Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hú, ez a néhány nap kemény volt. Meló, szüret, meló, szüret. Hétvégén nem megyek sehova és lazítani fogok.

Haverom odaadta a Csillagport HD minőségben, azt majd szépen megnézem, meg folytatom a sorozatot.

Merr jobbulást.nekem is volt már eltörve a karom, mindig a jobb, így az iskolában simán tudtam tovább írni a dolgozatokat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, az itthoni siralmas, amit 10-12óra alatt szedtünk meg 5en, az most 3embernek volt 4óra. Az idei termés kevés, gyönge és k*rva sok cukor kell, hogy egyáltalán iható legyen. A pálesszel jobban jártunk, abból sok is lett, jó minőség is, de a bor... :S

Nekem ilyen órám van:

HDD-600-1AVEF.jpg

Régen fém Q&Q volt, az aztán amit kapott, bicajos esés, aztán újabb esésnél leesett, 40perc múlva vettem észre, akkor kerestem a hóban...kis összecsapásnál, egy orrot is ért, aztán egy durva buli után elestem télen a jégen, reggel már nem találtam sehol és akkor vettem ezt a Casiot. Jó kis óra, de a másikat sokszor hordtam itthon is, ezt csak akkor veszem fel, ha megyek valahova. De a neten voltak hozzá jó kis trükkök amit a gombok nyomkodásával lehetett elérni, azokat mind betanultam! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, az itthoni siralmas, amit 10-12óra alatt szedtünk meg 5en, az most 3embernek volt 4óra. Az idei termés kevés, gyönge és k*rva sok cukor kell, hogy egyáltalán iható legyen. A pálesszel jobban jártunk, abból sok is lett, jó minőség is, de a bor... :S

Jöhet a pálesz kóstoló is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van 3fánk, az egyiken baromi sok volt, minden nap szedtem 2-3 vödörrel, aztán késsel félbe vágtam és bele a hordóba. Jó lenne nagyon ez a pálesz, de két nagy gondom van vele. 1. nagyon erős a szaga...nem is annyira illat, néha már tényleg az a durva alkohol szag, mint pl. a vodkánál, de sokkal erősebb

2. a mértéket nehéz tartani, mert minden lefőzés más, volt amikor 3feles után nem volt semmi bajom, aztán hirtelen képszakadás, volt olyan is, amiből lenyomtam fél litert és mellé 2sört, aztán csak jó kedvem lett... Ebből a szempontból a bolti jobb, az standard.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot!

 

Ma érdemes volt bejönnöm, mivel már 2. hónapja dolgozom ott, ahol és megvan a 25. üzletkötésem, kaptam egy üveg Jégert... :) Hazaérek be is tolom a fagyasztóba, aztán majd este kortyolgatom, most úgyis 3nap szabad, mert hétvégén is dolgoztam, meg az adminisztrációs munkákat e hónapra befejeztem. :yeah:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.