Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Alkesz vs alkesz

 

Jó, hogy nálunk legális és tényleg nem ártalmas. A hírek szerint a férfi addig verte a nőjét, míg mozgott. Az ok, a férfi részeg volt és a nő megitta előle a maradék piát, emiatt elszállt az agya és ezért tette...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírek szerint a pia miatt verte szét a nőt, mert megitta előte. Amúgy a másik gyilkos is keverte a kettőt, ami egyáltalán nem szokás, mivel pont ellentétes a hatás, az egyik ellazít, a másik meg agresszívvé, kukafelrugdosóssá tesz...

Ezért van a legtöbb discoban úgy, hogy a WC-ben nincsen hideg víz, csak langyos és meleg, hogy aki ki van száradva vegye meg a drága ásványvizeket, gondolom erre még senki sem figyelt fel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán ezt meg neked ki mondta, az amerikai hírszerzés? Egyértelműen mondta minkét híradó, hogy ittas volt és mivel a nő megitta előle az adagját agyonverte... A Hummeres ügy meg nagyon fel van fújva szerintem, amikor egy volt évfolyamtársamat és a fél családját dózerolta le egy kamion az kb. egyszer szerepelt a hírekben, pedig ott 4en haltak meg. Itt meg egy amcsi, nagyon drága kocsival egy zsarut ütöttek el és ettől hangos a média már jó ideje. Ha egy átlagos állampolgár lett volna, már rég nem nyomatnák sehol.

 

Én erről beszélek amúgy

 

Gyilkosság oka: 3 pohár borral többet ivott, magyarul MOHÓ volt!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az miatt, mert egy olyan batár autója volt, ami nagyon környezetszennyező és k*rva sokat fogyaszt, meg neház, mint a dög. Mondjuk, ha egy Suzukival üti el, vagy Bogárral, akkor nem így történik az eset, nem csak a vezető, hanem az eszköz is hibás volt itt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki drogozik azt én alapból kivégezném, látjuk milyen hatásai vannak...

 

 

Én humánusabb lennék. Beadni neki az aranylövést. Tudják hogy káros és önként magukba szívják vagy döfik. Persze az ital is ha sok az sem jó. De abból másnap ki lehet józanodni. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én humánusabb lennék. Beadni neki az aranylövést. Tudják hogy káros és önként magukba szívják vagy döfik. Persze az ital is ha sok az sem jó. De abból másnap ki lehet józanodni. :D

 

Kérdés melyik a drágább megoldás. :D 1 db töltény, vagy drogot venni nekik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az miatt, mert egy olyan batár autója volt, ami nagyon környezetszennyező és k*rva sokat fogyaszt, meg neház, mint a dög. Mondjuk, ha egy Suzukival üti el, vagy Bogárral, akkor nem így történik az eset, nem csak a vezető, hanem az eszköz is hibás volt itt!

Tőled mint idült drogostól kissé érthető a mundér becsületének védése. Külső szemszögből vizsgálva, nem igazán védhető a dolog. Te bármikor csinálhatsz ilyet és az félelmetes. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De megint miért kell idekeverni a lövést, meg a drogokat? A kettő nem ugyanaz, a drogosok 90%-a nem vénás cuccokat használ, sosem lőtte magát.... Ez a heroin amiről beszéltek, ami kemény drog. Úgy, mint a kokain, az LSD, vagy az alkohol. Aztán vannak a könnyű drogok, mint a fű, vagy a herbálok és egyéb, testi függőséget nem okozó szerek. Nem kell egy kalap alá venni a dolgokat. Ha jól tudom Hollandiában rengeteg kávézó van, ahol lehet kapni különféle sütiket THC tartalommal, mégsem lehet sem túladagolásos, sem agresszívoskodó, sem höbörgős esetekről naponta hallani.

