Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ugyan már. Hogyan lehetne már a Teth? Te látsz ott valahol lila, rózsaszín, vagy ciklámen színű dzsungeleket?

:D Tényleg, igazad van. És az a helyszín, ahol a "golyószórós" klón van titeket mire emlékeztet? Mert nekem az EP 5 "I am your father" jelenet színtere ugrott be. Érdekes lenne, ha szerepeltetnék a Bespin-t. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Tényleg, igazad van. És az a helyszín, ahol a "golyószórós" klón van titeket mire emlékeztet? Mert nekem az EP 5 "I am your father" jelenet színtere ugrott be. Érdekes lenne, ha szerepeltetnék a Bespin-t. :D

Hmmm... Erre nem is gondoltam. Az is érdekes lenne, ha további klasszikus trilógia-beli helyszíneket is szerepeltetnének, Alderaan, Yavin 4., Hoth, Endor... Ha ez tényleg így lesz, akkor Dzséjt majd megint kötekedhet, hogy nem kapunk új helyszíneket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már nem kell spoilereznünk, Ody? Egyébként én is úgy láttam, hogy az a Ryloth, vagy legalábbis valami hasonló. És szerintem nem csak a zenét lehet a Dagobahhoz kötni. Én meg merném kockáztatni, hogy Ahsoka a trailer elején lévő álomban a Dagobah-n van.
Ez nem akkora spoiler és aki látta a trailert annak meg főleg nem. :D Ahsoka pedig lehet, hogy az álmában valóban jár majd a Dagobah -n. Érdekes lenne, ha a csaj megálmodna előre részleteket a jövőbeni eseményekből, de senki nem hinne neki. :D

 

 

:D Tényleg, igazad van. És az a helyszín, ahol a "golyószórós" klón van titeket mire emlékeztet? Mert nekem az EP 5 "I am your father" jelenet színtere ugrott be. Érdekes lenne, ha szerepeltetnék a Bespin-t. :D
Az szerintem Kaminon van. Állítólag az egész estét TV -filmből...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Erre nem is gondoltam. Az is érdekes lenne, ha további klasszikus trilógia-beli helyszíneket is szerepeltetnének, Alderaan, Yavin 4., Hoth, Endor... Ha ez tényleg így lesz, akkor Dzséjt majd megint kötekedhet, hogy nem kapunk új helyszíneket. :D

Az új, illetve régi visszatérő helyszínek ellen nekem sincs kifogásom, főleg ha megfelelő mértékben váltogatják őket. Bármennyire szemet gyönyörködtető például a Saleucami, ha annyi epizódban kapna szerepet, mint Coruscant, biztos hogy megunnám azt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Korribant akarom már látni.

Korribannak én is nagyon örülnék, főleg ha a Sith nagyurak völgyét láthatnánk a sorozatban, az a hely már a KotORban és a Jedi academyben is nagyon tetszett. Tök jó kis történetet is lehetne köré kanyarítani. Pl: Sidious elküldi Ventresst, hogy kutasson fel egy ősi Sith ereklyét, míg a jedik meg megpróbálják megsemmisíteni azt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korriban szerintem egy ritka fantáziátlan világ (bár a KotOR-ban jól festett, de az 4000 évvel ezelőtt volt, és a Jedi Kinght 3-ban már pocsékul festett :D). Én Bespinnek örülnék még a filmekből, meg rárepülhetnének még kicsit Cato Neimoidiára és Mygeetora. Aztán irány az EU (ilyet, hogy Endor, Hoth, Dagobah felejtsenek el!), Kessel, Ord Mantell, Ord Ibana, Nal Shaddaa, Toydaria, stb. Meg melléjük néhány kizárólag a TCW-re kitalált bolygó is jól jönne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korribannak én is nagyon örülnék, főleg ha a Sith nagyurak völgyét láthatnánk a sorozatban, az a hely már a KotORban és a Jedi academyben is nagyon tetszett. Tök jó kis történetet is lehetne köré kanyarítani. Pl: Sidious elküldi Ventresst, hogy kutasson fel egy ősi Sith ereklyét, míg a jedik meg megpróbálják megsemmisíteni azt. :D

Igen, valami hasonlónak örülnék a legjobban, Ventesst amúgy is most nagyon hanyagolták ebben az évadban. Remélem a következőben több szerepet kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg Korélia is jöhetne ezekhez :D

Vagy még Alderaan, most így eszembe ötlött a filmekből. Vagy a Dantooine... lenne még itt bőven világ (ezért is vagyok kicsit mérges a 2. évadra, ahol nagyrészt a Coruscanton és egyéb filmbeli világokon voltunk, bár Saleucami, Felucia és Cato Neimoidia rendben van, mivel azok nem sokat szerepelnek a filmekben. Na de Mustafar és Geonosis...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy még Alderaan, most így eszembe ötlött a filmekből. Vagy a Dantooine... lenne még itt bőven világ (ezért is vagyok kicsit mérges a 2. évadra, ahol nagyrészt a Coruscanton és egyéb filmbeli világokon voltunk, bár Saleucami, Felucia és Cato Neimoidia rendben van, mivel azok nem sokat szerepelnek a filmekben. Na de Mustafar és Geonosis...).
Malastare...Vanqor...Florrum...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Malastare...Vanqor...Florrum...

