereti és miért. Bár nagyvonalúan leköcsögözött néhány népet, túl kell lépni a külsőségeken és látni kell a gondolatokat mögötte. Frenkie "sértése" nem kifejezetten az albánok, vagy a muszlimok ellen irányult, hanem azon személyek ellen, akik ezeken a népcsoportokon belül ilyen szörnyű tetteket hajtanak végre. Ennyi erővel akár magyar is lehetett volna, ugyanúgy megérdemelné, hogy Liam Neeson kinyírja, ha arra vetemedik, hogy elrabolja a lányát, hogy aztán eladja emberkereskedőknek.

 

Bár ahogy reagáltál Frenkie elmélkedésére a hummerekről erősen flamebait gyanús, de tudom, hogy csak őszinte voltál, ettől függetlenül megvolt a veszélye annak, hogy kicsit ingerlékenyebben vág vissza a kelleténél. Mondhatnám azt, hogy szándékos provokálás volt, hogy legyen őt miért helyretenni, vagy ideiglenesen kitiltani, de nem teszem, mert elég ideje vagy már itt ahhoz, hogy tudjam, nem rejted el mások elől a véleményedet. Ettől függetlenül nem kell minden elejtett, meggondolatlanságra nagyítóval rátámadni.

 

Erről van szó. Természetesen nem utálom az albánokat, sőt semmilyen népet sem. A bűnözőket viszont igen néptől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.