Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Én se vagyok túl friss... Ez a meleg eléggé megvisel.

Nálatok tök mindegy milyen állapotban vagytok. A netszolgáltató nektek az SW Saga Kvíz HiperSpeed csomagot telepítette. :peace: Nálam meg csak sima mezei családi csomag van ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Te fogsz nyerni. :D
A Próféta szóljon belőled :P

Menjetek dőljetek is le, pihenjetek, kúrájátok magatokat. Igaz, hogy tegnap este én döglődtem, de a kárörvendés nálam nagyobb mértékben van jelen mint az együttérzés :P:peace:

:D

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez volt a legkönnyebb kvíz a topik történetében. :) Köszi kolmilan, jó volt! Gratulálok a nyertesnek, és minden más pontszerzőnek. Jó, hogy többen is bele tudtak szólni a játékba.

 

Egyébként szerencséd Dzséjt, hogy ilyen szinkronos kérdés volt... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy többen is bele tudtak szólni a játékba.
Én sajnos nem voltam köztük. :P Nem mondom, hogy ez volt a legjobb kvíz az idén, de mindenesetre érdekes volt. Köszi, kolmilan! :) Bár azt, hogy Leia hogyan és mikor halt meg az itt olvasottak szerint, inkább elfelejtem. :P

 

Viszont épp a nehézsége miatt minden pont duplán számít! :) Gratula minden pontszerzőnek, és a győztes Dzséjtnek! :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztori: Leia lezuhan egy lakatlan bolygón, négy rohamoszti üldözi. Itt élnek ezek a szellemek, akik "alakot tudnak vetni". Az egyik rohamosztagost szilárddá változtatják, Leiának pedig a szívét gyémánttá. Ezután az egyik szellemet utasítja a többi, hogy csináljon vissza mindent, viszont ez a szellem nem érti az időt. A négy rohamosztagost visszaküldi az időben nyolcezer évvel, Leia pedig megmenekül. Hamarosan magyarul is olvashatjátok. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde sincs még.

Köszi, hogy gondoltál rám ;) Más dolgom volt tegnap este.

 

4. Mi Niles Ferrier ?foglalkozása??

Á, imádtam volna ezt a kérdést :D

 

Milán, jó kérdéseid voltak, de ez a Leiás dolog elég meredek.

Dzséjtnek gratula :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ladies and gentleman, kérdéssel fordulok hozzátok. Bomarrnal dobtam fel az ötletem, amin már egy ideje sutyiban munkálkodtam, vagyis, hogy rendeznék egy kvízt a fórum öt éves születésnapjára. Hogy miről szólna a kvíz, azt egyelőre csak azok tudhatják, akik ott voltak és füleltek :) A kérdés, az ötödik szülinapot június 17-én ünnepeljük, így jó lenne ezen a napon megtartani a kvízt. Azonban, mivel ez csütörtöki nap, így tudom, hogy nem mindenkinek lehet jó. A másik felmerült dátum még 18. péntek, illetve szerintem még a 19. szombat is szóba jöhet, ha úgy alakul. Szóval, kinek jó a tizenhetedike?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.