Malastare-nak örültem, Vanqor és Florrum nem most debütált és egyik sem egy nagy szám. Amit ebben az évadban láthattunk először képernyőn az a Mandalore, a Concordia és a Malastare. Ehhez képest az 1. évadban ott volt a Rugosa, a Rishi, a Rodia, a Vassek, a Florum, a Maridun, az Orto Plutonia, az Iego és a Ryloth. Azért ez nem kicsit visszaesés. Persze, mint mondtam, jó, hogy Cato Neimoidia, Saleucami és Felucia már nem csak egy feltűnésnyi időre szerepelt, sőt, még Geonosis és Coruscant is bővült kicsit. Na de Mustafar megjelenését továbbra is tök feleslegesnek tartom (semmit nem tett hozzá az epizód), nem utolsó sorban, ezek még mindig nem olyan bolygók, amikről eddig hallottunk, olvashattunk, vagy lebutítottan láthattuk játékokban, képregényekben, hanem amiken már jártunk a filmekben és nem is csak úgy beugrottunk. Coruscantból pl. nagyon elegem lett. 20+ évig nem szerepelt egyáltalán, most meg már a csapból is az a bolygó pottyan ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coruscantból pl. nagyon elegem lett. 20+ évig nem szerepelt egyáltalán, most meg már a csapból is az a bolygó pottyan ki :D
Veszprémet is utálod? :P Egyik kedvenc bolygóm Coruscant, szóval jöhet orrba-szájba, én nem bánom. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bizony ő az! Ennek nagyon örülök, mivel ő egy 100%-ig EU karakter és azért jó látni, hogy Filoni nem akarja teljesen felülírni a mások által kreált részeit az SW univerzumnak, hanem csak kiegészíti azt. Remélem az epizódban amiben szerepel kiderül valami arról, amire Aayla a Jedi Crashben utalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vos mesternek én is örülnék. :D Ugyan nem sok mindent tudok róla azon kívül, amit eddig az Ep3 és a TCW elmesélt nekünk róla, de valamiért izgalmas karakternek gondolom.

A háború folyamán kettős ügynökként tevékenykedett, beépült a szeparatisták közé, és Dooku gróf egyik hadnagya lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vos mesternek én is örülnék. :D Ugyan nem sok mindent tudok róla azon kívül, amit eddig az Ep3 és a TCW elmesélt nekünk róla, de valamiért izgalmas karakternek gondolom.
Elvileg az EPI -ben is feltűnt egy hasonló fickó. :?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok - ha valóban igaz - hogy Quinlan Vos melyik oldalon fog felbukkanni, mert bár valóban kettős ügynök volt, rövid ideig csatlakozott Dooku-hoz. Érdekes lenne látni, ha Dooku, Grievous és a feledésbe merült Ventress után egy újabb kardforgató ellenfele akadna a Jediknek, ami már csak a változatosság kedvéért is jó lenne. Másrészt viszont, ami hátránya lenne a behozásának, hogy elvileg túléli a 66-os parancsot, így ismét meg lenne kötve Filoni-ék keze. Bár Eeth Koth után az sem lehetetlen, hogy gondolnak egyet és felrúgják az eddigieket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok - ha valóban igaz - hogy Quinlan Vos melyik oldalon fog felbukkanni, mert bár valóban kettős ügynök volt, rövid ideig csatlakozott Dooku-hoz. Érdekes lenne látni, ha Dooku, Grievous és a feledésbe merült Ventress után egy újabb kardforgató ellenfele akadna a Jediknek, ami már csak a változatosság kedvéért is jó lenne. Másrészt viszont, ami hátránya lenne a behozásának, hogy elvileg túléli a 66-os parancsot, így ismét meg lenne kötve Filoni-ék keze. Bár Eeth Koth után az sem lehetetlen, hogy gondolnak egyet és felrúgják az eddigieket.
A Jedikkel nem hiszem, hogy harcolni fog, hisz kettős ügynök. Állítólag. az is elképzelhető, hogy csak simán a Jedik oldalán harcol. Eeth Koth miért is problémás?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedikkel nem hiszem, hogy harcolni fog, hisz kettős ügynök. Állítólag. az is elképzelhető, hogy csak simán a Jedik oldalán harcol. Eeth Koth miért is problémás?

Én magam nem olvastam, de állítólag az EU-ban meghalt a geonosisi csatában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.