Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nos, a fordítás alább található, de kissé mgdöbbentett :D:

Spoiler:

Obi-Wannak kényes küldetése adódik: utána kell járnia a híresztelésnek, hogy a mandalór Satine hercegnő titokban szeparatista haderőt állít fel. Ha ez igaznak bizonyul, az rossz hír lenne a Jediknek. Obi-Wan jól ismeri Satine-t - ifjú koruk óta szoros kapcsolatban állnak egymással. A szép hercegnő egyszer neki ajándékozta a szívét...
Az utolsó mondat nagyon szép és romantikus. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha :D

Csak én mindig is úgy képzeltem, hogy Grivi bácsival az Utapaun mérkőzik meg először 4 kézzel :D

Mintha akkor meglepődne, hogy szétnyílhat 4 kézre...

Hát....az, hogy mit képzeltél az ebben a játékban nem sokat számít. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég érdekes így ez az előzetes, mert ezzel nem kicsit írják át az EP III-as párbeszédet.

Amúgy jó kis űrcsata mehet ott a háttérben :D

Mit is írnak át? Gondolom ezt a párbeszédet nem érted.... Szóval? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit is írnak át? Gondolom ezt a párbeszédet nem érted.... Szóval? :D
Jaj Ody, hányszor volt már arról szó, hogy Grivi és Obi-wan az EP III csap össze először komolyabban. :P Sőt, ott Grivi felfedi még Obi-wan előtt, hogy kitanította Dooku gróf a jedik különleges vivótechnikáira. Minek mondta volna el ezt akkor, mikor már itt négy fénykarddal esik neki? :D:P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Ody, hányszor volt már arról szó, hogy Grivi és Obi-wan az EP III csap össze először komolyabban. :D Sőt, ott Grivi felfedi még Obi-wan előtt, hogy kitanította Dooku gróf a jedik különleges vivótechnikáira. Minek mondta volna el ezt akkor, mikor már itt négy fénykarddal esik neki? :P:D

 

Ez logikusan hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Ody, hányszor volt már arról szó, hogy Grivi és Obi-wan az EP III csap össze először komolyabban. :D Sőt, ott Grivi felfedi még Obi-wan előtt, hogy kitanította Dooku gróf a jedik különleges vivótechnikáira. Minek mondta volna el ezt akkor, mikor már itt négy fénykarddal esik neki? :D:P

Épp ezért jöttem fel, hogy ezt leírjam :P

 

De a Te leírásod egyértelműen rávilágít a megoldásra: "komolyabban. " Szerintem ez nem lesz komoly, valamelyik fél idő elött el fog távozni a párbaj helyszínéről. (nem is tudom melyik szokott ilyet :P )

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az EP3-ban Anakin mondja Dooku-nak, hogy"Erősebb lettem az utolsó találkozásunk óta, gróf úr." hasonló a helyzet. Úgy jön le, mintha a az EP2 végi karlevágásra gondolna, de azóta már összecsaptak. Ami még hasonlóan balgaság volt, az a Mustafart behozni Anakin életébe. Akkor kellett volna feltűnnie először, amikor már Vader és leszámol a szeparatista vezetőkkel.

Így utólag egyet kell értenem azokkal, akik szerint a 2x03 egy elég elkapkodott részre sikeredett.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor az EP3-ban Anakin mondja Dooku-nak, hogy"Erősebb lettem az utolsó találkozásunk óta, gróf úr." hasonló a helyzet. Úgy jön le, mintha a az EP2 végi karlevágásra gondolna, de azóta már összecsaptak.

