Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A Black Hawk Down mintájára lehetne Vader Végveszélyben, csak kicsit túl hosszú. :D

 

Nekem tetszik:)

 

Lehetséges, hogy júliusban megjelenik a Vader Down és vele együtt a következő két kötet is. Meglátjuk, összejön-e.

 

Szuper lenne, nagyon élvezem a magyar képregénykiadást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy júliusban megjelenik a Vader Down és vele együtt a következő két kötet is. Meglátjuk, összejön-e.

 

A kisebb sorozatokra (Leia, Chewbacca, Lando, Shattered Empire+C-3PO, Obi Wan and Anakin, Han Solo) továbbra sincs esély? Ha esetleg beérik a Vaderrel és a Star Wars-szal a jelenleg futó számokat, akkor talán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisebb sorozatokra (Leia, Chewbacca, Lando, Shattered Empire+C-3PO, Obi Wan and Anakin, Han Solo) továbbra sincs esély? Ha esetleg beérik a Vaderrel és a Star Wars-szal a jelenleg futó számokat, akkor talán?

Csak jövőre indulhat újabb sorozat, egyelőre még nem döntötték el, hogy melyik legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Poe Dameron szerintem nem fog játszani. E nélkül is bőven van választási lehetőségük. A Doktor Aphra esélyes lehet, de azt is el tudnám képzelni, hogy kihagyják. Viszont a Screaming Citadel szükséges lenne a Star Wars-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó! Ez a kép valami olyasmi darálást ígér, mint amit a régi Clone Wars-ban csinált. :D Egyébként a teljes cím azt sugallja, hogy még több másik Jediről is várhatunk hasonló szériát.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah: :yeah: :yeah: Gyerekek a Rogue One óta ezt a képregényt vártam, hogy bejelentsék! Ezzel az egésszel csak egy gond van: miért egy részes? :D Ezt én egy 5 részes mininek, vagy ami szerintem jobb lett volna, az egy ongoing sorozatnak képzeltem volna el. Szerintem nagyon jó páros, és remek kalandokat lehetne írni köréjük. Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Windu képregény tudtommal 5 részes lesz.

 

Így van, a Windu egy 5 részes minisorozat lesz. Nagyon várós ez is, és ha a címet megnézzük, akkor sok jedit be tudnak majd mutatni. Pl.: Quinlan Vos, Shaak Ti stb. Remélem élni fognak a jelöltekkel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, a Windu egy 5 részes minisorozat lesz. Nagyon várós ez is, és ha a címet megnézzük, akkor sok jedit be tudnak majd mutatni. Pl.: Quinlan Vos, Shaak Ti stb. Remélem élni fognak a jelöltekkel. :D

Plo Koon, Yoda, nekik még nagyon örülnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.