Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Még 1x gratula a pontszerzőknek.

Valamint gratulálok Rognak és Dzséjtnek a DVD-ért.

 

Köszi Ody a kvízt, de szerintem ne legyen több ilyenfajta kvíz, kicsit sokáig tart :)

 

Szerk: az ilyenfajtát a mai/tegnapi fordulóra értettem. Ez a sorozatos jöhet még töménytelenül :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez hatalmas játék volt! :) Az egyik legjobb eddig! És nem azért, mert ilyen jó helyen végeztem. Egyszerűen élveztem minden percét, még a többiek kérdéseit is. :o Köszönjük szépen a játékot! :P

 

Gratula Rog-nak az első helyért! :o És persze minden pontszerzőnek is! :)

 

Ja, és hát gratula Dzséjtnek a végső győzelemért! :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És köszönet Odynak ezért a maratoni kvízért!!! :)
Magam sem hittem, hogy ilyen hosszú lesz. :P Örülök, hogy bírtátok!

 

 

Köszi Ody a kvízt, de szerintem ne legyen több ilyenfajta kvíz, kicsit sokáig tart :o
Ez az egész havi játék egyedi volt. Gratulálok Dzséjt a nyereményhez? Felfogtad már? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek és gratula a többieknek! :)

Azért nagy mákom is volt mert néhányszor közel voltam hogy átlépjem az időlimitet.

A kvízt is köszi! :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kvízt, Ody! Tetszett! :) Biztos nem 5 perc alatt dobtad össze. :P

Legalább megint tanultam egyet s mást a SW-ról. :D Ha DVD-t nem is, tapasztalatot mindenképp szereztem. :)

Köszi a részvételt neked is. Örülök, ha tudtam új infókkal szolgálni. :P

 

Egyébként szívesen a kvízt mindenkinek. :P Most egy időre leteszem a lantot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Rog és Oldi, felajánlom felétek a DVD-t, ha kell, mert nekem megvan, és olyat sem tudok, akinek elajándékozhatnám (az unokatesóm még túl fiatal hozzá, a többi ismerősömnek meg vagy már megvan, vagy nem kellene). Ha nektek nem, akkor felajánlom Sky-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Rog és Oldi, felajánlom felétek a DVD-t, ha kell, mert nekem megvan, és olyat sem tudok, akinek elajándékozhatnám (az unokatesóm még túl fiatal hozzá, a többi ismerősömnek meg vagy már megvan, vagy nem kellene). Ha nektek nem, akkor felajánlom Sky-nak.
Ez igazán kedves de nekem már megvan az egylemezes kiadás így ha Oldie-nak nem kell akkor szerintem nyugisan lehet Sky-é.

 

Ez szerintem mindenkinél volt így párszor. :)
Néha figyelgettem de én mindig is túl szoktam kritizálni magam. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igazán kedves de nekem már megvan az egylemezes kiadás így ha Oldie-nak nem kell akkor szerintem nyugisan lehet Sky-é.
Én arról nem vagyok meggyőződve, hogy neki nem kell. :) Fente rá a fogát, de majd nyalatkozik mik a szándékai. Mindenesetre ez a lemez már Dzséjté, így ő rendelkezik felette. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pellaeon nem csak később lett admirális? Jóval az endori csata és Thrawn halála után.

Igazából később lett, de Dzséjt írta, hogy miért kell így hivatkozni rá :)

 

Thrawn nem volt ott.

Ő valóban nem volt ott, nekem most így hirtelen az rémlik, hogy némileg számonűzve volt a külső területekre, ami valójában csak álca volt egy titkos feladat miatt.

 

Gratula Rognak a fordulóért, és Dzséjtnek a kvíz megnyeréséért :)

 

És köszi mindenkinek, jól aludtam :D A többszöri 4 órás felkelés után már nem ártott aludni is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintettel, hogy nekem megvan egy bizonyos változata :D , és lehet, hogy Sky-nak egyis sincs meg, szóval én is lepasszolom. :P

 

Nade csak merte volna Ody a plazmatévéjét felajánlani...! :)

 

 

Amúgy a HCS témához még annyit, hogy nekem a második HCS átmérőjének adata is marha furcsa, mert a könyv, majdnem kétszer akkorának írja mint az első rész HCS-jét. Szóval ha az 900 km, akkor az elsőnek 450-nek kell lennie. :)

Szóval én maradok a 120-nál, mag a 160-nál :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor Sky srác, ezennel neked ajándékozom a DVD-met :)

 

Amúgy a HCS témához még annyit, hogy nekem a második HCS átmérőjének adata is marha furcsa, mert a könyv, majdnem kétszer akkorának írja mint az első rész HCS-jét. Szóval ha az 900 km, akkor az elsőnek 450-nek kell lennie. :)

Szóval én maradok a 120-nál, mag a 160-nál :D

Anno Modi írt arról, hogy miért nőttek meg bizonyos járművek az ep4-5-6-ban (a két Halálcsillag, meg az Executor). Azt hiszem, lemérték a gépek egymáshoz viszonyított méretüket, vagy mi. A lényeg, hogy ebből elég nagy "balhé" lett, így végül a Lucasfilm is belement abba, hogy az újabb kiadású könyvekbe már az új adatok kerüljenek bele, ezáltal azok lettek canonok. Ezt legjobban az Executoron lehet megfigyelni:

- 1984-től 1998-ig "csak" 8 km volt, ezt a A Guide to the Star Wars Universe című könyv adta meg. Ezt az adatot több könyv is felhasználta, sőt, az első X-Wing játékokban is ekkora volt.

- 1998-ban aztán jött az első növekedés. A starwars.com adatbázisába bekerült a hajó és így lett 12,8 km-es, mivel ott úgy hivatkoztak rá, hogy "nyolcszor nagyobb egy birodalmi csillagrombolónál". Ez az adat egészen 2004-i tartotta magát, talán a legelterjedtebb mérete is, az X-Wing Alliance-ba is így került be.

- 2004-ben aztán megjelent az Inside the Worlds of Star Wars Trilogy, melyben James Luceno új méretadatot adott meg: 19 km. Ezt azért vélte így, mert a filmekben 12-szer nagyobb az Executor kistestvéreinél. Leland Chee, a kanonszintek összeállítója is ezt az adatot vette be a Holocron continuity database-be, szóval 2004 óta az Executor majdnem 20 km hosszú. Ez a hivatalos álláspont, azóta minden könyv, képregény, játék ezt használja. Szóval, a régi adatokat el lehet felejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.