Ahelyett, hogy tereltek, inkább a megitta a 3 pohár borom téma jutna el az agyatokig, ez lett volna a lényeg, persze akik rendszeres alkohol fogyasztók, azok szívesen kerülik ki az ilyen eseteket és legyintelek, hogy jaj, én úgysem vagyok ilyen, ha iszom max. a fórumon sértegetek másokat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez abból indult, hogy egy fickó kiirtotta a családját mert drogozott. Te tartottál egy kis hatás szünetet, és elkezdted nyomni az "alkoholista=agresszív" dumát. Ok lehet, hogy így van, de hogy a drog több embert öl meg az fix.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt kétlem, baromság. Míg a drogos magát pusztítja, addig a családon belüli erőszakok többsége az alkohol miatt alakul ki. És vannak olyan nemzetek, mint pl. az orosz, aki víz helyett is vodkázik, vagy a nagy ivó németek, nem hiszem, hogy ott az alkeszek, meg a környezetük annyira biztonságban van és lassabban hullanának, mint a drogosok. A faluban is legalább 12 embert ismerek, aki már reggel a kocsmában ül és zárásig ott ordibál, többségük 30-50 év közötti, de mindegyik legalább 70nek néz ki... Szerintem mindenki több olyan embert tudna felsorolni, aki rendszeresen iszik, mint aki rendszeresen kemény drogokat használ. Ez nem azért van, mert ezek a cuccok hamarabb szétszedik az embert, hanem mert falun egyáltalán nem divat, városokban meg akinek van esze, az nem hirdeti, mivel illegális és lecsuknák érte. Magyarul szerintem az állítás hamis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell ezt 3-4 naponta mindig felhozni? Senki nem védi az alkoholistákat itt, de egy korsó sörtől (ami nem jelent alkoholizmust!) nem fogsz hörögve neki támadni a családodnak bozótvágóval, mert számon kéri a sikertelen érettségit. Az alkohol (a bor, a sör) az emberi kultúra része sok ezer éve, a drog nem az, teljesen rendellenes és pusztító dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A drog drága. Inni sokkal olcsóbb. Sajnos tovább véded a drogos mundér becsületét, ami elszomorító. :( A drogosok általában sokkal keményebben irtják ki családjukat, mint az alkoholisták. Ez a nagyobb százalék. Persze, Te mint drogos, még nem irtottál ki senkit, ezért valószínűleg ezt nem fogod elfogadni. De ami késik nem múlik....egyszer be fogsz kattanni, és megölsz mindenkit aki a közeledben van. :( Előre sajnálom szegényeket. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi, szerintem pedig gondold át inkább, hogy mit beszélsz. Tudom, ez a tipikus mentalitás a korodbelieknél, hogy a drogosokat utálni kell, mint a sz*rt és arcon köpni. Csak tudnám miért. Az alkohol éppen ugyanolyan veszélyes drog, mint akármelyik másik kábítószer, csak az ugye társadalmilag elfogadott, manapság meg kvázi menő alkoholistának lenni. Őt miért nem utáljátok ennyire? Drogból is van rengeteg fajta, mind-mind különböző hatással van az ember elméjére. Az alkohol mindenkiből mást hoz elő ugyan, de nem ritka, hogy veszélyesen agresszívek lesznek. Nem mindenki válik önszántából függővé, mindenkinek megvan a maga története, hogy hogyan került kapcsolatba a drogokkal. De egy drogost nem kivetni kell magunk közül, mintha leprás lenne, hanem segíteni kell neki leküzdenie a függőségét, hogy újra normális életet élhessen. Ugyanúgy, ahogy te is segítenél egy barátodon, vagy egy rokonodon, hogy ha ebbe a helyzetbe kerülne és nem lőnéd csuklóból agyon, ugye... Szóval szerintem így előítéletektől elvakultan ne fröcsögjünk róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi, szerintem pedig gondold át inkább, hogy mit beszélsz. Tudom, ez a tipikus mentalitás a korodbelieknél, hogy a drogosokat utálni kell, mint a sz*rt és arcon köpni. Csak tudnám miért. Az alkohol éppen ugyanolyan veszélyes drog, mint akármelyik másik kábítószer, csak az ugye társadalmilag elfogadott, manapság meg kvázi menő alkoholistának lenni. Őt miért nem utáljátok ennyire?

Pont nem erről van szó, csak nem érted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, az elmúlt hónapban volt egy alkoholos drogos, egy drogos, meg kb. 4 szimpla alkeszes hír. Én ismerek pár rendőrt a faluból, osztálytársam volt általáosban. Múltkor is beszélgettem vele, mondta, hogy ő a 4év szolgálat alatt itt és a szomszédos városban eddig 3 alkalommal ment ki olyan helyre, ahol vagy termesztettek, vagy eladtak, vagy balhé volt a használat miatt. Míg majdnem minden hétvégén van valami bunyó, rongálás, vagy testi sértés az egyik 500 főt befogadó "pub"-ban. Ezeknek 95%-át alkoholos befolyásoltság alatt teszik és főleg 18 év alattiak. A másik véglet, amikor 120 kilós, részeg férjek mennek haza és próbálják bizonyítani, hogy ők még mindig férfiak. Személyesen ismerek kb. 5 olyan embert, akik ültek már börtönbe, vagy tartják rettegésben a környezetüket. Itt is az alkohol a felelős.

