Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

EZ a fókusz szintén nagyon gyenge lett szerintem.

Az első rész, amikor a trailerekből összevágtak egy hosszabb videót, valami iszonyú lett.

 

Igen, azt én is megnéztem, valami fojtogatóan rossz összevágása volt az eddigi trailereknek. Komolyan, egy csimpánz is jobbat vágott volna belőle, ha csak random püföli egy számítógép billentyűzetét, és meg van nyitva a premiere muviméker.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne korán? Az már eleve ad egy támpontot kinek hogy tetszett. Már az első nap.

Mert nyomkodják látatlanban elfogultan. Ha egyeltalán lehet adni az imdb-re akkor számomra csak sokkal később, igazán nagy szavazószám után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jönnek a vélemények és eddig egy fickót leszámitva mindenkinek bejön. Több olyan kritikus is elismerően szólt róla akiknek én a magam részéről szoktam adni a véleményére. Egyelőre nagyon megnyugtató a visszhang. Most már csak annyi kell, hogy a film ne olyan legyen hogy azzal az egy fickóval értsek egyet :D Bő két nap és kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hollywood Reporter premier beszámolójából pár sor:

 

A díszelőadás előtt a Walt Disney Company elnöke, Bob Iger lépett a Dolby Színház színpadára, hogy köszöntse a közönséget. Elsőként a vendégek között helyet foglaló George Lucasnak, a Star Wars-univerzum atyjának mondott köszönetet, aki barátja, Steven Spielberg mellett ült az Oscar-ceremóniákból ismerős teremben.

"Mindez nem jöhetett volna létre George Lucas zsenialitása nélkül" - jelentette ki az elnök, s a közönség felállva, tapsviharral üdvözölte Lucast. Iger később elmesélte, hogy az első Star Wars-film rá is óriási hatással volt.

A Lucasfilm elnöke, Kathleen Kennedy Lucas régi barátjaként beszélt az esemény jelentőségéről, és arra is kitért, hogy a Star Wars-sagához számtalan véletlen találkozás köthető.

Felemlegette, hogy mostohaapja húzta ki a roncsok közül a kamaszként karambolozó Lucast, de pár évvel később már ő is együtt dolgozhatott a rendezővel és legjobb barátjával, Spielberggel. Az is újabb véletlen, hogy amikor Spielberg elveszett Super 8-as filmjei előkerültek, és ő (Kennedy) két fiúra bízta a helyreállításukat, az egyik éppen a fiatal J. J. Abrams volt.

A közönség elé lépő Abrams Lucasnak és mentorának, Spielbergnek is köszönetet mondott támogatásáért

 

A film levetítése után a rendező elárulta, hogy nagy kő esett le a szívéről: "Nagyon megkönnyebbültem most, hogy a filmet bemutattuk a közönségnek" - árulta el, hozzátéve, hogy tartott a fogadtatástól.

 

Több mint 38 évvel az első Star Wars-film premierje után Lucas a vörös szőnyegen hétfőn este arról beszélt, hogy még mindig lenyűgözi, milyen óriásira nőtt a Star Wars-széria. A rendező szerint a Star Wars a "családokról" szól. "Arról, hogy mit hagy maga mögött egy generáció, amivel a következőnek meg kell birkóznia" - fűzte hozzá.

 

Amikor Igert arról kérdezték a premieren, hogy Az ébredő Erőnek vajon lesz-e ekkora hatása az ágazatra, mint az első filmnek a Disney-főnök úgy fogalmazott: "Nem hiszem, hogy végleg megváltoztatja Hollywoodot, ez merész állítás lenne. Azt hiszem, a Disney-t fogja megváltoztatni mindörökre."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.