Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem, én azt utálom amikor semmitmondó szövegekkel (királylány - szivárvány) és Kasza Tibi féle lopott szöveg és dallam okádat áradat irányul felém. A Techno alapban letisztult és egyszerű stílus, attól, hogy sokan nem fogadják be amit közvetít, értelmes és elvarázsol. Egyszerűen utálom mikor egy női vokállal, vagy egy semmitmondó, unalmas rap-el fel akarják dobni a zenét. Meg itt a new wave, a LMFAO- vagy mi, amik 100éves Tech ütemre rászórnak néhány sample-t és táncolnak hozzá, aztán ebből csinálnak 20.000.000 nézettséget, meg hírnevet. Nem folytok el semmit, csak zenében nem keresek érzelmeket és gondolatokat, megvannak a sajátjaim, ha egy muszikát hallgatok kikapcsolódásra vágyom, nem okításra, meg jól odamondásokra....

Ez nem jól odamondás, hanem a meglátásaim összefoglalása. :) Persze nem tisztem az érzelmi életed kutatása, meg annyira nem is érdekel, de a tények sajnos úgy ordítanak, hogy egyszerűen le kellett írni most ezt. :) Remélem nincs harag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsen, szerintem attól. hogy valami gépzene, még lehet 20* érzelmesebb, szívhez szólóbb és minőségibb, mit amit egy brancs hoz össze (No THX, Tokio Hotel) aztán, nevez igazi rocknak, (az EMO is rock zene) csak, hogy el tudja adni. Ma már gépektől függ egyes emberek élete, gépekkel dolgozunk és a miattuk elvégzett munka után fizetnek. Akkor miért pont a zene maradna ki és van lenézve, oly sok "idős és okos" felhasználó által?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsen, szerintem attól. hogy valami gépzene, még lehet 20* érzelmesebb, szívhez szólóbb és minőségibb, mit amit egy brancs hoz össze (No THX, Tokio Hotel) aztán, nevez igazi rocknak, (az EMO is rock zene) csak, hogy el tudja adni. Ma már gépektől függ egyes emberek élete, gépekkel dolgozunk és a miattuk elvégzett munka után fizetnek. Akkor miért pont a zene maradna ki és van lenézve, oly sok "idős és okos" felhasználó által?

 

Ki mondta hogy le van nézve a gépzene? Én biztos nem, csak a helyén kel kezelni. Szerintem rétegzene. Azt nem mondhatjuk hogy világszerte annyian kedvelnék mert akkor a rádiók azt játszanák. De ez igaz a rockra is. Szinte alig van rádióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre elindult a jövő évi Oktoberfest projekt. Tegnap nagy nehezen sikerült jó szállást találnom Münchenben jövőre. Ne tudjátok meg ,vért izzadtam mire sikerült. Iszonyú gyors ütemben fogytak a szállások. De most nagyon boldog vagyok hogy sikerült. Nagyon várom már és nem csak a sör miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Említettem, hogy beszámolok az interjú folytatásáról: nos, engem választottak. Csakhogy én nemet mondtam, mert egyrészt a gyakornoki program után semmilyen garanciát nem tudtak adni, hogyha jól dolgozom, ott tartanak, másrészről bruttó (!) 30.000-t akartak adni, ami 200 forint körüli órabér... úgyhogy inkább keresek tovább mást. :)

 

 

Jól döntöttél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy a régi sértéseket és beszólásokat nem veszed semmibe. Nem én szóltam le és nézem semmibe a rockon kívüli stílusokat. Attól, hogy Frenkie ezt pár hónappal elelőtt tette, még megtette...akkor és most is megvédtem, amit én szeretek, lehet ezt elfeledni, meg ráírni, a DnB-Techno számlára, de attól egy még elektronikus és én ezen nőttem fel. sajnálom nem fogok szemet hunyni azon dolgok felett....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody bocsi, agyalok rajta már percek óta, hogy leírjam, ne írjam, de csak leírom...

 

...akkor és most is megvédtem, amit én szeretek...

 

Aham, ezzel nincs is semmi baj, csak ha éppen valaki abba lép bele, amit TE imádsz és szeretsz, akkor hajjaj, de amikor te tiprod sárba azt, amit más szeret és ezt esetleg szóvá teszi, akkor ... áhh, mindegy. Felesleges az egészt értelmezni, mert lehetetlen.