Mivel Anakin nem azt mondja, hogy "Erősebb lettem az utolsó geonosisi találkozásunk óta, gróf úr", ezért ez a mondat önmagában semmit sem jelent. Szóval ilyesmiken nem kell fennakadni. Obi-Wan és Grievous párbeszédén ellenben sántít egy-két dolog. Például valóban úgy tűnik, mintha akkor találkoznának először, de mivel erről nem tesznek konkrét említést ezért az én szememben ez sem jelent semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Anakin nem azt mondja, hogy "Erősebb lettem az utolsó geonosisi találkozásunk óta, gróf úr", ezért ez a mondat önmagában semmit sem jelent. Szóval ilyesmiken nem kell fennakadni. Obi-Wan és Grievous párbeszédén ellenben sántít egy-két dolog. Például valóban úgy tűnik, mintha akkor találkoznának először, de mivel erről nem tesznek konkrét említést ezért az én szememben ez sem jelent semmit.

 

A geonosisi találkozásukkor Anakin maradt alul, míg a tatuini párbaj során inkább Dooku. Ezért gondoltam, hogy sokkal magától érthetődőbb, ha Anakin és Dooku az EP2-3 között nem párbajoztak. De nem szeretnék semmin fent akadni. :D

Grievous és Obi-Wan már egyébként is össze csaptak a Malevolence-en, de ha jól tudom, Anakinnal még nem hozta össze a sors.

Ezért nem kéne túlzásba vinni a fénykardpárbajokat. Nem túl sok a szóba jöhető ellenfél a Jediknek. Dooku, Grievous, Ventriss... Sidious kizárt, hogy akcióba lépne, amíg rejtve van a kiléte. Viszont az Ahsoka-Barriss félék jöhetnek! :P

A végén még Cad Bane-ről is kiderül, hogy nem csak jól képzett fejvadász, de remek párbajozó is. :D

Ha feltűnik egyáltalán ebben a "Fejvadászok utazásai" c. évadban, amiben 8/3 részben szerepelt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha feltűnik egyáltalán ebben a "Fejvadászok utazásai" c. évadban, amiben 8/3 részben szerepelt...

A fejvadászok felemelkedése... :P Azért az nem mindegy ám... :D Én már erről többször is panaszkodtam, de Ody mindannyiszor megmondta, hogy lesz ebben az évadban még annyi fejvadász, hogy még meg is unjuk őket. (Amit persze kétlek.) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fejvadászok felemelkedése... :P Azért az nem mindegy ám... :D Én már erről többször is panaszkodtam, de Ody mindannyiszor megmondta, hogy lesz ebben az évadban még annyi fejvadász, hogy még meg is unjuk őket. (Amit persze kétlek.) :D

 

Remélem, mert egy idő után ezeket a klón-droid összecsapásokat is meg lehet unni. Tudom "klónok" háborúja, de akkor is...:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már erről többször is panaszkodtam, de Ody mindannyiszor megmondta, hogy lesz ebben az évadban még annyi fejvadász, hogy még meg is unjuk őket. (Amit persze kétlek.) :D

Ez attól is függ, hogy mennyire lesznek hangsúlyosak a részeken belül a fejvadászos dolgok :D De egyelőre még nem kellett unatkoznunk emiatt, de szerintem nem is fogjuk megunni, mert annyira nem lesz rajtuk a hangsúly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi-Obi. Senki nem mondta, hogy az EPIII előtt sose találkoztak. Grivi se említette, hogy Dooku volt a mestere. Én ebben semmi logikátlanságot nem látok. Láthatóan találkoztak előtte, és meg is vívtak.

 

