Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez EU Sky. PErsze lehet, hogy túlélte, de erre nálam nem bizonyíték a könyv.

Nem a könyvre gondoltam, hanem a játékra, amely fejlesztésében Lucas is közreműködött, így nem ugyanolyan kategóriájú EU, mint egyéb írók regényei. Persze ha EU-ról van szó, mindenki azt tekint annak, amit akar és annyit fogad el belőle, amennyit szeretne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a könyvre gondoltam, hanem a játékra, amely fejlesztésében Lucas is közreműködött, így nem ugyanolyan kategóriájú EU, mint egyéb írók regényei. Persze ha EU-ról van szó, mindenki azt tekint annak, amit akar és annyit fogad el belőle, amennyit szeretne.
Egy játék meg főleg nem számít...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte mindenhez köze van valamilyen szinten. A múltkor leírtam mi számít canonnak és mi nem.

Azért nem mindegy, hogy úgy van köze Lucasnak valamihez, hogy aktívan részt vesz az elkészítésében vagy csak engedélyezi, hogy használják a SW logót. (mondjuk egy képregény esetében)

Ez megint egy olyan dolog, hogy ki mit tekint EU-nak vagy canonnak. Részemről például a TCW canon, Zahn-trilógiája pedig EU. Olyan is van, amit egyáltalán nem tekintek a SW részének, mert egyszerűen nem illenek bele a kialakult képbe. Palpatine klónok, halott Leia, időutazás, stb. A többi viszont ugyanúgy része a SW-nak, akkor is ha nem canon és össze is függhet a mozifilmekkel vagy a TCW-vel. Mint mondjuk Luceno EP3-as előzménye és folytatása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem mindegy, hogy úgy van köze Lucasnak valamihez, hogy aktívan részt vesz az elkészítésében vagy csak engedélyezi, hogy használják a SW logót. (mondjuk egy képregény esetében)
Ez megint egy olyan dolog, hogy ki mit tekint EU-nak vagy canonnak.De ezt Lucas megmondta egy interjúban. Innentől kezdve Te úgy nézed ahogy akarod, az csak a Te álláspontos lesz. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a linket, Jinx! :clap2: Én meg is néztem, és nagyon jó kis epizód, csodálatos látvánnyal és nagyszerű karaktergárdával.

Spoiler:

Sok hasonlóságot mutat a Jedi Crash-el, ami számomra az első évad legjobbja. ;) Hondo is igazi kalóz benne. :)

És nem mellékesen végre egy epizód ismét, aminek a gyerekek is örülni fognak. Nagyon az ő szájuk íze szerint írták. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja főleg amikor

 

 

Embo kitöri a kalóz nyakát :clap2:

Kicsit aggódom, hogy esetleg nem ugyanazt az epizódot láttuk? ;)

 

 

Amit említesz, egy lapon sem említhető azon durvaságokkal, amelyet mostanáig láttunk szinten minden részben.

Ez az eddigi legkönnyedebb rész ebben az évadban, legalábbis nekem. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért fontos a hd?Simán jó minőségü a sioma is, és arra készül a felirat is.Odyt megértem mert olyan tv-je van, de a többieknek nem mindegy?Ok ne legyn Cam-os verzió de a sima simán jó minőség.
Attól függ, milyen felbontásban nézi az ember. Nekem a 23" LCD-men azért nem mindegy, hogy 640x288-as vagy 1920x824-es vagy 1280x720-as az alap felbontása a résznek.

 

Amúgy napokon belül lesz 1080p is elérhetőben, állítólag már torrentről szedhető :clap2:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, milyen felbontásban nézi az ember. Nekem a 23" LCD-men azért nem mindegy, hogy 640x288-as vagy 1920x824-es vagy 1280x720-as az alap felbontása a résznek.

Sz*r neked, az én 23" LCD-men édes mindegy, amilyen messziről nézem. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért fontos a jó minőség, mert az áll a lehető legközelebb az eredeti forrás változathoz. Ha valamit nagy felbontásban álmodnak meg az alkotók, úgy kapod a legteljesebb élményt, ha te is megközelítőleg ahhoz hasonló minőségben nézed a részeket.....ezzel mondjuk semmi újat nem mondtam. Megjegyzésre érdemes, hogy a monitor vagy LCD méretétől és minőségétől függetlenül a HD azért minőségileg mérföldekkel jobban fest, mint az alap változatok.

 

Ha elkezded a részeket HD-ban nézni, megérted, hogy a részletekben rejlik a dolgok szépsége és többé már nem vágysz az alap felbontásra.

 

Ez az új rész valami csudajó volt, imádom a fejvadászokat...mégha ezek "rendes" fejvadászok is voltak. Még akarok CW-t, MÉG MÉG MÉG ennyi nem elég!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.