Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy másik sw fantól hallottam:

 

"A Gonosz útvesztője nagy valószínűséggel a sorozat végén a süllyesztőben fogja végezni. A kétes hírű kiszivárgott szóbeszédek szerint a sorozat az előző, Tartakovsky féle befejezésre fog leginkább hasonlítani. De ez csak szóbeszéd, elvileg az egyik animátortól származik."

 

Ha ez igaz akkor stornozni fogom a sorozat végét.

Bár szerintem inkább csak szóbeszéd, hisz Fiolini mondta, hogy tiszteli az EU műveket és eddig csak kronológiai változtatások lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan tudná az animátor mi lesz a vége? Még a felénél se járnak. Ekkora blődséget. :) Hol olvastad ezt?

Ez megnyugtató. :| Nem szeretnék harmadik EP3 előzményt.

A starwars.hu-n olvastam valamelyik hozzászólótól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep3 előtti közvetlen eseményeket hagyják ki, elég volt belőle egy is, nem kell itt össze-vissza kavarni a verziókat.
Az szerintem se lesz benne. Bár ha azt nézzük, hogy a régi CW rajzfilmet semmibe veszik akkor bármi lehet. De az elég gázos lenne, hogy csinálnának egy harmadik verziót is (bár nem tudom, hogy a könyv vége mennyire kapcsolódott az EPIII -hoz). Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék egy Gonosz útvesztős befejezésnek! Az naon jó volt!

Én is örülnék neki, de szerintem nem így lesz. Az is lehet, hogy pont Cato Neimoidia ostromával ér véget a sorozat.

 

Az szerintem se lesz benne. Bár ha azt nézzük, hogy a régi CW rajzfilmet semmibe veszik akkor bármi lehet. De az elég gázos lenne, hogy csinálnának egy harmadik verziót is (bár nem tudom, hogy a könyv vége mennyire kapcsolódott az EPIII -hoz).

A gonosz útvesztője nagyon jól kapcsolódik az EP3-hoz. Pont azzal ér véget, hogy Anakin és Obi-van elindul Coruscantra, mert gáz van.

James Luceno az író a történet írása közben többször egyeztetett és beszélt Lucassal a könyvvel kapcsolatban. Ezért is tekintem inkább ezt az EP3 hivatalos előzményének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Vajon hogyan kerültek fel egyáltalán a hajóra? Nekem úgy tűnt az eddigiek alapján, hogy még azelőtt kellett felkerülniük, mielőtt Ahsoka és Bariss felszálltak az előző rész elején. Akkor pedig még senki sem tudott a kukacokról. Ahsoka nem Barisst támadja le, legalább én úgy tudom, hogy az ep3 idején ő életben volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Szerintem Ahsoka egy gilisztát csap le valakiről (talán a barátnőjéről). A vágás előtt mintha koncentrálna hogy pontos legyen. Még a szemeit is becsukja mint aki nem mer odanézni mert fél a következményektől.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon hogyan kerültek fel egyáltalán a hajóra? Nekem úgy tűnt az eddigiek alapján, hogy még azelőtt kellett felkerülniük, mielőtt Ahsoka és Bariss felszálltak az előző rész elején. Akkor pedig még senki sem tudott a kukacokról. Ahsoka nem Barisst támadja le, legalább én úgy tudom, hogy az ep3 idején ő életben volt :)

 

 

Igen ez valóban érdekes, mert láthatólag semmit sem tudnak arról, mi is ez a dolog. Szerintem ez a történet párhuzamosan játszódik majd a másikkal.

 

 

 

Szerintem Ahsoka egy gilisztát csap le valakiről (talán a barátnőjéről). A vágás előtt mintha koncentrálna hogy pontos legyen. Még a szemeit is becsukja mint aki nem mer odanézni mert fél a következményektől.

 

 

Nekem még mindig az a véleményem, hogy valakit levág ott. Talán egy klónt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült megnéznem az első hét részt. Közben, de főleg a végén az ötlött eszembe amit a készítők mondtak még az évad előtt. Ha ez első etap volt a "Csillagok háborúja" akkor a második a "Birodalom visszavág". Sokkal keményebb és darkosabb már eddig is amit láttunk. Legtöbb helyen zárt és sötét folyosókat látunk, ráadásul rengeteg áldozat van Köztársasági oldalról. Semmi sem olyan egyszerű mint az első évadban. Ami a régi az a karakterek humorérzéke. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még mindig az a véleményem, hogy valakit levág ott. Talán egy klónt.

 

 

Én arra is nyitott vagyok. Ha úgy lesz akkor remélem hogy az a lehetséges klónicsek gyors és fájdalommentes halállal fog halni.

Amaz verzió viszont jó párhuzam lenne azzal hogy Ani levágta a két férget Padméról az AotC-ban.

Akárhogy is lesz Ahsoka biztos nem hibázza el.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.