Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Az viszont szerintem visszalépés, hogy egy keresztmetszetes oldalt mindig vált egy duplaoldali óriásfénykép a filmből.

Baromi jól néz ki, de akkor sem informatív és persze egyértelmű eltérés az elődöktől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az viszont szerintem visszalépés, hogy egy keresztmetszetes oldalt mindig vált egy duplaoldali óriásfénykép a filmből.

Baromi jól néz ki, de akkor sem informatív és persze egyértelmű eltérés az elődöktől.

 

Abból a szempontból egyetértek, hogy a filmbeli képekkel ellátott oldalakat fel lehetett volna használni, hogy még mutassanak be járműveket, de én mást, több (talán a látomásbeli Jakkut elhagyó, Luke???? ürhajója, vagy a Rey által, az elvágyódós pillanatában látott űrhajót lehetett volna, na és a Starkillert, új AT-AT ???????????) hajót nem láttam a filmben. A Niima állomás nemigen kényeztetett el minket sok-sok hajóval.Nekem tetszik ezekell a nagy kétoldalas képekkel. Meg tetszenek a fegyverek, hajtóművek, pajzsok stb működését leíró magyarázatok is. Meghát nagyon szép. A járművek nagyon SW hangulatúak, funkcionálisak,kellő képpen lerohadtak (amikor olynnak kell lenniük), és jó sok kütyű van bennük.

 

És sikerült e a te példányodat becserélni?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát en a szukits tol rendeltem meg tavaj oktoberben es azota sem csereltek ki az öszekevert könyvet es nem valaszolnak az email re sem na ez a ciki

Próbálkozz többször is. Ne hagyd magad. Írj a Facebook oldalukra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát en a szukits tol rendeltem meg tavaj oktoberben es azota sem csereltek ki az öszekevert könyvet es nem valaszolnak az email re sem na ez a ciki

Én ütöm a vasat, amíg meleg. Ma jelztek: elvileg hamarosan felkeres a dpd. Felvesznek egy jegyzőkönyvet. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már jó hozzáállás. Mindent a vevőért! :)

Ez engem is meglepett, de kellemesen. ;)

 

 

Örülök Cimbi hogy végül nem ért kár. Ugye milyen szép, így épen mégszebb.

Bizony szép, így már több kedvem van lapozgatni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Emily Kate Johnston írja a következő vastagabb Star Wars regényt. Elméletileg ez is olyan ifjúsági regény lesz, mint Az elveszett csillagok. Megközelítőleg 400 oldalra kell számítani és október 11-én jelenik meg. Az elveszett csilagok nálam már felnőtt regény kategória, úgyhogy ha ez is olyan lesz, akkor ezt is annak tudom be. Így ezzel már van 3 nagy regény 2016-ra.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg fogom venni a keményfedelest.

Biztos ad egy kis pluszt a filmhez!

 

Ez a doboz milyen példányokat takar külsőleg? keményfedél stb?

http://www.xpress.hu/xp/prod.asp?PID=114875&VID=066-1051717264-29158397827773370

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg fogom venni a keményfedelest.

Biztos ad egy kis pluszt a filmhez!

 

Ez a doboz milyen példányokat takar külsőleg? keményfedél stb?

http://www.xpress.hu/xp/prod.asp?PID=114875&VID=066-1051717264-29158397827773370

 

 

Puha fedelesek és ezek vannak benne http://www.agavekonyvek.hu/kereses?search_keywords=star+wars Ezek a 80-as években kiadott magyarországi regények javított szövegű változatai. (Pl: "Clone elleni háború"-t kijavították klón háborúra) Ne várj tőle sokat.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.