Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hatalmas a titkolózás a film körül, az előzetesbe is csak nagyon minimális infók raktak be, ami nem sok mindenre enged következtetni. Nem tudjuk mi lesz, hogy hová fejlődnek a dolgok, ezért félünk, hogy nehogy valami nagy baromság vagy rókabőr legyen belőle. Féltjük a sagát, amely művészien lett lezárva, és most félünk, hogy mégis mit akarnak vele kezdeni. Így nehéz ugyanolyan kellemes bizsergéssel várni az új filmet, mint a prequel esetében, amely gyakorlatilag az első pertől egy nyitott könyv volt - ami gyakorlatilag borítékolta a hibáit is.

Ezzel teljesen egyetértek. Az előző filmekben megvolt hogy minek kell történnie kb, de itt aztán mehetnek akármerre - ez persze félelmetes, - viszont amiket én eddig láttam az bizakodásra ad számomra okot. Kezdve a rendezőtől, a teaseren át a szereplőkig. Attól se félek, hogy a trailerek miatt kevésbé várnám majd, mert minél többet mutatnak annál jobban várom majd, de az még mindig nem biztos siker, és hogy nem lesz iszonyú nagy marhaság - lásd Godzilla, és társai. - De most még nincs bennem ez a para. :) TCW is jó volt, Rebels is szuper, miért pont ezt szúrnák el. :D Hánem? háde! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Így van. Kíváncsi leszek, hogy akik spoilermentesek azok mit szólnak majd hozzá. Szerintem én akkor fogok spoielrmentesre váltani. Ez a terv. :)

NEm könnyű nem benézni a másik topicba, de kibírom. Viszont alig várom már, hogy még több jelenetet láthassak a filmből. :D :D Az előzőt is vagy 100x láttam plusz a poén videók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irigyellek titeket, hogy képesek vagytok spoilermentesen várni a filmet, én kísérletet sem teszek rá annyira lehetetlen próbálkozás lenne. :D

 

Dettó ugyanez a helyzet :D Pedig gondolkodtam rajta hogy ezen túl csak itt nézelõdök, de... nem megy ... :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyi fos elkezdett ömleni már hónapokkal ezelőtt, nekem az egész aktív várakozástól elment a kedvem, így nem volt kérdés, hogy felhagyok a másik topik látogatásával. De nem is baj szerintem, jobb lesz nekem így beülni a moziba, várva a csodát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát aki itt akar nézelődni az magában fog beszélni... :D

Sajna az EP3nál elkövettem azt a hibát hogy szinte minden tudtam amit csak lehetet így nem sok meglepi ért a filmben...és ezt most nem akarom elkövetni.

Az ep3-nál olyan nagy titkok nem voltak szerintem. Bár lehet, hogy rosszul látom. A cselekmény nagy vonalakban ismerős volt. Ami újdonság volt, az Grievous tábornok, meg Dooku lenyakazása. :) szerintem azt kaptuk, amit egyébkémt is vártunk. :)

Az ep2 az tele volt meglepikkel. Az egész film meglepetések halmaza volt. :) Talán az volt a legmisztikusabb rész mind közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Én semmit nem tudtam, tudok még most sem az új filmmel kapcsolatban. Persze azon már meg sem lepődök hogy mindenki írja a karakterek nevét akik a trailerben vannak stb, meg hogy milyen jelenethez tartozik ez meg az. EP3nál elkövettem ezt a hibát, most nem. :) Nem igazán értettem azokat akik előre belenéztem asszem a forgatóba, mert ha jól emlékszem az is kint volt már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a trailereket megnézitek úgysem tudtok spilermentesek maradni. Még csak most jönnek a rendes előzetesek amik még többet fognak mutatni és ki lehet majd belőlük következtetni a történetet. Aki spoilermentes akar maradni annak le kell mondania a trailerekről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a trailereket megnézitek úgysem tudtok spilermentesek maradni. Még csak most jönnek a rendes előzetesek amik még többet fognak mutatni és ki lehet majd belőlük következtetni a történetet. Aki spoilermentes akar maradni annak le kell mondania a trailerekről is.

 

Ja én azt hittem, hogy nem nézik meg őket. Így szerintem sem spoilermentes valaki, ha látott előzetest..

Mondjuk el se tudom képzelni, hogy milyen lehet egy star wars filmre úgy beülni, hogy tényleg semmit sem láttál/hallotál róla!

Az ep 8-ra kipróbálom! ...na persze! :lol2:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek is megvannak a szintjei. Ha a készítők ügyesen rakják össze az előzeteseket, akkor annak minimális spoiler-tartalma lesz. Persze úgy is meglehet csinálni, hogy ellövik benne a csattanókat, de az ritka. Nyilván valahol már az is előzetes info, hogyha tudunk pár szereplőről vagy a színészekről.

 

Nálam az a fő szempont, hogy ne úgy üljek be a moziba, hogy a cselekmény érdemi részét már ismerem, a szereplők sorsával egyaránt. Pláne ne úgy, mint aki olvasta a forgatókönyvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a fő szempont, hogy ne úgy üljek be a moziba, hogy a cselekmény érdemi részét már ismerem, a szereplők sorsával egyaránt. Pláne ne úgy, mint aki olvasta a forgatókönyvet. :)

Ez egy jó szempont, én is főképpen ehhez szoktam tartani magam, viszont most elég nehéz betartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg sem kísérlem a spoilermentességet, bár arra talán vigyázni fogok, hogy ezúttal ne tudjak előre minden részletet. Az ep2-nél pl. számomra a legnagyobb meglepetések azok voltak, hogy Jango megöl egy jedit, illetve, hogy felbukkan Wat Tambor, az ep3-nál talán még ennyi se, ott a film megtekintése előtti órákban annyira vártam, hogy gyarapítottam a forgatókönyvbe beleolvasók számát :D Az ep1-nél már több meglepetés volt, de azok is csak apróságok voltak a film nagy részét előtte láttam a végkifejletet meg elmondták. A filmeket egyébként mindig 100%-os élvezettel tudtam így is megnézni, nem is tudok hasonló filmélményt mondani,egyedül talán a The Dark Knight megnézése után éreztem hasonló katarzist. Így belegondolva lehet a film kevésbé tetszene, ha meglepetések várnának mint úgy, hogy előre tudom mi lesz benne. Azért megpróbálok egy határt meghúzni, de valószínű, hogy még a premier előtti percekben is a spoilerek után kutatok majd. :D

 

Szerk: a Rebelsnél azért javarészt spoilermentes tudok maradni :P

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.