Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én még ezzel is vitatkoznék, mert amire jártam eddig blog oldalra ahol eddig tényleg színvonalas írások voltak most felkerült egy olyan hangvételű Skyfall kritika ami kb az indexre menne el, szóval változnak a dolgok, és ami jó volt az is elsz-ródik.

Ez a másik amit nem tudok megérteni: találkoztál egy írással, ami lehúzta ami neked tetszik. És? Miért kell ezen idegeskedni? Én az aeonflux-ot szoktam látogatni, mert egész jók az írások. De ahol látom hogy szöges ellentétben áll a véleményük az enyémmel, az első mondatok után tovább se olvasom. Nem pocsékolom rá az időm, arra meg különösen nem hogy felhúzzam magam azon hogy "úristen valaki utálja azt ami nekem tetszik". Nehogy már ne lehessen ezen egy kattintásnyi idő alatt túllépni, pláne ha olyan oldalról van szó ahol az írások többsége tetszik.

Riddick: téged meg azért nem értelek, mert rendszerint azt a filmbuzit idézed, ami kb. az alakulása óta egy B-kategóriás filmes oldal. Elég könnyű kikerülni: ne menj oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem vagyok h*lye, hogy direktbe azokat az oldalakat látogassam, ahonnan csak a sz*r áramlik. De ma már ez kivédhetetlen. Sajnos.

Akkor ezek szerint Bomarr, Ody és jómagam (meg a többiek, akik még így vannak ezzel) valami csodálatos dologra vagyunk képesek, hogy rendre kivédjük a kivédhetetlent. :)

Amúgy azért poén, hogy például az idézet postban Riddick alpári stílusban mondja meg a tutit az alpári stílusú tutimegmondó emberekről. Khm... :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a másik amit nem tudok megérteni: találkoztál egy írással, ami lehúzta ami neked tetszik. És?

De nem érted, hogy nekem nem azzal van bajom, hogy lehúzza? Hanem hogy hogyan teszi. A trágár írásokból van elegem, és hogy miért nem lehet szépen kulturáltan leírni az embernek a véleményét? Tudok ellene tenni? Nem. Ettől függetlenül elítélhetem, és úgy gondolom hogy szép dolog a szólás szabadság, de ettől függetlenül az ilyenekre egyszerűen nincs szükség!!! De akkor majd felnézek az Aeon-ra, hátha ott tényleg színovnalas írások vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is kudarral értek egyet.

 

Köszi Dzséjt, Tőled mostanában nem is várok mást :clap:

 

Vizsgáljuk meg a két trágár szót:

 

H-lye: ezt magamra mondtam, nem másra.

sz-r: ténymegállapítás, ahol az emberek mások halálát kívánva nyilvánítanak "véleményt" az mi? A kultúra fellegvára? De minek is magyarázom, Te már úgyis eldöntötted mit gondolsz erről...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármit mondtok, nektek nem az a baj, hogy milyen stílusban osztja az észt az adott blogger, hanem az, hogy egyáltalán a kedvenc filmjeiteket fikázza. Teszem azt, ha valaki ugyanebben a stílusban fikázná az Alkonyat-sorozatot, mindenki nagyot röhögne a szarkasztikus megjegyzéseken. Úgyhogy továbbra is fenntartom, az embereknek ez a stílus, sajnos, bejön.

 

Itt annyi a különbség, hogy ha egy olyan írás születik ebben a stílusban, amellyel nem értesz egyet, az sokkal jobban fáj. Ezért mondom, hogy egyszerűen nem kell törődni az ilyen kritikákkal. Elolvasod és kész. De nem ide posztolni idézetet, hogy aztán ugyanolyan stílusban mindenki elküldje a francba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute, teljes tisztelettel... ezek szerint te jobban ismersz engem mint én saját magamat? Hisz te tudod, hogy mi az oka a "nyavajgásomnak" én meg nem. Mi a titkod?

 

Az idézet bepakolásának célja nem az volt, hogy fröcsögjetek az illetőre. Egy ilyen dolgon is lehet értelmesen beszélgetni. Vagy tényleg ennyire el lennék tévedve és tök felesleges bízni abban, hogy bármiféle érdemi kommunikáció kialakulna ez ügyben?

 

Régebben más témában... mikor itt is néhányan elragadtatták magukat és Dunába lövést meg főbelövést emlegettek azokkal sem értettem egyet... mert számomra az ilyen jellegű megnyilvánulás ugyan úgy nem elfogadható.

