Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csináltam egy 2. QUIZ-t a 6,7,8,9,10 epizódokból (az előzőkből, már korábban).

 

Csináljátok meg 100%-osra!

theclonewars.atw.hu

De hát ez csalás! Igenis Argyus szabadította ki Gunrayt, és nem Ventress. Ez a kérdés hibás! :) Ezen kívül csak az utolsó kérdésre nem tudtam válaszolni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy nem volt teljesen egyértelmű, én úgy gondoltam, hogy a cellából, és nem a hajóról.

(10:30-nál van, hogy Ventress megnyomja a gombot és a cella kinyílik +"Ide, ide egy bolygót kap aki kinyitja az ajtót" ;) )

Igen, erre én is gondoltam, de azért mégsem nevezhetjük kiszabadításnak azt, hogy Ventress kiengedte a cellájából pár percre. Nah, de mind1. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan a fenéből tudtátok, hogy azt a hülye droidot 327-T - nek hívták?

Az oké, hogy nem D-209-nek, de miért nem a másik 2 ???

Meg különben is, elég jellegzetes pillanat, amikor a klón kijavítja magát, és mondja, hogy 327-T. Ez még közel sem annyira elgondolkodtató kérdés, mint amilyen az utolsó volt. Nah, ott három MagnaGuardra tippeltem, egyáltalán nem emlékeztem arra, hogy Nahdar Vebb ötöt nyírt volna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó lesz, elvégre már benne van a tudatban, nem lenne jó ezt is felborítani, mint annyi mást. Igazából szerintem nem is szükséges megmásítani az eddigi eredetsztorit.

Szerintem pedig nem is kell bele ez. :rock:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig nem is kell bele ez. :rock:

Majd ahogy a történet kívánja. De én is azt tartom valószínűbbnek, hogy ilyen nem lesz, mert az animációs film nem az a visszatekintős kategória. De ha már beleteszik, akkor tényleg jobb lenne a már ismert dolgokat viszontlátni/hallani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én nem bánnám, ha kitérnének rá. Tetszik, hogy a TCW merít az EU-ból és igyekeznek nem ellentmondásokat szülni. Eddig szerintem jól csinálták, én legalábbis nem emlékszem ellentmondásokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én nem bánnám, ha kitérnének rá. Tetszik, hogy a TCW merít az EU-ból és igyekeznek nem ellentmondásokat szülni. Eddig szerintem jól csinálták, én legalábbis nem emlékszem ellentmondásokra.

Szerintem akkor legyen ha köze van a háborúhoz. Ugye volt szó olyanról is, hogy lesz olyan rész amiben Plaguies és Palaptine szerepel. No de minek? Mi köze annak a Clone Wars -hoz? Mondjuk szerintem kamu volt ez már akkor is. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor legyen ha köze van a háborúhoz. Ugye volt szó olyanról is, hogy lesz olyan rész amiben Plaguies és Palaptine szerepel. No de minek? Mi köze annak a Clone Wars -hoz? Mondjuk szerintem kamu volt ez már akkor is. :rock:

Miért ne? Állítólag pont azért nem született még EU regény erről, mert lehet, hogy benne lesz. Majd, Ha biztosra lehet venni, hogy tényleg nem lesz ilyen a TCW-ben, akkor lesz EU regény Plaguiesről. Habár szerintem is nincs igazán köze a TCW-hez, de flashback szerű jelenetet el tudok képzelni erről.

Azt is hallotam, miszerint Lucas tervei szerint, lenne olyan dolog a sorozatban miszerint Grivi Erőhasználóvá akar válni. És erről is volt szó az EU-ban. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is hallotam, miszerint Lucas tervei szerint, lenne olyan dolog a sorozatban miszerint Grivi Erőhasználóvá akar válni. És erről is volt szó az EU-ban. :rock:

Tudtommal ilyesmi nem volt korábban az EU-ban. Grievous múltjaként a kompbalesetes történet szolgált, amíg Lucas elő nem állt ezzel a "Grievous egykor Jedi akart lenni" ötletével, Filoni viszont igyekezett kompromisszumos megoldást találni, mert ő tiszteli a többi EU művet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal ilyesmi nem volt korábban az EU-ban. Grievous múltjaként a kompbalesetes történet szolgált, amíg Lucas elő nem állt ezzel a "Grievous egykor Jedi akart lenni" ötletével, Filoni viszont igyekezett kompromisszumos megoldást találni, mert ő tiszteli a többi EU művet.

