Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

RIP Daniel... Pár napja megnézte a filmet, majd békében eltávozott

https://www.facebook.com/ashleycohagan/posts/10101585988842828

Örülök, hogy láthatta. Szomorú történet, de egy kedves és nagyvolnalú gesztus biztos szebbé tette utalsó napjait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a helyében lehet hogy nem néztem volna meg mert utána biztos sajnáltam volna hogy nem láthatom a folytatást. Gondolom ő is sajnálta valamennyire.

 

A WIRED-es cikk nekem is tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek egyet, mert biztos vagyok benne, hogy így boldogan távozott.

Szerintem felesleges itt az egyetértéssel foglalkozni mert a boldogsága azonban még nem feltétlenül zárja ki hogy talán sajnálta hogy nem láthatja a folytatást. Afféle "üröm az örömben" effektus azért még felléphetett nála. Amúgy én is úgy vagyok vele már jó ideje hogy boldog lett attól hogy láthatta csak épp nem írtam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, most olvastam el, elképesztően pozitív hangulat lengi körbe az interjút! :yeah:

Jó észrevenni, hogy Abrams nagyon érti a dolgokat és az SW -t. Remélem ez a filmből is visszaköszön majd! Tudja, hogy nem elég felskiccelni pár TIE fightert, ide mélyebb dolgok kellenek.

 

Nyugodjék békében. :( Sajnos, mikor olvastam, hogy a korábbi esetekben mi történt, sejtettem, hogy hasonló lesz itt is a történet (a kedvezményezettek a nézést követően viszonylag gyorsan eltávoztak.)

Tipikusan az az eset, hogy már nem maradt miért élnie. Teljesült az utolsó kívánsága, így boldogan adhatta át magát az elmúlásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tipikusan az az eset, hogy már nem maradt miért élnie. Teljesült az utolsó kívánsága, így boldogan adhatta át magát az elmúlásnak.

Nekem is ez jutott eszembe. Ez valahol szép, valahol végtelenül szomorú. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó észrevenni, hogy Abrams nagyon érti a dolgokat és az SW -t.

Érdekes, hogy egy rakás olyan dolgot is elmondott az SW-ről, ami nekem is tetszik de igy ilyen kerek formában még nem fogalmazódtak meg bennem. Például hogy az SW előnye, hogy képes jelezni, hogy a világa sokkal nagyobb mint amit ténylegesen bemutat nekünk. Az ep.4 már felkeltette az érdeklődést egy rakás olyan téma iránt, ami csak alig pár szóban hangzott el (Klón háború, Uralkodó stb.).

 

Ebből az interjúból egyértelmű, hogy egy nagyon értelmes ember aki rengeteget agyalt ezeken a filmeken és nagyon jól megértette, hogy mitől jók. Bár a filmet még nem láttam, de már elkezdtem aggódni, hogy vajon az utódai is majd ennyire értik-e, hogy mitől jó a Star Wars. Főleg az ep.9-től félek. Annak kéne a legnagyobbat szólnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is mondja, hogy sok mindenre most se lesz válasz, elindítanak dolgokat. Lehet majd agyalni. :) Ami pedig a folytatásokat illeti ő mint executive bőven benne lesz. Pl. most is elárulta, hogy Rian Jhonsson -t meghívta az EPVII forgatására, hogy lássa miről is van szó. Aztán Johnsson felhívta ha volt valami kérdése. Szóval nem magától írt egy folytatást Rian (ettől féltem ezelőtt), hanem kapott egy sztori vázat JJ -től és kidolgozta. Remélem minden klappolni fog a későbbiekben is. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian-tól meg az ep.8-tól nem is tartok igazán. Kifejezetten kiváncsi vagyok mit fog összeütni. Viszont a Jurassic World nálam csak egy jó popcorn meg nosztalgia mozi, de egy hajszállal se több. Picit ijesztő, hogy annak a rendezője csinálja az ep.9-et.

Remélem sokan fogják majd Trevorrow kezét: Kennedy, Abrams és Rian is ott lesz gondolom hogy tényleg ütős fináléba fusson a trilógia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KEnnedy egy interjúban ódákat zengett Trevorrow -ról, és már nagyon régóta szeretne vele együtt dolgozni. Ha ő lát benne spirituszt akkor hajrá. :) Én is láttam a Jurrassic -ot és tetszett. Őszintén megvallva annál többet amit Colin kihozott belőle szerintem nem igazán lehet. De biztos ott lesznek mellette a többiek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.