 

De itt mi a fenéért kell újra és újra ezen vitázni? Én és kudar beszólt itt közületek bárkinek is? Illettünk titeket személyetekben sértő megjegyzésekkel vagy bármi hasonlóval? Okoztunk bármiben hátrányt vagy kárt a fórumnak és a közösségnek? Nem hiszem... mint ahogy TI MINDANNYIAN, úgy mi is véleményt mondtunk... de ha rosszul látom csak írjátok meg!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

H-lye: ezt magamra mondtam, nem másra.

sz-r: ténymegállapítás, ahol az emberek mások halálát kívánva nyilvánítanak "véleményt" az mi? A kultúra fellegvára? De minek is magyarázom, Te már úgyis eldöntötted mit gondolsz erről...

Szóval te használhatsz ténymegállapításra és önmagadra alpári kifejezéseket, az teljesen rendben van. De ha valaki más használja bármi másra, az máris baj. Értem, világos.

 

De itt mi a fenéért kell újra és újra ezen vitázni?

Mert te újra és újra beidézel olyasmit, ami senkit sem érdekel és rajtad kívül nem is foglalkozik vele a nagy többség. Vagy nem tűnt még fel az összefüggés a vitánk és aközött, hogy mindig egy idézeted után újul ki? Unjuk, hogy állandóan más fórumról citálsz ide fikázásokat! Ha téged kielégít, hogy állandóan ilyeneket olvasol, lelked rajta, de kéretlenül ne rángass bele minket. Kápis? Ha képes vagy mások véleményét tiszteletben tartani, akkor ezt is tiszteletben kéne tartanod. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá Krande!! Ügyes leszel! Tőlem megy a drukk! ;)

 

-----------

 

Nute, a véleményemet én is továbbra is fenn tartom és kudarnak is maximálisan igaza van! :D

Egyébként mostanában nem olvasol privátot?

 

Nem olvasok Alkonyat kritikát és nem is nézek/olvasok Alkonyatot egyáltalán, DE még akkor sem tartom elfogadhatónak a mások halálát emlegető trágár és minősíthetetlen nagyképű stílust, ha a szóban forgó dolog nekem sem tetszik!!

 

Érdekes, Donát megértette miről van szó... és kudar is ugyan erről írt... de lényegtelen!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szoktam itt a magánéletem szeleteit kibeszélni, de ma kimentünk a feldíszített főtérre, és forralt boroztunk. Az egész annyira megkapó volt, hogy még most se térek magamhoz (na nem a bor miatt :P ). :) Jó tudni, hogy hangulatot még nálunk is tudnak kreálni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek :) Megvan. Örülök is neki, csak fáradt vagyok hozzá :D Asszem a tizennemtudomhány főből én voltam az egyetlen aki fegyvertelenül vizsgázott, de nem bánom, legalább megragad a tananyagból valami.

Gratula. :) A puska egyébként is leginkább arra jó, hogy amíg írod, közben megtanulod. :D

 

 

Nem szoktam itt a magánéletem szeleteit kibeszélni, de ma kimentünk a feldíszített főtérre, és forralt boroztunk. Az egész annyira megkapó volt, hogy még most se térek magamhoz (na nem a bor miatt :P ). :) Jó tudni, hogy hangulatot még nálunk is tudnak kreálni.

Szép lehetett. :) Én még Pesten közelében sem jártam a feldíszített "főtérnek" a idén, pedig a belvárosban dolgozom. Forralt bort sem ittam, igaz, a hideg csak most jött meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Krande!

 

Mi múlt héten voltunk kint forralt borozni, nagyon jó hangulata volt. :)

 

Más: A múltkor említettem, hogy elkészült a diplomamunkám. Nos, TDK dolgozatként megmérettetett, és büszkén jelenthetem, hogy megnyertem a helyi fordulót. Áprilisban irány az országos! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok mindkettőtöknek. Már el kéne olvasnom Donát de egyszerűen mindig van valami más. Na majd szabi alatt.

 

Én jövő szerdán megyek forralt borozni kollégákkal, akkor dolgozom utoljára az évben aztán majd 3 hét szabi. Ja és a Katicába megyünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

71 éves korában elhunyt Hollósi Frigyes Jászai Mari-díjas színművész, érdemes művész. A legtöbben talán a Kisváros című sorozatból ismerik, melyben az azóta kultikussá vált rendőrnyomozót, Járai Bélát alakította. Szinkronszerepei szintén emlékezetesek.

Harry Potter sorozat Hagridja, Darth Vader és rengeteg emlékezetes szinkron munkája volt.

Nyugodjék békében.... :(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.