Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A Te véleményedre adok és ha azt írod, hogy minden benne van amire vágytunk én már kissé nyugodtabb is vagyok. :D Egyébként azt se tudom mit várok ettől a filmtől hisz nekem kerek egész volt eddig a SAGA. Ezért aztán nincsenek is nagy elvárásaim.

 

Nekem meg èpp azért vannak elvárásaim, még pedig elég magas elvárásaim, mert a film megbont valamit, amit sokáig egyszer s mindenkorra lezártnak tekintettük. Szóval a készítőknek tilos nagyot hibázniuk, de ahogy eddig olvastam: velük volt az erő a film készítésekor. :) hamarosan megláthatjuk. Most pont úgy érzem magam, mint Luke, amikor arra várt, hogy az idétlen kis zöld manó elvigye Yodához. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég korán észrevettem és szerettelek volna megóvni titeket és esküszöm írtam is, kiszedted Donát?

Igen, láttam! Azért is szerkesztettem Hunnerét. Köszi, hogy szóltál. Azért töröltem a tiéd, mert beidézted Hunner teljes hsz-ét, és így egyszerűbb volt megszabadulni a kényes részektől. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, láttam! Azért is szerkesztettem Hunnerét. Köszi, hogy szóltál. Azért töröltem a tiéd, mert beidézted Hunner teljes hsz-ét, és így egyszerűbb volt megszabadulni a kényes részektől. ;)

ahh, jogos. Tényleg idéztem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tegnap egy SW-konferenciával hangoltam a mai filmre. A Corvinuson került rá sor, három előadással. Én marha, egészen az első előadás legelejéig nem esett le hogy a Simon Zoltán előadó az a Simon Zoltán (nem ismerem személyesen). Mindenesetre aki az ő 1 órás értekezése után is azt mondja, hogy a hat film között semmiféle egységesség nem figyelhető meg, az hülye. :)

 

A másik előadás a Star wars és politika kapcsolatáról szólt (Tóth Csaba készül is írni azt hiszem egy könyvet a különböző sci-fi világokban felfedezhető politikai vonulatokról, hardcore-rajongóknak kötelező), a harmadik pedig az 501-esek bemutatója volt illetve egy előadás a különböző forgatási érdekességekről (kellemes meglepetés, hogy a prequel is képviseltette magát itt, még ha nem is nagy arányban), de az számomra sok újat már nem tartalmazott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tegnap egy SW-konferenciával hangoltam a mai filmre. A Corvinuson került rá sor, három előadással. Én marha, egészen az első előadás legelejéig nem esett le hogy a Simon Zoltán előadó az a Simon Zoltán (nem ismerem személyesen). Mindenesetre aki az ő 1 órás értekezése után is azt mondja, hogy a hat film között semmiféle egységesség nem figyelhető meg, az hülye. :)

 

A másik előadás a Star wars és politika kapcsolatáról szólt (Tóth Csaba készül is írni azt hiszem egy könyvet a különböző sci-fi világokban felfedezhető politikai vonulatokról, hardcore-rajongóknak kötelező), a harmadik pedig az 501-esek bemutatója volt illetve egy előadás a különböző forgatási érdekességekről (kellemes meglepetés, hogy a prequel is képviseltette magát itt, még ha nem is nagy arányban), de az számomra sok újat már nem tartalmazott.

Ó, pedig SimonZ csak egy van! ;)

Én megisertem volna szerintem, mert a régi honlapján kint volt a képe a főoldalon, és tök berögzült!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ideiglenesen. De ha valamikor, hát most indokolt. Az emberek önkívületi állapotban tengnek lengnek, fizikailag és a fórumon is.

Még pár óráig nem árt a kímélő üzemmód.

Akkor mostmar éertem miert néztem be de csunyán a spojler topikot bocsi megegyszer és kosz hogy kihuztatok a csávábol ,ma már eg a szemem az alvashianytol de akkor is bekinozom harmadjara 8:00

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fikázták vagy mire gondolsz?. Én szoktam őket követni és nem PT fikázóak.

Erős volt a szóhasználatom. De egyértelműen elmarasztalták a cgi miatt és amiatt, hogy a történetek nem olyanok, mimt az OT-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erős volt a szóhasználatom. De egyértelműen elmarasztalták a cgi miatt és amiatt, hogy a történetek nem olyanok, mimt az OT-ben.

Hát ha szívünkre tesszük kezünk azért ez igaz. :) De ők filmszakmailag mondták ami sztem igaz is PT ebbe gyengébb mint az OT. De ez egy másik topic tárgya.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tegnap egy SW-konferenciával hangoltam a mai filmre. A Corvinuson került rá sor, három előadással. Én marha, egészen az első előadás legelejéig nem esett le hogy a Simon Zoltán előadó az a Simon Zoltán (nem ismerem személyesen). Mindenesetre aki az ő 1 órás értekezése után is azt mondja, hogy a hat film között semmiféle egységesség nem figyelhető meg, az hülye. :)

 

Köszönöm! :) Az előadás után odajöhettél volna. Sajnos nem tudtam végig maradni, az 501-esek kezdésekor el kellett jönnöm.

 

csoli1138: az új honlapon is van rólam kép, csak kisebb, de cserébe frissebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm! :) Az előadás után odajöhettél volna. Sajnos nem tudtam végig maradni, az 501-esek kezdésekor el kellett jönnöm.

Igen, úgy terveztem, de sajnos nem voltak szünetek az előadások között, felállítani az egész sort mellettem meg nem akartam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha szívünkre tesszük kezünk azért ez igaz. :) De ők filmszakmailag mondták ami sztem igaz is PT ebbe gyengébb mint az OT. De ez egy másik topic tárgya.

Lehet. De erről már nagyon sok szó esett. Röviden; nekem mindegy a trükktechnika, ha jól van megcsinálva és nem érdekel, hogy nehéz-e a dolga a színésznek vagy sem. A film kamu. A vászonravitele sem lehet valódi.

Az sw trükkjei mindig is élen jártak a filmszakmában. A PT vel egyidejű filmek kevesebb bírálatot kaptak hasonló mennyiségű cgi miatt, mint a Lucas, ez tuti.

És bocs, hogy itt mégis belementem, talán nem kellett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.