Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Spielberg szerint a Force Awakens lehet minden idők legjobb filmje!

SPIELBERG SAYS STAR WARS: THE FORCE AWAKENS COULD BE THE GREATEST MOVIE OF ALL TIME.

http://makingstarwars.net/2015/11/spielberg-says-star-wars-the-force-awakens-could-be-the-greatest-movie-of-all-time/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezek erős szavak. Persze legyen így! Mi csak örülni fogunk ennek.

Igazából nincs sok okom kételkedni egy híres rendező kijelentésében. Cameron is kijelentette, hogy szerinte a Terminator Genisys az igazi Terminator 3, és tökéletesen egyetértek vele. Bár Spielberg kijelentése kicsit magasröptűbb... mindenesetre hamarosan kiderül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már háromszor látta? Az igen! :o Persze ő elég bennfentes, de a levegőbe csak nem mond ilyen súlyos dolgokat. Később a fejére olvashatják. :)

 

Bomarr! Szerinte a TPM is egy "instant classic" :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg akkor leszek igazán elégedett ha bejövős lett és ha jól illeszkedik a sagába.

 

Amúgy elég magasröptű gondolatokat váltott ki a jó öreg Pista bátyánkból a film azt meg kell hagyni de az csak jót jelenthet ha odáig van érte. :D

A legjobban Gyuri bátyánk véleménye érdekel. Ő is megnézhetné már. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én benézek néha, de szinte nem is olvasok semmit (akkor meg minek?). :D Látom Bomarr írt egy szép hosszút a sztoriról. Neked tetszik Bomarr? :) Pár szót írhatnál ide spoilermentesen.

Azaz érdekes, hogy a sztori bizonyos pontjait elég jól ismerjük, de dialógusaink, normális jelenet leírásaink egyáltalán nincsenek. Csak vázlatok. Az alapján én nagyon várom :)

 

Most már napok óta én is csak a spoilermentes topikot látogatom. Biztos hogy pár nap és elkezdenek jönni az igazán preciz kémjelentések hisz a filmet hamarosan elkezdik fordítani/szinkronizálni. 14-e után pedig elszabadul a pokol és tele lesz a net a film részletes leírásaival. Ep.7 ügyben én már csak ide, a TV Spotok meg a Box Office topikba merek benézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Én is visszafogom magam. :)

 

Lucas mondott valami bővebbet? De megnéztem volna a képét kifelé jövet. :D Vagy ahogy Abrams odafordul és megkérdez: "Megcsináltuk?" :D Egyébként számomra nagyon jó jel, ha Lucas -nak tetszik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy pár nap és elkezdenek jönni az igazán preciz kémjelentések hisz a filmet hamarosan elkezdik fordítani/szinkronizálni.

 

A szinkron már kész, ha jól vettem ki a múltkori Csernák János interjúból..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Egyelőre nincs bővebb. A dolog egy interjúból derült ki amit Kennedy-vel csináltak. Miután rákérdeztek mondta hogy Lucas látta és kifejezetten tetszett neki. Lucas egyébként ott lesz 14-én a los angeles-i világpremieren és a londoni premieren is. Tuti hogy 14-én rengeteg újságíró fog nekiesni hogy mondjon pár szót a filmről úgyhogy még mielőtt láttnánk az ep.7-et biztos hallunk tőle még valami bővebbet is :)

 

Szerintem már az is jel, hogy miután látta a filmet beadta a derekát és elmegy mindkét nagy premierre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már az is jel, hogy miután látta a filmet beadta a derekát és elmegy mindkét nagy premierre.

Én inkább ezt veszem jó jelnek, mintha mondott volna valami bővebbet.

 

14-e után pedig elszabadul a pokol és tele lesz a net a film részletes leírásaival.

Ezért fogok 14-től csak ide, a PGO-ra és a videojátékos oldalakra felmenni - utóbbiakat is ignorálnám, ha tehetném, mert egy IGN-en simán felfedezhet az ember ilyeneket. Bár lehet, hogy azokat az oldalakat, amik filmekkel is foglalkoznak, kerülni fogom. Kicsit megnehezíti a munkám, de inkább az, minthogy belefussak az ep7 fordulataiba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is spoilermentesen követem az eseményeket.

A könyvjelzőmből direkt töröltem minden SW-s oldalt, reddict-et, TFN fórumot, nehogy engedjek a sötét oldal delejes csábításának..

Most már fél lábbal kibírom 2 hétig!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.