Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy én látom rosszul, de mintha Aurra Sing ebben az előzetesben mintha az Erőt használná amikor magához veszi a sugárvetőit.
5b8bcd93688899.jpg bf477393688905.jpg 66ce9393689433.jpg 6efec593688907.jpg

;) érdekes. Valóban annak tűnik, de pont azt mondték, hogy ő egy sima fejvadász...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos,de így elnézve ahol Dooku kardozik, a második nagyterem az Baast vára lehet a Dark Empire képregényből és a Jedi Academy játékból (ott állt Vader szobra ami a játékban már csak egy leomlott torzó)

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Bast_Castle

 

Amennyiben az valóban Baast vára, úgy nagyon fogok örülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PErsze, simán elintézhette volna őket, és akkor hamar vége a résznek, és Bane -nek is annyi. ;) Nyilvánvalóan nem ezt akarták. Nekem belefér ez még itt. Ha Vader kézitusázna, na akkor már szívnám a fogam.

Nekem meg nem, én már ettől szívom a fogam. Egy jó író jól megoldotta volna (lásd a számos példát a TCW-ben és a mozifilmekben).

 

Komolytalan példákkal akarsz igazat abszolválni magadnak? Ne már. :D

Vicceltem az egésszel, a jó ég áldjon meg :) Ennyire nem jött át? Legközelebb smiley-k helyett majd ezt írom: :HÜLYÜLÜKSMILEY: :D Pedig direkt még a kerge szemű sárga fickót is kitettem az első példasor végére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Ha Aurra Sing tényleg az Erővel veszi magához a sugárvetőit, akkor talán mégsem írják át annyira az EU-t. ;) Van abban valami, amit Zééé mondott a Bast kastélyról... Van egy Clone Warsos könyv, a Dark Rendezvous, ahol Dooku és Yoda a Vjunon vannak. A Brain Invadersben pedig szóba került az Ord Cestus, és Kit Fisto is feltűnt, aki The Cestus Deception egyik főszereplője, ami szintén egy Clone Warsos regény. :) Egyébként, Dathomir elképesztően néz ki. Egyszerűen fáj a szemednek, amikor nézed, olyan rossz érzést kelt. De meglepő módon ezt nem negatívumként említem meg, sőt. Ugyanaz a helyzet, mint Deechi irodájában. Maga a megtestesült fenyegetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, emberek ez nagyon ígéretes. A látvány lehengerlő, a sztoriról meg ennyi alapján nem nagyon lehet mit mondani. Ha a Mandalore szálat kicsit megerősítik, akkor a Delta Squad feltűnésével együtt, talán megtudom majd bocsájtani Lucasnak az EU ezen vonalának széttúrását.

Egyébként figyeltétek a Deltás előzetesben a szöveget? Az már Ventress eltűnése után lesz, gyanítom az évad vége felé, mert arról beszélnek, hogy ő feltételezhetően halott. És valami új Erő használó fenyegetésről van szó, aki/ami képességeben hasonlít hozzá. És mintha az lenne a ládában, amit a kommandó hoz. Lehet, hogy ekkor szereznek tudomást a Nightsisterekről? És a Delta egyiküket fogja el? Vagy egy ettől is újabb dolog/személy lehet a beszélgetés tárgya?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban annak tűnik, de pont azt mondték, hogy ő egy sima fejvadász...
Nekem meg úgy tűnik mintha ez egy álom lenne. Abban meg minden lehetséges. ;) Sok itt a rejtély. Ezt szeretem. :)

 

 

Nem biztos,de így elnézve ahol Dooku kardozik, a második nagyterem az Baast vára lehet a Dark Empire képregényből és a Jedi Academy játékból (ott állt Vader szobra ami a játékban már csak egy leomlott torzó)

 

Amennyiben az valóban Baast vára, úgy nagyon fogok örülni.

Szerintem ez a párbaj egy űrhajón lesz.

 

 

Nekem meg nem, én már ettől szívom a fogam. Egy jó író jól megoldotta volna (lásd a számos példát a TCW-ben és a mozifilmekben).
Nekem jó. Szerintem innen ízlés dolga, amin meg kár vitatkozni. :)

 

 

Hát, emberek ez nagyon ígéretes.
Örömmel olvastam eme lelkes megnyilvánulást. Vajon mi követi majd ezt? :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már kíváncsi vagyok, miért akartad bevezetni, és aztán most mégis miért gondoltad meg magad. :hehe:
Bevezetni azért, mert jó ötletnek tűnt, csak nem jól néz ki minden topik előtt egy szavazás felirat. :) De lehet pontozni az értékelések végén is, amit összesítünk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga a játékfigura TRÉ....de a lényeg, hogy a filmben jól mutasson, legyen karakteres a mozgása, gesztusa, hangja....elvégre ő egy erős személyiség.

Remélem ebben a tekintetben megtartják az EU hátteret, hiszen pont amiatt szereti őt a sokaság, hogy egy megtört Jediről van szó, akinek a sorsa nagyon emlékeztet Anakin meghasonlására. Út a sötét oldalra, majd vissza....szóval ettől árnyalt a figura és nem egy hétköznapi Jedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.