Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Mért lesz a szukits-nál is, csak mert azt irtad, hogy "náluk is"? :o

Szerintem csak a Szukits ad ki Legenádák könyvet. A Kolibri csak Ébredő erő hajnala logóval ellátott 3 karakter ifjúsági regényt, meg az újrafogalmazott OT regényeket adta ki. Az Ébredő erő hajnala logóval ellátott másik két regényt (Útóhatás, Elveszett csillagok) és a film regényváltozatát ismét a Szukits adta ki.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mért lesz a szukits-nál is, csak mert azt irtad, hogy "náluk is"? :o

 

Nem gondoltam volna, hogy a Kolibri is ad ki még a jövőben Legendák kategóriába sorolt könyveket, hisz a Disney ezeket az elmúlt hónapokban nem preferálta.

 

Szerintem csak a Szukits ad ki Legenádák könyvet. A Kolibri csak Ébredő erő hajnala logóval ellátott 3 karakter ifjúsági regényt, meg az újrafogalmazott OT regényeket adta ki. Az Ébredő erő hajnala logóval ellátott másik két regényt (Útóhatás, Elveszett csillagok) és a film regényváltozatát ismét a Szukits adta ki.

 

A Kolibri előrendelhető könyvei közül most négy darabot számoltam össze, ami a Legendák kategóriába tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már egy ideje arra várok, hogy a Before the Awakening és a Tales from a galaxy far, far away: aliens kerüljön a magyar listára. Esetleg a Servants of the Empire féle Rebels kisregények, bár azok már elég régiek, lehet kimaradnak. A Force awakens-es cuccokra viszont még van esély.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag nem sok minden lesz, ami plusz.

Sebaj, ott a helye a többi filmregény közt!

De akkor is bele lesz írva, hogy egyes cselekedetek vagy beszédek mögött milyen gondolatok-érzelmek vannak.

Egy kicsit minden filmregény hozzá tudott adni a filmhez, ami után a filmet még érdekesebb újra megnézni.

Most is csak ezt várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van aki már hozzájutott az ep7 keményfedeles regényváltozatához?

Most olvasom a szukits honlapján, hogy:

"A könyvben 8 oldalas színes melléklet található fotókkal a film legjobb jeleneteiből!"

Kíváncsi vagyok, hogy ez hogy néz ki!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van aki már hozzájutott az ep7 keményfedeles regényváltozatához?

Most olvasom a szukits honlapján, hogy:

"A könyvben 8 oldalas színes melléklet található fotókkal a film legjobb jeleneteiből!"

Kíváncsi vagyok, hogy ez hogy néz ki!

 

A puhafedelesben is van. Valahol a könyv egyharmadánál 8 oldalon vannak képek a filmből, minimális szövegaláírásokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szukits Kiadónál akció van SW regényekre. Az új rendszerbe tartozó könyvek 30%, a régibe 40% kedvezménnyel rendelhetők vasárnap éjfélig.

Egyem a zuzájukat, most meg újra van postaköltség. Jólvan így sem rossz, de a fene beléjük nem kapkodnak:

Még nem jött meg az Ébredő erő tőlük.. :cry: Egy hétig csomaglták, most már elvileg úton van néhány napja..kriminális..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyem a zuzájukat, most meg újra van postaköltség. Jólvan így sem rossz, de a fene beléjük nem kapkodnak:

Még nem jött meg az Ébredő erő tőlük.. :cry: Egy hétig csomaglták, most már elvileg úton van néhány napja..kriminális..

 

Nekem tegnap előtt küldtek egy mailt, hogy feladták, és 6 nap alatt ér le Pécsre.12-én rendeltem meg. Már rég olvasghatnám, ha nem vacakolok egy szaros 1000-en. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tegnap előtt küldtek egy mailt, hogy feladták, és 6 nap alatt ér le Pécsre.12-én rendeltem meg. Már rég olvasghatnám, ha nem vacakolok egy szaros 1000-en. :cry:

Igazából írták, hogy várható kézbesítés 20-a után. De én mégis bíztam benne, hogy összejöhet a megjelenés után 1-2 nappal. Hát nem. De semmi vész, mostmár meglesz.

