Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Death Trap -re gondolsz? Tetszett? :D

Tetszett bizony. Csak egyetlen problémám volt vele, hogy egy kicsit kevés. :D A trailer alapján azt hittem, hogy ennél eseménydúsabb lesz. :oops: De ez nem vet rossz fényt az epizódra, sőt, rendkívül egyedi hangulata van, és megannyi apró momentum, amitől bizony toplistás. :D Jah, és a zenéről annyit, hogy nem túl SW-s, de nekem nagyon tetszett. :P

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett bizony. Csak egyetlen problémám volt vele, hogy egy kicsit kevés. :D A trailer alapján azt hittem, hogy ennél eseménydúsabb lesz. :D De ez nem vet rossz fényt az epizódra, sőt, rendkívül egyedi hangulata van, és megannyi apró momentum, amitől bizony toplistás. :oops: Jah, és a zenéről annyit, hogy nem túl SW-s, de nekem nagyon tetszett. :D
Nagyon kíváncsi vagyok rá! Remélem ütős lesz a szezon finálé. Nem baj, ha a Death Trap csak felvezetés lesz. :P Ugye a zene nem olyan mint a Downfall of a Droid -ban volt?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Death Trap 720p

 

Spoiler:

 

Vicc, hogy 99.8 -on áll és nem mozdul tovább. :D

 

Szerk: így is nézhető, csak a vége főcím hiányzik, de az nem érdekes annyira. Szóval lehet nézni. :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Bobás részben a kiképző klón kopaszodik. Számomra egyértelmű, hogy nem fazonra vágott a haja, hanem kopaszodik. (ami van neki, az is őszül)

 

Kérdésem:

 

A klónok életciklusa rövidebb? Gyorsabban öregednek? (Dzséjt...valaki?)

"persze gyorsabban nőnek fel, de ez az öregedés egy idő után beáll normál szintre, vagy az életük későbbi szakaszában is érvényesül?"

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg gyorsabb az életciklusuk, nem áll meg. Ezért volt az ep3-ra Cody már olyan öreg, mint Jango. Bár szerintem a kopi klónnál kicsit túlzásba vitték, ennyire még nem lehet öreg az első széria se. Lehet szegény selejtes, azért lett belőle kiképző :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről hallottatok már?

 

Idézet a filmdroidról.

 

"Star Wars rajongó vagy és torkig vagy már azzal, hogy George Lucas minél több bőrt húz le a jedikről? Akkor ettől biztosan elsírod magad, ugyanis Lucas új animációs sorozatot tervez, amiben a karakterek ugyanúgy fognak festeni, mint a The Clone Wars szériában. A történet a Jedi visszatér után 3-4 évvel játszódna és Han Solo, Leia, Luke és Chewbacca lenne a főszereplő, ők fognak kalandozni szerte a galaxisban. Annyit lehet még tudni, hogy az elhunyt karakterek közül is visszatérnek néhányan.

 

Úgy tűnik, hogy Lucas végképp úgy döntött, hogy nem tököl azzal éveket, hogy egy új trilógiát összehozzon, inkább sorozat formájában mutatja be az első trilógiája utáni eseményeket."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy Lucas végképp úgy döntött, hogy nem tököl azzal éveket, hogy egy új trilógiát összehozzon, inkább sorozat formájában mutatja be az első trilógiája utáni eseményeket."

 

Szerintem rohadt jó ötlet. Sokkal jobban érdekelnel azok az idők, mint a klón háborúk. Azonak már kicsit unom. Túl sok minden jelent már meg róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak annyi a gond, hogy kismillió EU-mű szól arról az időszakról, amiket Lucas ezzel a lépésével szépen semmissé tenne. Szerintem nem kéne megbolygatni akár Zahn, akár más írók által lefektetett alapokat. Lucas "világa", joga van vele azt csinálni, amit akar, de szívesebben venném, ha egy másik időszakot célozna meg. Talán a Köztársaság aranykorát vagy a Sith háborút... sokkal többet ki lehetne hozni belőlük, mint a régi "hősök" kalandozgatásaiból. Mint írtam, van már belőlük tucatszámra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel csak annyi a gond, hogy kismillió EU-mű szól arról az időszakról, amiket Lucas ezzel a lépésével szépen semmissé tenne. Szerintem nem kéne megbolygatni akár Zahn, akár más írók által lefektetett alapokat. Lucas "világa", joga van vele azt csinálni, amit akar, de szívesebben venném, ha egy másik időszakot célozna meg. Talán a Köztársaság aranykorát vagy a Sith háborút... sokkal többet ki lehetne hozni belőlük, mint a régi "hősök" kalandozgatásaiból. Mint írtam, van már belőlük tucatszámra.

Egyetértek. Az EP6 utáni eseményekből van a legtöbb az EU-ban, Már engem se nagyon érdekel az a korszak. Talán csak a Vongok Háborúja és az az utáni eseményekre lennék kíváncsi.

Én egy The Galactic Civil War-nak örülnék, ami a klasszikus trilógia idején játszódna és lázadók harcát mesélné el a Birodalom ellen részletesebben.

De egy The Old Republic animációs sorozat is jöhetne.

Egyébként nem lehetséges, hogy ez az illető összekevert valamit a komédiás rajzfilmsorozattal?

Ezt írta az egyik kommentben:

"A Lucasfilm egyik embere, Steve Sansweet a C2E2-n erősítette meg. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ez lehet a pár hete beharangozott új Seth Green-es anim sorozat? :)

Mindenesetre nagyon jó ötlet azt a sok marhaságot ami a Jedi után játszódik átírni végre valahára és ezzel teljesen kitörölni a Zahn és más elmeháborodott emberek történeteit, bár jobban örültem volna ha ténylegesen a Régi időkben játszódott volna, de ez is jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ez lehet a pár hete beharangozott új Seth Green-es anim sorozat? :)

Mindenesetre nagyon jó ötlet azt a sok marhaságot ami a Jedi után játszódik átírni végre valahára és ezzel teljesen kitörölni a Zahn és más elmeháborodott emberek történeteit, bár jobban örültem volna ha ténylegesen a Régi időkben játszódott volna, de ez is jó :D

 

Pontosan. REngeteg marhaságot összehoztak az EUban sajna, amin túl lehetne végre lépni valami eredetivel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem rohadt jó ötlet. Sokkal jobban érdekelnel azok az idők, mint a klón háborúk. Azonak már kicsit unom. Túl sok minden jelent már meg róluk.

Egyetértek... :)

 

Ezzel csak annyi a gond, hogy kismillió EU-mű szól arról az időszakról, amiket Lucas ezzel a lépésével szépen semmissé tenne.

... de emiatt félek tőle. Jó pár sztori és karakter van az ep6 után, amiket/akiket nagyon szeretek, nem szívesen venném senkitől, hogy átírja, semmissé tegye ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ez lehet a pár hete beharangozott új Seth Green-es anim sorozat? :D

Mindenesetre nagyon jó ötlet azt a sok marhaságot ami a Jedi után játszódik átírni végre valahára és ezzel teljesen kitörölni a Zahn és más elmeháborodott emberek történeteit, bár jobban örültem volna ha ténylegesen a Régi időkben játszódott volna, de ez is jó :D

 

Ámen! :) Nekem sem tetszenek azok a művek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.