Grivi-Anakin. Ők ketten viszont valóban az EPIII elején állnak először szemben egymással. Erre utal Grirvi megjegyzése is a korára. Filoni említette is, hogy vigyázniuk kell, mert ez a két karakter az EPIII -ban találkozik először. Nos ha ezt tudja Filoni, akkor nyilván az is bennfentes infó lehet - gondolom Lucastól -, hogy Obi és Grivi már találkoztak korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi-Obi. Senki nem mondta, hogy az EPIII előtt sose találkoztak. Grivi se említette, hogy Dooku volt a mestere. Én ebben semmi logikátlanságot nem látok. Láthatóan találkoztak előtte, és meg is vívtak.
Nézd meg akkor újra az EP III azon jelenetét amikor nekikezdenek a párbajnak. Tökéletesen lerí, hogy ez az első közös, édeskettes találkájuk és Grivi hogy próbálja őt megfélemlíteni a tudásával. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg akkor újra az EP III azon jelenetét amikor nekikezdenek a párbajnak. Tökéletesen lerí, hogy ez az első közös, édeskettes találkájuk és Grivi hogy próbálja őt megfélemlíteni a tudásával. :D
Amit nem mondanak ki az hiába rí le, láthatóan nem úgy van. :D De várjuk meg ezt a párbajt és majd utána jobba láthatjuk hogyan fér bele majd a nagy Obi-Grivi könyvbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a "The Mandalore Plot" című epizódot várom a legjobban... Már csak az előzetesen kiszivárgott információ morzsák miatt is. Szinte biztos vagyok benne, hogy az évad egyik legjobb része lesz, talán még a Landing At Point Rain-t is felülmúlja majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a "The Mandalore Plot" című epizódot várom a legjobban... Már csak az előzetesen kiszivárgott információ morzsák miatt is. Szinte biztos vagyok benne, hogy az évad egyik legjobb része lesz, talán még a Landing At Point Rain-t is felülmúlja majd.
Én inkább attól a száltól várok sokat. Vajon hány epizódból áll majd?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább attól a száltól várok sokat. Vajon hány epizódból áll majd?

Hogyha olyan pörgős lesz, mint amilyen a Children Of The Force volt, akkor csak egy, de sokkal valószínűbb, hogy két részes lesz, mert a trailer alapján rengeteg minden történik benne...

Spoiler:

...Satina hercegnő hajójának megérkezése a Coruscantra, a beszélgetések Satine tróntermében, az orgyilkos kutaszdroidok, amiket küldtek, és amelyek sötétben támadnak a klónokra, aztán pedig volt egy szeparatista támadás is, ahol átszálló hajókkal droidokat juttattak a hajó fedélzetére, és persze ne feledkezzünk meg a trailer végén a közeledő harcra Obi-Wan és a négy mandaloriai között...

...Szóval, a lényeg, hogy vagy nagyon pörgős rész lesz, vagy szétosztják két epizódra, bár szívem szerint örülnék neki, ha egy részes lenne, de hogy miért ne kérdezzétek. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy minimum két részes lesz a sztori. Nem jó az, ha túl elkapkodott. (lásd: 2x03)

Bár még a mai napig nem értem, mit keresnek mandaloriaiak a klónok háborújában, de biztos meg lesz magyarázva "ésszerűen".

 

Így már értem az Anakin-Grievous dolgot, de ha csak az EP3-ban találkoztak először (és utoljára), nem volt túl sok közös jelenetük. Érdekesen alakulhatott volna a kettejük közti párbaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi-Obi. Senki nem mondta, hogy az EPIII előtt sose találkoztak. Grivi se említette, hogy Dooku volt a mestere. Én ebben semmi logikátlanságot nem látok. Láthatóan találkoztak előtte, és meg is vívtak.

Én teljesen úgy emlékeztem, hogy azért Obi-Wan megy, mert ő még nem találkozott Grivivel, de utána olvastam a szakirodalomban (Matthew Stover féle Ep.III) és amikor eldöntik, hogy Obi menjen, Anakin közbeszól, hogy: "Ő nem volt túl sikeres az előző alkalommal" ---> Tehát már találkoztak (vagy ezt csak a mélyentisztelt Matthew Stover bácsi találta ki?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen úgy emlékeztem, hogy azért Obi-Wan megy, mert ő még nem találkozott Grivivel, de utána olvastam a szakirodalomban (Matthew Stover féle Ep.III) és amikor eldöntik, hogy Obi menjen, Anakin közbeszól, hogy: "Ő nem volt túl sikeres az előző alkalommal" ---> Tehát már találkoztak (vagy ezt csak a mélyentisztelt Matthew Stover bácsi találta ki?)

 

 

A könyv EU.Azaz ami ott le van írva azt nem kell figyelembe venni.Csak a filmek számítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.