Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Még jó, hogy számíthattok! :D

Na ja, de ha ilyen tempóval fogsz dolgozni, előbb jön ki az 5. évad első epizódja, mint a 4. évad első epizódjának a leírása :lol:

Rosszabb vagy, mint a fordítók :D

 

Persze, csak hülyéskedek, köszi Dzséjt ezeket és az egész évados munkádat! :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, de ha ilyen tempóval fogsz dolgozni, előbb jön ki az 5. évad első epizódja, mint a 4. évad első epizódjának a leírása :lol:

Rosszabb vagy, mint a fordítók :D

Na, ezért a következő leírásokat te nem olvashatod. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap két új rész a szinkronosból!

 

Kérem tegyék meg tétjeiket:

Lesz-e(volt-e) annyi esze a gárdának, hogy Versényi László legyen Tarkin holnap?

 

De szép is lenne! Elvileg még esély is lenne, hiszen elváltoztatva ő a magyar Yoda a szériában (is).

 

Bár Qui-Gon és sok más egyéb után pesszimista vagyok. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz, már itt csücsül a gépemen a 17-es :)

Belenéztem, de nem hallok problémákat a 17-esben. Leírnád hol vannak? Megnézem őket :)

 

pl.: 17:55-nél, de sok volt hidd el, én néztem a cn-en élesben és sokszor 1-2 másodpercig állt a kép!

Talán meg kéne nézned.. idén még nem volt ilyen rossz egyik sem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a baj, hogy a Repack-et már letölteni sincs időm, nemhogy ellenőrizni, dehát biztos azért van amiket leírtam ,úgyhogy, ha van még rá lehetőség szerintem a Repack audiójából készüljön a dualos.

De részemről mára ennyit. Korán lesz a kelés..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a képpel vagy a hnaggal volt a gond? Amúgy 17:55-nél nibcs hiba.

 

A tv-ben mind a kettővel. Albundy data.hu-s első verziójában meg már csak a hang természetesen.

17:55:

atya: " te meg én össze vagyunk kötve"...

 

kimarad egy kicsi(kb egy szó vagy névelő)...

 

"ődet belőlem kaptad.."

 

és több van ilyen csak ez ugrott be hirtelen!

 

De azért van repack, mert valami gáz van nem?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond nincs a hanggal, simán lehet hallani ahogy azt mondja, hogy az erődet belőlem kaptad, szóval a dualnak jó a hangja.

 

Jól van, örülök!

Akkor este leszedem normálból a Repack-et, a Dual HD, meg ezek szerint jó lesz.

Ez a lényeg, köszi.

 

Mondjuk érdekes, hogy ott is volt benne hiba ahol a normált csinálják, de ahol a HD-re vették fel, ott nem..

Mindegy én csak Mohács és környéke témában tudok nyilatkozni, de nálunk, már nem először voltak benne hibák sajnos!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta már változott a kép. Lucas azt mondta, addig csinálják amíg érdeklődés mutatkozik iránta. Szóval lehet belőle 8 évad is simán.

Erről még nem hallottam. Érdekes, hogy egy legfeljebb 2 évet felölelő sorozatot akár 8 évig is képesek húzni a nézettség kedvéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről még nem hallottam. Érdekes, hogy egy legfeljebb 2 évet felölelő sorozatot akár 8 évig is képesek húzni a nézettség kedvéért.

De mivel sehol sem mondták, hogy egy évad egy évet ölel fel, így simán lehetséges. Különben sem kell egy évadnak egy évről szólni, lásd Stargate Universe, 24.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 5 évad szépen kijött volna a karaktermodelleket illetően is.

A sorozat felénél (ami ezek szerint mégsem biztos, hogy az) - a 2. évad közepén cseréltek modelleket, így minkét verzióra jut 2 és fél évad. Persze ha marad a minőség, tőlem aztán jöhet még 28 évad is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 5 évad szépen kijött volna a karaktermodelleket illetően is.

A sorozat felénél (ami ezek szerint mégsem biztos, hogy az) - a 2. évad közepén cseréltek modelleket, így minkét verzióra jut 2 és fél évad. Persze ha marad a minőség, tőlem aztán jöhet még 28 évad is. :)

Mármint, harmadik évad közepén. :) Viszont így még lazán becsúszhat pár karaktermodell. Elvégre, Obi-Wannak és Anakinnak el kell valamikor vesztenie a karvédőiket is, meg a köpenyeket sem ártana megtalálni (amik nekem nagyon hiányoznak a Jedikről :().

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kívül, én még rengeteg filmbeli - gyakorlatilag díszlet -szereplőt várok, h felbukkanjon főszerepben. (Hol van már Jan Dodonna?) Továbbá háttérkarakterek szülőbolygójának, a bemutatását. Számomra ez a kettő amúgy is a sorozat legnagyobb erősségei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint, harmadik évad közepén. :) Viszont így még lazán becsúszhat pár karaktermodell. Elvégre, Obi-Wannak és Anakinnak el kell valamikor vesztenie a karvédőiket is, meg a köpenyeket sem ártana megtalálni (amik nekem nagyon hiányoznak a Jedikről :().

Az a köpeny akkor gebasz lenne az egészben, hogy ihaj. Csak képzeld ezeket a kalandokat köpenyben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a köpeny akkor gebasz lenne az egészben, hogy ihaj. Csak képzeld ezeket a kalandokat köpenyben...

Persze a rázós részekben megszabadulhatnának tőlük, mint a filmekben (mondjuk ott is simán rajtuk volt még akár párbaj alatt is, szóval nem hiszem, hogy annyira akadályozó tényező lenne), de azért viselhetnék, mikor mondjuk a Templomban császkálnak, meg más, nyugisabb pillanatokban. Az a köpeny összetartozik a Jedi Renddel.

Nekem például nagyon furcsán hat, hogy még akkor is harci díszben vannak, amikor elvben nyugiban vannak a Jedi Templomban (bár most már nincs annyira harci dísz, hisz lekerült róluk a vért, ami jó pont).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint, harmadik évad közepén. :) Viszont így még lazán becsúszhat pár karaktermodell. Elvégre, Obi-Wannak és Anakinnak el kell valamikor vesztenie a karvédőiket is, meg a köpenyeket sem ártana megtalálni (amik nekem nagyon hiányoznak a Jedikről :().

Harmadik évad közepén, 2 és fél évad után. Így értettem. :)

 

A köpenyek hiánya engem sem zavar, bár a Tepmlomban, vagy egyéb nyugisabb körülmények között én sem látom akadályát a viselésének. Csak gondolom jobban megnehezítené az animátorok munkáját, mint jelen esetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.