Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

7. évadról nincs még szó?

Még nincs, de ha engem kérdeztek, nem lenne ellenemre. Bár a legjobb sorozatok is kb. 8 évadnál abba szokták hagyni. Ennyi idő alatt el tud fáradni egy sorozat. (Bár a TCW-ben ennek még nem láttam jelét, sőt, egyre jobb.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs, de ha engem kérdeztek, nem lenne ellenemre. Bár a legjobb sorozatok is kb. 8 évadnál abba szokták hagyni. Ennyi idő alatt el tud fáradni egy sorozat. (Bár a TCW-ben ennek még nem láttam jelét, sőt, egyre jobb.)

6 évad elegendő lenne. Nem kell túlzásokba esni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit hanyagoltam a fórumot egyéb teendőim miatt, de visszatérve egyből egy előzetes fogadott az ötödik évadból. :rock:

 

Ha már a Bane-trilógiából merítenek, jobban díjaztam volna, ha a Doan kerül vászonra. Az Onderon-ban is van fantázia, de nálam a Doan egyértelműen vitte a prímet anno mikor olvastam a könyveket.

Egyébként szóba került Clovis, a War on two Fronts akár utalhat Padmé harcára az érzelmeivel és esetleg a Scipio felszínén zajló harcokra. Szívesen látnék ilyeneket.

Fekete Nap? El sem hiszem, hogy belerakják a sorozatba, elképesztően örülök.

És nem utolsósorban köszi a kis előzeteseket! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit hanyagoltam a fórumot egyéb teendőim miatt, de visszatérve egyből egy előzetes fogadott az ötödik évadból. :rock:

 

Ha már a Bane-trilógiából merítenek, jobban díjaztam volna, ha a Doan kerül vászonra. Az Onderon-ban is van fantázia, de nálam a Doan egyértelműen vitte a prímet anno mikor olvastam a könyveket.

 

 

Nem a Bane-trilógiából merítették, hanem a KotOR II.-ből, ugyanis ott szerepelt először ez a bolygó. Azonban gondolom úgy járnak el, hogy miközben írják a történeteket kitalálnak egy olyan bolygót, amilyen eddig még nem volt a sorozatban, aztán utánanéznek az EU-ban, ha van ilyen, azt használják, ha nem, csinálnak újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Bane-trilógiából merítették, hanem a KotOR II.-ből, ugyanis ott szerepelt először ez a bolygó. Azonban gondolom úgy járnak el, hogy miközben írják a történeteket kitalálnak egy olyan bolygót, amilyen eddig még nem volt a sorozatban, aztán utánanéznek az EU-ban, ha van ilyen, azt használják, ha nem, csinálnak újat.

 

Akkor tévedtem, Kotor II.-vel nem játszottam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tyűha ezek nagyon hangulatosak :) A 3. évadoson az Atya arca a háttérben befigyel :D Aminek pluszban örültem az a 3. évadoson az Ahsoka és Obi között álló klón.Ő az aki utasítja 99-et hogy húzza el a csíkot a Kaminon folyó harcból, utána fejbe is lövik. Bár a sorozatban nem derül ki a neve, Havocnak hívják és ott van a Clone Cadets-ben is amikor a három ARC parancsnok (Colt,Blitz és Havoc) jönnek szemlézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kaminoi szál nagyon jó! Tele van emlékezetes és drámai pillanatokkal.

Csak egy kicsit talán gyors. :) Bár ez csak a második részre vonatkozik igazán. Az ARC Troopers már nagyon feszegette azokat a határokat, hogy "mi fér bele egyetlen epizódba?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.