 

Csak a szokásos önellentmondás és a "nekem szabad nektek nem" életfelfogás.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody bocsi, agyalok rajta már percek óta, hogy leírjam, ne írjam, de csak leírom...

 

 

 

Aham, ezzel nincs is semmi baj, csak ha éppen valaki abba lép bele, amit TE imádsz és szeretsz, akkor hajjaj, de amikor te tiprod sárba azt, amit más szeret és ezt esetleg szóvá teszi, akkor ... áhh, mindegy. Felesleges az egészt értelmezni, mert lehetetlen.

 

Csak a szokásos önellentmondás és a "nekem szabad nektek nem" életfelfogás.

 

Tökéletesen egyetértek. Másban a szálkát meglátom de a sajátomban a gerendát nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne, ha péntek este be lenne tiltva a zenéről való beszélgetés, mert mindig így végződik, ráadásul most is átmászott a téma 2 másik topicba :roll:

 

Mi a baj? Semmi veszekedés nem volt. Beszélgettünk róla. Most nem volt balhé, direkt figyeltem rá. Igazából nem itt a helye hanem a zene topicban de szerintem ez belefér akár szerda este is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tényleg nem volt semmi balhé, semmi különösebb elszabadulás. Az meg baromság, hogy tiltsunk be egy témát egy adott napra, mert... Ne határozzuk meg mindjárt, hogy melyik nap melyik órájában csak és kizárólag miről lehet beszélni? :pfff: Gondolkodó ember ilyet hogyan tud leírni...? :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik haveromnak mindkét kezén volt gipsz, de mivel annyira kocka, hogy akváriumot húz a fejére, sapka helyett feljárkált MSN-re és írogatott nekem. Kb. ebből állt: HGewllkoopő! +!+"% NBMIu vcasdnm, , vbnewqlkedfg?

Emberi nyelven ez a Hello! Mi van veled? Pár napra tiltottam és inkább telefonon hívtam, ha beszélgetni akartam vele...

 

Ti nem nézitek a TCW új részét? Én most állok neki!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WoW! Valami elképesztő volt a múlthét :o SZÜNET egész héten :D Már nagyon hiányzott egy kis kikapcsolódás :) Éppen hogy csak elkezdődött a suli :D No suli,no tanulás....Múltkor meséltem,hogy a suliba felszedik a metlakit és tesznek be helyette másikat......hát,elég rusnya lett.....mini fekete-fehér kockás volt,most meg ilyen majdnem bőrszínű lett..... :S Bemegyek a bejárati ajtón és nem tudom,hogy hova lépjek+ a fal is hófehér....ráadásul még nincs is teljesen kész,mert ilyen közmunkások meg "parasztsulis" csávók csinálják....Bár nem szólok bele,örülök,hogy legalább megcsinálják az aulát :) Inkább a tetőt kéne,mert,ha esik az eső akkor beázik és egész nap csöpög a földre a víz....

Egyre többet és gyorsabban kell tanulni a suliba....iszonyatosan félek az érettségitől :para:

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pacsi :D

 

Én nem félek, ha megtanulod jól, akkor nincs miért parázni.

 

Na jó,de most pl a tételeket én nem tudom mindet bevágni...nekem nagyon rossz a memóriám....már arra sem emlékszem,hogy mit vettünk szünet előtt irodalomból...Az okés,hogy ott majd érettségi előtt írhatok magamnak kis jegyzetszerűséget,de az nem lesz olyan tartalmas....igaz,nem is az ötösre hajtok :/

Na de mindegy,érettségi előtt van még majdnem 2 évem,vagy + még egy,kettő,ha ne adj isten megbukom :D Ez a fránya köhömköhöm matek....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irodalomra különösen nem is kell tanulni. Érvelést kell választani, néhány felszínes információt jó ha tudsz, hogy esetleg felhozd példaként, vagy hivatkozz rá, de ennyi. Novellaelemzést ne válassz, mert mire elolvasod, hogy megértsd a sztorit, plusz elolvasod még egyszer, hogy a jelképes dolgokat észrevedd, ráadásul erről még írni is... Erre kevés az idő. És általában több oldalas novellát kapsz. Az összehasonlító verselemzést se válaszd, csak ha biztos vagy a dolgodban. Azt nehéz jól megírni, ahogy azt kell. Viszont az érvelés az ajándék feladat, szinte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.