Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Talán féltek valamivel összeereszteni nyáron? Mik lesznek akkor?

Szerintem inkább az van hogy a május jobb hónap mint az augusztus. Az utóbbi években megfigyelhető hogy a nyári blockbuster szezon eltolódott tavasz irányába és a nyár vége már nem a legjobb hónap már. Mert látható hogy a halott augusztusból ahol semmi ellenfele se lett volna berakták a kemény májusba ahol egy Guardians of the Galaxy Vol. 2 és Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales kell megbirkóznia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://aiealumni.com/ridleys-opus-prometheus-trilogy-in-production-at-fox-studios/

 

Itt a lényeg az, hogy egy új Alien trilógia nyitó darabja lesz a Covenant. A másik két rész is Ausztráliában a Fox stúdió falai közt fog forogni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah:

Akkor csak a pontosítás végett: "He likes that seat." ;) És persze nem "he likes that sith!" :D

Oké! Mentségemre szóljon, hogy csak egyszer hallottam eredetiben a trailerben, és rosszul emlékeztem eszerint.

Szinkronban amúgy is elbénázták, mert az "az az ő helye!" lévén a USS Franklin-en vagyunk, nekem nem jött be..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levetítették az első előzetest NY-ban az újságírók előtt egy rendezvényen.

Örülünk Dzséjt? :yes: :yes:

 

@DailyDeadNews

#AlienCovenant trailer impressions: If you love the first two ALIEN films, buy your tix now! @AlienAnthology #20thCenturyFoxShowcase2017

 

 

 

Just saw the #AlienCovenant trailer and I think you guys will be happy. I’ll just say this: face hugger. old-school xenomorph @joblocom

 

#AlienCovenant looks terrifying. Throwback to Alien 1 & 2. Looks like full blown horror. #Fox2017Preview

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levetítették az első előzetest NY-ban az újságírók előtt egy rendezvényen.

Örülünk Dzséjt? :yes: :yes:

Annak, hogy pár száz kilométerre innen látta néhány újságíró a trailerét egy olyan film folytatásának, ami finoman szólva sem tetszett? Oda meg vissza vagyok az izgalomtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mondtam már, hogy örülök neki, hogy a Star Warst a Disney vette meg, nem a Fox vagy más? :D

Most miért? A Fox tuti csinált volna egy folytatást Tatooine-ra, meg Yavin IV-re hajazó bolygókkal, Imperial-csillagrombolókra hajazó csillagrombolókkal, Darth Vadert mímelő maszkos gonosszal, Uralkodó utánzattal, meg TIE vadászokkal és X-szárnyúakkal... Ja, hoppáááá... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.