Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sajnos alig van időm rá, hogy játsszak vele. A Ground Hog Day-t mindenesetre már sikerült kivinnem három csillagosra. Ott csak két pályához kellett walkthrough-t használnom, mert sehogy sem boldogultam. Meg amikor ráérek akkor sem biztos, hogy rááll az agyam, vagy van kedvem hozzá. Még a koponyákra is hajtok, már megszereztem 15-17-et azt hiszem, nem tudom, de már megnyithatom homokozóban a koponyás pályát. A homokozó első pályáján megépítettem egy katapultálható járgányt. Egy fából készült, rakétákkal felszerelt hordozó szállított egy fémből épült hotrodos repülőgépet. Amikor elég gyors lett, felrobbantottam a hordozót és végigrepültem a pályát. 20 csillagból megszereztem 15-öt egy menet alatt. Nem kicsit voltam büszke magamra. :D Ezzel párhuzamosan a Surf And Turffel szenvedek. >.< Facebookon már mind megvan három csillagosra, de ott ugye vannak power-upok, szóval könnyebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos alig van időm rá, hogy játsszak vele...

 

Örülök neki, hogy itt is találtam egy "kollégát". Abszolút AB fan vagyok, a sima AB, a Rio, a Space, a Seasons is mind három csillag, a netes AB-k is: a Heikki Kovalainenes, a McDonaldsos, korábban a Coca Colás, a Pizzás, a Chipses, a Mogyorós... A Facebookon a Green day is az, meg a heti Friends is. No meg elkezdtem a Chrome AB-t is, mert ott is van egy csomó extra pálya.

 

Szerinted függő vagyok?? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyira, mint a legtöbb rajongó. :) A Facebook nekem is 3 csillagosra ki van pörgetve, bár az új Green Day pályákkal még nem foglalkoztam. Meg különben is a Mighty Eagle tollakra hajtok, ugyanis egyedül itt tudok játszani a sassal. :) A többi ilyen flash játékkal nem nagyon szoktam játszani, maximum kipróbálom őket, de a Rovio szinte két naponta megjelentet egy újat. Na jó, az Ultrabook Adventure kivétel ez alól. (Kivéve az utolsó pálya, mert az sehogy sem megy. >.<)

 

Jujjj, ha kijön az ABSW... Szívrohamom lesz örömömben. :D (De a továbbiakban szerintem folytassuk ezt a videójátékos topikban. :D)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki aki ért hozzá segítene? Matek feladat: Egy derékszögű háromszög átfogója 29 cm, egyik befogója 23 cm. Mekkora a másik befogó? és még egy: Derékszögű 3szög, egyik befogó 28 cm, másik befogó szintén 28 cm. Mekkora az átfogó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki aki ért hozzá segítene? Matek feladat: Egy derékszögű háromszög átfogója 29 cm, egyik befogója 23 cm. Mekkora a másik befogó? és még egy: Derékszögű 3szög, egyik befogó 28 cm, másik befogó szintén 28 cm. Mekkora az átfogó?

Hát ez nagyon egyszerű. :) Ráadásul válogathatsz is a megoldások közül. Pitagorasz-tétel, vagy akármelyik szögfüggvény. :)

 

Pitagorasz-tétel kimondja, hogy a befogók négyzetének az összege egyenlő az átfogó négyzetével. Ha mondjuk a és b befogók esetén a^2 + b^2 = c^2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon egyszerű. :) Ráadásul válogathatsz is a megoldások közül. Pitagorasz-tétel, vagy akármelyik szögfüggvény. :)

 

Pitagorasz-tétel kimondja, hogy a befogók négyzetének az összege egyenlő az átfogó négyzetével. Ha mondjuk a és b befogók esetén a^2 + b^2 = c^2

 

Vágom én, csak ezt vagy szinusszal, vagy koszinusszal, vagy tangensel számolhatjuk csak ki, azért vagyok én nagy gondban :D Nem értek én ehhez annyira.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vágom én, csak ezt vagy szinusszal, vagy koszinusszal, vagy tangensel számolhatjuk csak ki, azért vagyok én nagy gondban :D Nem értek én ehhez annyira.

Ha ezek is fejtörést okoznak akkor nagy bajok lesznek az érettségin :| Egyszerűen felcsapsz egy függvénytáblát (az azért jó, mert érettségin is ott lesz (egyetemen már nem, de gondolom nem igazán szándékozol továbbmenni ilyen téren)) keresd ki a szögfüggvényeket, és egyszerűen helyettesítsd be a megadott adatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ezek is fejtörést okoznak akkor nagy bajok lesznek az érettségin :| Egyszerűen felcsapsz egy függvénytáblát (az azért jó, mert érettségin is ott lesz (egyetemen már nem, de gondolom nem igazán szándékozol továbbmenni ilyen téren)) keresd ki a szögfüggvényeket, és egyszerűen helyettesítsd be a megadott adatokat.

 

Ha kaptunk volna év elején... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen sokáig, Pildi! :)

 

És Isten éltesse Lugosi Bélát is, aki ma lenne 130 éves!

Ez az interjú 1951-ben (5 évvel a halála előtt) készült. A végén beszélnek Molnár Ferenc Liliom c. darabjáról is, amiből azidőtájt készítettek musicalt Amerikában.

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=YPOA1dS9YmU&feature=endscreen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.