Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Meg abból hogy rossz pénz nem vész messzire :D Üdv itthon, Frenkie!

 

 

Ráérő néhány órám lévén elkezdtem cipősdobozokat csomagolni tavalyról megmaradt karácsonyi papírba. Meg a Tescóban vannak jó nyárvégi akciók (strandlabda, ilyesmik) aki kapja, jövő nyáron játszhat vele. Tavaly úgysem "dobozoltam" úgyhogy most pótolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karácsony előtt szervezetek szoktak gyűjteni olyan gyerekek részére, akik máshonnan nem kapnak karácsonyi meglepetést. Médiában is meghirdetik minden évben, hogy ha van otthon nélkülözhető akármi, akkor vidd el, ők pedig eljuttatják rászorulóknak karácsonyi meglepetésként, ez szokott menni valamilyen cipősdoboz szlogennel, nem emlékszem rá pontosan. Krande pedig majdnem minden karácsonykor ad valamit ilyen formában. Többször volt szó erről a fórumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a hozzászólása alapján ő dobozokat csomagol. Szegény gyerekek kinyitják a csomagot és megtalálják benne a nedvesség elszívó golyókat, aztán játszanak azokkal? Mondjuk így már van a mondatnak értelme, csak akkor meg azt nem értem egy strandlabda hogy fér bele... Vagy leeresztve árulják, ami nem szokásuk, vagy Krandéék k*rva nagy lábon élnek! :)

TV-t meg nem igen nézek, habár ott sem hallottam soha ilyesmit. Mi a Vörös Keresztnek adtunk régi játékokat, meg jó pár zsák ruhát.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk régen volt egy ajándék boltunk a lakásban, aztán változtak a dolgok és be kellett zárni, de 5éven át elég jól ment. A maradék cuccokat odaadtuk a Vörös Keresztnek, mikor meglátták a sok játékot, meg hasonló kis vicces dolgokat, majdnem örömtáncot jártak.

Én max vért adni szoktam rendszeresen, ezzel segítem az embereket, de ahogy olvastam a rendszeres véradók között nagyon gyakori a leukémia kialakulása....Persze ezt a cikket nem éppen reklámozták a neten, de egy ismerős orvos is megerősítette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, amikor beszúrják nem merek odanézni, egyszer láttam, majdnem elhánytam magam, ahogy a fém a húsba hatol és tövig eltűntik. A vérrel már semmi gondom, ahogy ott csordogál, meg "piros", az engem nem zavar. Mondjuk én nem annak látom aminek a többi ember, így meg tök könnyű! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Náunk a véradás a Kultúrban van. Szóval balra bányászati ásványi anyagok állandó kiállítás, jobbra meg a színpad és előtte pár ápolónő. Mindig ugyanazok jönnek, az egyik pedig állandóan teát hoz nekem, meg másnak két, nekem 3 csokit ad. Múltkor is a szívás után együtt cigiztünk kint, elég jól elbeszélgettünk, nekem van motivációm, hogy menjek... :) Amúgy meg mióta rendszeresem adom a magas vérnyomásom teljesen megszűnt és mindig bent vagyok az átlag értékekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A véradás nagyon jó dolog, csak bátorítani tudom aki hezitál! Ami a tűt illeti, nem kell odanézni és kész. És teljesen más tudatállapot, mint ha (pl vizsgálati célra) vennék! Ezt adod, segítő céllal, egy ismeretlennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, kinek van 1800 dollárja egy órára???

 

http://blog.perpetuelle.com/watches/seiko-star-wars-watch-collection/

 

 

Itt meg az eredeti japán oldal:

 

 

http://www.seiko-watch.co.jp/bz/starwars/index.php

 

Király!

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.