Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A pasi stílusa se tetszik annyira meg a kompozíció se. Mármint rengeteg jó posztert csinált már de ez valahogy nem azokhoz tartozik.

Örülök hogy jött ki valami, és persze nézem és csodálom majd még egy jó ideig, de azért nem estem hasra tőle.

Daisy és Kylo Ren jól néznek ki rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülnék ha ennyi lenne. Nem szeretem ha egy újranézéshez külön át kell rendezni a napi programot, plusz azt vettem észre, hogy a túl hosszú filmeket az újrák alkalmával könnyű megunni. Gyűrűk Urát nagyon szeretem de évek óta képtelen vagyok újranézni. 30 perc után lekapcsolom. Két óra nagyon is rendben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülnék ha ennyi lenne. Nem szeretem ha egy újranézéshez külön át kell rendezni a napi programot, plusz azt vettem észre, hogy a túl hosszú filmeket az újrák alkalmával könnyű megunni. Gyűrűk Urát nagyon szeretem de évek óta képtelen vagyok újranézni. 30 perc után lekapcsolom. Két óra nagyon is rendben van.

Szerintem tökéletes. Itthonra is, moziban is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre úgy néz ki, hogy 124 perces lesz a film.

Pont jó vagy nem elég hosszú?

 

Ahhoz képest, nem tűnik elég hosszúnak, hogy 30 év fog eltelni, de ha az Új reményre vagy a Birodalom visszavágra gondol az ember filmhosszúság szempontjából, akkor pont jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amilyen csúnya poszter készült például a 3D bemutatóhoz ahhoz képest ez legalább elmegy. Azt meg hogy Boyega kardozni is fog kb. egy éve tudjuk mikor kikerültek a látványtervek. Amivel nem látom be mi a probléma lévén a karakterről jószerivel semmit nem tudunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemtudom..én nem vettem készpénznek.

Láttam egy concept artot, amin sötétben nem lehet kivenni, hogy ki fog egy kék kardot, és láttam a comic con féle karaterfestményt, ahol a zsebében van. Hasbro berkekben sem tartozéka egyelőre.

Ennyiből még reménykedtem, hogy nem lesz jedi. Most már nehezebben teszem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, gyerekek! Nyugtassatok meg, hogy jól döntöttem. :D

Én nem szoktam spoilerezni. Tehát, míg más erősen olvassa a spoileres topikot, én igazán semmit nem tudok az epVII-ről. Már mint persze, láttam a teasereket meg 2-3 képet is láttam és olvastam egy-két pletykás sztorit is a neten, de ezeknek nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Posztereket láttam, de ezekből sem tudtam meg sokat, főleg, hogy azt hiszem, csak egy hivatalos poszter van. Én szerintem jól döntöttem, hogy nem spoilerezek, mert így igazán más élmény lesz beülni az sw7-re, hogy nem igazán tudok semmit, mint hogy előtte szétspoilereztem magam. Egyszer-kétszer benéztem a spoileres topicba, de nem igazán olvasgattam ott. Így, ami a spoileres topicban van, én annak csak a 0,01%-át tudom.

Amióta a Rebels 2. évadának első részéről írt részletes tartalmát elolvastam, azóta kerülök mimdem spoilerrel történő dolgot. Akkor jó ötletnek tűnt elolvasnom, aztán amikor láttam a részt, megbántam. Így azóta kerülök mimden spoilert. Szóval csak azt szerettem volna veletek megosztani, hogy lesz közületek egy ember, aki úgy fogja látni az ep7-et, hogy elötte nem igazán spoilerezett. ;)

Természetesen, ha esetleg jönne ki újra teaser akkor azt megnézem. Szóval nyugtassatok meg, hogy jól teszem, hogy nem spoilerezek. Remélem tartom magam továbbra is így. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnyugtatlak, hogy spoileres vagy. :D Amit írtál az teljesen arra mutat.

Nem nyílvánítanám annak. :D egy-két képet ha lát az ember az semmi. :D ha esetleg a poszterre gondolsz, akkor szerintem az se spoilerezés. Nincs olyan ember a fórumon (szerintem) aki a létező poszerről nem tud.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.