De volt. Csak a balest után akart Jedi lenni, amikor már megvolt a kiborg teste. Lásd a Grievous tábornok című 4 részes minit.

Ezt a Grivi Jedi akar lenni dolgot még mindig bele lehet tenni így.

Spoiler:

Sőt talán pont ezért rabol el Cad Bane Jedi gyerekeket és viszi őket a Mustafarra. Vagy csak a Holocronokat viszi oda? :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor legyen ha köze van a háborúhoz. Ugye volt szó olyanról is, hogy lesz olyan rész amiben Plaguies és Palaptine szerepel. No de minek? Mi köze annak a Clone Wars -hoz? Mondjuk szerintem kamu volt ez már akkor is. :rock:

A sorozat nem csak a háborúról, de a benne résztvevőkről is szól. Természetesen a kettő összefügg, de éppen emiatt meg lehet úgy írni egy történetet, hogy az egyik szereplő múltja fontossá váljon a háborúban. Például, most random kitalálva, egy Lair of Grievoushoz hasonló Grivi központú epizódban lehetne olyan, hogy a tábornoknak mondjuk egy bespini besúgó feldobja, hogy jó pénzért elmondja, kinek köszönhette a balesetét. Ezt Dooku is megtudja, és Sidioussal kiötlik, hogy elhallgattatják a besúgót, a célra pedig mondjuk küldhetnék Cad Bane-t, Ventress-t, de akár egy teljesen új karaktert is. És akár még azt is bele lehetne szőni, hogy a besúgó a Köztársaságot is informálta, akiknek szintén jól jönne ez az infó, mert így a Szeparatisták ellen fordíthatnák a kedvenc tábornokukat. A Jedik ezért odaküldhetnék Ahsokát (mondjuk mint első önálló küldetés), vagy mehetne valamelyik mester (kivétel Obi-Wan és Anakin, mert előbbi ne találkozzon sűrűn Grivivel, az utóbbi meg egyáltalán nem találkozhat vele az ep3 előtt), de akár még olyat is megjátszhatnának, hogy álruhás klónokat küldenek. Íme, egy klón háborús történet alapja Grievous előélete köré szőve. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék, ha nem minden csak a háborúról szólna, mert őszintén, az teljesen nem tud lekötni, kell valami plusz is. A TCW címet meg vehetjük úgy is, hogy ez a klón háborúk időszaka alatt játszódó sztorivonal, ahol azért más is megesik néha :rock: Az első évadban is voltak részek, amikor nem teljesen a háború és a harc volt előtérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék, ha nem minden csak a háborúról szólna, mert őszintén, az teljesen nem tud lekötni, kell valami plusz is. A TCW címet meg vehetjük úgy is, hogy ez a klón háborúk időszaka alatt játszódó sztorivonal, ahol azért más is megesik néha :rock: Az első évadban is voltak részek, amikor nem teljesen a háború és a harc volt előtérben.

Ezt most ugye nem az én előző hsz-emre írtad? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt ez mind szép, de Palpatine és Plaguies szereplésével készült epizód NEM a klón háborúk alatt játszódik hanem még előtte évtizedekkel. Én erre gondoltam.

Ja, hogy az ilyen komplett-hamlet előzmény lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordítások:

1. klip

 

– Elnézést kérek a zavarásért, fejvadász. Magunk közt szólva, szükségem van a szolgálataira.

– Hallgatom.

– Szerezzen meg nekem egy Jedi-holokront.

– Egy holokronért be kell törni a Jedi-templomba. Lehetetlen feladat. Talán halálos is.

– Akkor, úgy vélem, a hírnév nem minden.

– Kell egy Porax(?)-osztályú csillagvadász, hozzá fegyverekkel és álcázóberendezéssel, és a ???-kel. Ó, és a szokásos tarifáim tripláját számítom fel.

– A pénz nem akadály. A templomba való bejutáshoz szükséges eszközöket is biztosítom.

– Áll az alku.

 

2. klip

 

– Bonyolítsuk meg a helyzetet! Bekapcsolni!

– A mágneseket! Tudjátok, mit kell tennetek!

– Artu! Kapcsold vissza a gravitációgenerátorokat!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.