Ez kb. olyan dolog, mint a rendes roma, meg a másik fajta. Van aki jó fej alkeszeket ismer, mint a Bödöcs Tibi akikről mesél. Persze, van az a réteg, nem tagadom. Ahogy romában is van a munkás, jófajta ember. De itt felénk sok a bányász, vájár, akik 25 év után nyugdíjba mentek, mint pl. fater. Aztán nem igazán tud magával mit kezdeni, haverok meg mind kocsmáznak, akkor miért ne ugorna be néha, beszélgetni velük? A volt munkatársai közül sokan jártak ide, amikor még dolgoztak együtt, jó fejek voltak, jöttek szüretelni, mikor építettük a hátsó házat, szintén itt kubikoltak. Ma már legtöbbjüket nem értem, annyira artikulálatlanul beszélnek, kettő öngyilkos lett, egy börtönben van, egy meg a mai napig ide jár, mert a bor ingyen van... Én ezeket látom, tapasztalom, biztos aki a neten olvasgatja a híreket, az máshogy érzékeli, de van a valóság, meg van a média szenny. Azt meg szerintem minden forumozó tudja, hogy depressziós és italos nép a magyar...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri megint szívtál valamit? Mondod te hogy a drog nem káros? Látni rajtad ember az ellenkezőjét. Nem unod még a védhetetlent védeni? Akkor nem bírsz egy témáról leszállni és nagyon marhaságokat írkálni és nem elfogadni a másik véleményét mikor szívsz valamit vagy részeg vagy. Úgyhogy te vagy az élő példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell ezt 3-4 naponta mindig felhozni? Senki nem védi az alkoholistákat itt, de egy korsó sörtől (ami nem jelent alkoholizmust!) nem fogsz hörögve neki támadni a családodnak bozótvágóval, mert számon kéri a sikertelen érettségit. Az alkohol (a bor, a sör) az emberi kultúra része sok ezer éve, a drog nem az, teljesen rendellenes és pusztító dolog.

 

 

Ezt nem bírja felfogni. Bort már évszázadok óta isznak. És vajon miért nincs betiltva az alkohol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most vicces volt. Én veled ellentétben mindig ilyen vagyok, ha észrevetted volna. Nem szokásom két kisfröccs után feljönni a fórumra és amerikát éltető ódákat zengeni, meg más népeket fikázni és utána meg szánni bánni, ami volt. Szerintem kettőnk között az a legnagyobb különbség, hogy én felvállalom és kiállok azért amit teszek vagy gondolok, beírok. Te meg iszol párat, aztán elszáll az agyad, agresszív leszel, felnőtt fejjel kutyákat fenyegetsz, aztán másnap meg visszaolvasod mit tettél és ég az arcod. Amúgy már lassan 2éve nem szívtam füvet, volt egy időszakom nem tagadom, érettségi után, akkor volt az átlagom 4.1, hazaértem, gyorsan egy cigi, átolvastam a dolgokat, megírtam a házikat és közben zenét hallgattam. Aztán mikor Keszthelyre kerültem, a gazdászok közé, ott mindenki ivott és pl. szülinapomkor volt, hogy tekertünk egy vicceset és megnéztünk egy jó kis vígjátékot, meg megittunk 3-4 liter ásványvizet fejenként. De ez rég volt, mikor abbahagytam a dolgot, semmi függőség nem alakult ki, egyszerűen jöttek a vizsgák, volt barátnőm, mindenfelé kirándultunk, nem éreztem szükségét, hogy így szórakoztassam magam.

 

Érdekes, hogy pont te nagy Amerika fan nem tudod, hogy ott jobban bűntetik, ha valaki bontott alkoholos üveggel mászkál, mintha egy adott mennyiségnél kisebb adag füvet találnak nálad. Ott van egy határérték, ha azt nem éred el a birtolkolt mariska arányában, akkor mehetsz tovább, míg már egy bontott sörért, akár börtön is járhat, mint pl. Bruce Willis lánya esetében. Na meg ott van pl. a Wu-Tang, Cypress hill, a koncerteken a közönségbe fújták a bongból elöjövő füstöt, és fura, hogy egy zsernyák sem ment oda letartóztatni őket.

 

http://www.dailymotion.com/video/x20e8_cypress-hill-hits-from-the-bong_music

 

De belövi magát, odanézz! Húha!!!!!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tisztázzuk, hogy az alkohol roppant veszélyes és rossz dolog. De csak mértéktelen mennyiségben! Erre láthattunk példát korábban, és még nyilván látni is fogunk. A drog más tészta. A drog és a szesz is kiforgathat embereket magukból. A különbség csak az, hogy a drog 95% -ban teszi meg ezt, az alkohol meg csak kb. 50% -ban. Melyik a jobb?

 

Elébe megyek Flórinak, miszerint ő a kirívó kivétel! Még.....Csak nehogy ő legyen a legújabb machates gyilkos. Élőben nem szívesen találkoznék olyannal, aki bármikor lekaszálhat egy bozótvágóval. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.