Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

6. rész - Kósza droidok szinkronnal...

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e06.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/4995157/swtcw406hu.rar

http://data.hu/get/4995158/swtcw406hu.r00

 

 

Bizony, köszi ám. kellett, mint egy falat kenyér!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megakad egy kicsit, de szerintem ez nem AlBundy hibája.

 

Persze, hogy nem az övé, a forrás videóban van a hiba. Amikor ilyen van akkor szoktak dobni a feltöltők egy ún. Repack-et.

Meg is kérdeztem albundy-t a dologról privátban, várom a válaszát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott, hogy eddig sose volt ilyen nagy csend egy TCW évad után. Vagy csak nekem tűnik így? Vége lett a negyedik évadnak és mintha elvágták volna. Se egy kép, egy nyúlfarknyi előzetes. Semmi... Érdekes mindenesetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott, hogy eddig sose volt ilyen nagy csend egy TCW évad után. Vagy csak nekem tűnik így? Vége lett a negyedik évadnak és mintha elvágták volna. Se egy kép, egy nyúlfarknyi előzetes. Semmi... Érdekes mindenesetre.

 

Ez szomorú tény...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy szándékosan fokozni akarják a feszültséget, mert valami nagyon nagy dobásra készülnek az 5-ik évadban. Vagy túl optimista vagyok? :)

Azért már elárultak pár morzsát az ötödik évadról. Pl., hogy lesz Maul és Halálőrség. Én momentán ennyit tudok az ötödik évadról. :)

 

A LOST-ra emlékeztet ez a hihetetlen spoiler csend. :) Ha máskor nem, legalább a Celebrationön biztosan kapunk majd valamit.

Akkor biztos, de az még három hónap!

 

8. rész - A tábornok szinkronnal...

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e08.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/5004023/swtcw408hu.r00

http://data.hu/get/5004024/swtcw408hu.rar

 

albundy! Tudnám nekem prezentálni ezt a fájlt szinkron nélkül? Lejátssza a BD asztalim, míg az "eredeti" web-dl -t nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért már elárultak pár morzsát az ötödik évadról. Pl., hogy lesz Maul és Halálőrség. Én momentán ennyit tudok az ötödik évadról. :)

Meg Boba, és talán Lux-szal és Ahsokával is lesz valami (hú de jó ezt úgy leírni hogy senki sem ír vissza hogy provokálom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

albundy! Tudnám nekem prezentálni ezt a fájlt szinkron nélkül? Lejátssza a BD asztalim, míg az "eredeti" web-dl -t nem.

Ha arra gondolsz, hogy aviban, angol hanggal a 8. rész (WEB-DL XviD) akkor parancsolj...

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsáss meg komám, de nekem ez nem magyarázat.

Tehát csak 22 percre ért rá Papp János?

Nagyon szeretném tudni, mi van a háttérben valójában.

Gyakorlatilag már hisztizek!

 

Ne haragudjatok.

Vegyétek úgy hogy az a fajta költői kérdés volt, melyre nem vár a költő választ. :cry:

 

Egy héttel a premier előtt készült a szinkron. Épp 11 óra volt, amikor elértek az első részre, de Papp Jánosnak 12-kor már egy színházi próbán van jelenése. A szinkronizálás menete viszont nem állhatott le, a teljes évad leszinkronizálásának határideje másnap dél volt. Talán ehhez hasonló dolgok játszódnak le.

 

Eddig semmi bajom nem volt a TCW szinkronnal (még ha eredeti nyelven mindig is jobban tetszett), de erre az évadra nagyon visszább vettek a minőségből, akármilyen okból kifolyóan. Inkább adnák heti 1 rész sebességgel, de minőségibb kiadásban...

 

Annyira talán mégsem meglepő a dolog, mert tavaly Opress hangját sem sikerült 2(!) rész erejéig egységesíteni. Azon sem lepődnék meg, ha ebben az évadban mindhárom részben más szólaltatná meg, nem csak egymáshoz, de a 3. évadhoz képest is. Sajnos lassan tényleg eljutunk arra a szintre, hogy "magyar, nem kell olvasnod, örüljél!".

Nem hiszem, hogy heti 1 vetítéssel jobb lenne. A Transformers Prime is minden hétköznap ment magyarul, de minden karakternek azonos volt a hangja, még a mellékszereplőknek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.