Ha most rendelnéd, akkor is 25-től máj 1-ig-re vállalnák..A mai világban ez nekem is kicsit lassúnak hat, de ez van..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ha akkor én nem is mondok semmit ,kiszállitas egykupacban kb 10 e tétel azután átveszi pesten a haver amikor nem költi el elöre a pénzem amit mindig otthagyok,jobbesetben ,azután valahogy elkerül németbe valaki arrajáro rokont mindig kunyiznom kell ,vagy esetleg ha én járok pesten akkor elhozom .Szoval kb 3 honapos lemaradással vagyok ,igaz ez most kivetel lesz mert maj 1 re motorozok egyet igy ha atveszi idöben akkor megkapom ha nem akkor bukta :)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már kedden megérkezett a könyv, persze korábban megrendeltem 4 másikkal együtt :) Már csak az ep7 könyve hiányzott a csomagból. Viszont még egy sort sem olvastam belőle, mert más könyveket fejezek be előbb, addig anyámnál landolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg most elfogyott egyelőre a még kiadatlan kánon regény, ugye? Még idén kijön angolul a Bloodline, a Catalyst, az Aftermath második része, jövőre a harmadik. Ezek mennyire hamar jönnek majd itthon az eredeti kiadáshoz képest? Lesz valami Legends, amíg várakozunk? Bár lehet, hogy egy kis leülés nem árt az olvasóknak, hogy összekapják magukat a hirtelen áradat után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ott lesz még az Ahsoka is, szintén októberben angol nyelven.

Most egy darabig szerintem pár hónapos szünet lesz a SW nagyregények kiadása terén. Idén már két alkalommal is hallottam, hogy van már egy bizonyos hónap megjelölve, amikor a most angolul megjelenő új regények magyar kiadása folytatódik. Természetesen így is úgy is a Disney mondja meg, hogy az adott könyvek mikor és hogyan jelenjenek meg. A Szukits Kiadó tisztában van az új címekkel.

Legendák: jelen pillanatban nem zárható ki, hogy lesznek Legendák regények is, de sajnos megvan arra is az esély, hogy nem lesznek. A Kolibri kiad majd a közeljövőben négy Legendák kategóriába sorolt képes forráskönyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Infók a Bloodline-ról:

 

 

 

-Star Wars: Bloodline is set 6 years prior to The Force Awakens

-The novel will be written entirely from Leia's perspective

-Han and Leia are still a couple

-There will be flashbacks to earlier points in Han and Leia's relationship

-Han owns a shipping company

-Leia is on the cusp of retiring from her political career and becoming a full time crewmember on the Falcon

-Ben Solo is 23 years old in the novel

-Ben is still training with Luke at this time

 

És egy részlet belőle:

 

"Never imagined this, Han had murmured, sitting up in their bed late at night, Ben's tiny head resting in the crook of his father's arm. "Having a kid. Even wanting a kid. But now he's here and -"

 

"And you're a dad." Leia had leaned closer, unable to resist the chance to tease her husband. "Just think hotshot. Someday you might even be a grandad."

 

Han's chuckle had warmed her. "Speak for yourself, sweetheart. Me, I ain't ever getting old."

 

"Princess Leia?"

 

Leia snapped out of her reverie, back into the here and now.

 

 

 

Egyre várósabb, ahogy jönnek az infók róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szukits múlt szerdai feladási értesítése dacára ma jött a postától egy újabb, miszerint csak ma lett feladva.

Kézbesítés szerdán...

Ezen most nincs mit szépíteni: ezúttal csagalassú ez az egész..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, de törölték a The Making of Star Wars: The Force Awakens megjelenését. :(

 

Nem az "Art of Star Wars: TFA" véletlenül? Mert arrol volt hír hogy jön. Hú de kár. Vártam. Honnan az infó?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.