Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ody: Egyelőre nincs bővebb. A dolog egy interjúból derült ki amit Kennedy-vel csináltak. Miután rákérdeztek mondta hogy Lucas látta és kifejezetten tetszett neki. Lucas egyébként ott lesz 14-én a los angeles-i világpremieren és a londoni premieren is. Tuti hogy 14-én rengeteg újságíró fog nekiesni hogy mondjon pár szót a filmről úgyhogy még mielőtt láttnánk az ep.7-et biztos hallunk tőle még valami bővebbet is :)

 

Szerintem már az is jel, hogy miután látta a filmet beadta a derekát és elmegy mindkét nagy premierre.

Lucas az SW atyja így ott a helye egy ilyen premieren. Viszont róla simán el tudtam volna képzelni, hogy ha csalódik akkor nem megy el. :) Most már én is rohadt kíváncsi vagyok a múvira (ki nem az?). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj.

:lol:

 

A Baljóshoz készült különszámuk igazi TV-történelmi mérföldkő volt. Országos adón ilyen gagyit azóta se sokat lehetett látni. "Kíváncsi vagyok" most mit alkotnak. Akik lemaradtak a '99-es adásról: ott például volt olyan vendég aki közölte, hogy mivel ebben a trilógiában születnek az ikrek ezért biztos szex is lesz ezért már előre megálmodta a messzi galaxis alsóneműit. És konkrétan volt egy bemutató, ahol bemutatták az "űrbugyikat". Valamilyen követhetetlen logika miatt a nők arcán lepel volt.

És ez a szegmens picit se lógott ki az összképből....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most se számítok sokkal nagyobb színvonalra. :D Szerencsére melózok szombaton mert munkanap, ráadásul munkahelyi vacsora este szóval ez kimarad az életemből. Nem mintha amúgy néztem volna. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Baljóshoz készült különszámuk igazi TV-történelmi mérföldkő volt. Országos adón ilyen gagyit azóta se sokat lehetett látni. "Kíváncsi vagyok" most mit alkotnak. Akik lemaradtak a '99-es adásról: ott például volt olyan vendég aki közölte, hogy mivel ebben a trilógiában születnek az ikrek ezért biztos szex is lesz ezért már előre megálmodta a messzi galaxis alsóneműit. És konkrétan volt egy bemutató, ahol bemutatták az "űrbugyikat". Valamilyen követhetetlen logika miatt a nők arcán lepel volt.

És ez a szegmens picit se lógott ki az összképből....

Basszus, erre emlékszem, nagyon nem tudtam felfogni, milyen indíttatásból hozták ezt az egészet össze, de végig úgy éreztem, hogy a divattervező sincs azzal teljesen tisztában, hogy miért neki kellett ezzel beégetnie magát - a szexről a megállapítást viszont nem ő, hanem a műsorvezető dobta be. A többi állatság annyira nem is maradt meg bennem, ez is inkább csak azért, mert táncikáltak a csajok valami tök jó számra. Később aztán kiderült, hogy az ep1 ünnepi zenéje volt az. :)

Kár, hogy letöröltem azt a kazettát, amire az egész Fókusz műsort felvettem. Érdekes lenne visszanézni. A mostanira valahogy nem vagyok kíváncsi, de ha nem felejtem el, lehet, hogy odakapcsolok, csak, hogy röhögjek kicsit. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hányan ismerik a Mozimánia újságot, de minden számukhoz adnak 80 x 56 cm-es posztert valamelyik premier filmről. És most az ep7 a soros ha valakit érdekel :D

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12304271_1122678197750449_3724029837960258042_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyu mondta tegnap este, hogy van egy műsor valamelyik magyar adón, mondta, hogy nézzem, ezek szerint a Fókuszban volt. Inkább nem kínoztam magam, utána pedig igyekeztem korrigálni anyu által elmondott h*lyeségeket, amit a műsorban látott. Dühös vagyok ezekre a programokra, mert iszonyúan félrevezetik azokat a tévénézőket, akik egyébiránt máshonnan nem néznek utána az infóknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.