Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A fejvadászok sem egysíkúak, vannak akiknek bármilyen véres meló mehet kellő összegért (Cad Bane, Aurra Sing, Bossk, stb.), és vannak, akik inkább segítenek másoknak, persze ők sem ingyen. Ilyennek gondolom az említett Sugit és Seripast. De El-Les sem tűnt kimondottan vérszomjas típusnak. Bár ez utóbbiakat inkább nevezném zsoldosoknak, mint kimondottan fejvadászoknak.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az előzetest zillo! :)

 

 

A videó végén 2 falleent láthatunk, nagyon úgy néznek ki, mint a Fekete Nap vezetői. Lehetséges, legalábbis én reménykedek benne, hogy az egyik Xizor.

 

Hát, mindenesetre ez elég egyoldalú megközelítés lenne a készítők részéről, hogy a...

 

...Fekete Nap vezetői közül az összes falleen. Ráadásul elméletileg Xizor még nem volt képben akkor.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, mindenesetre ez elég egyoldalú megközelítés lenne a készítők részéről, hogy a...

 

...Fekete Nap vezetői közül az összes falleen. Ráadásul elméletileg Xizor még nem volt képben akkor.

 

 

 

Ha nem csalt a szemem volt a sarokban egy anx is, de ez korántsem biztos. Ráadásul ha nem is Xizor volt az előzetesben, a nyakamat merem rátenni, hogy azok a faleenek a Fekete Nap tagjai. Egyelőre azonban semmi konkrétat nem tudok, így csak spekulálok. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha nem csalt a szemem volt a sarokban egy anx is, de ez korántsem biztos. Ráadásul ha nem is Xizor volt az előzetesben, a nyakamat merem rátenni, hogy azok a faleenek a Fekete Nap tagjai. Egyelőre azonban semmi konkrétat nem tudok, így csak spekulálok. :D

 

Hmmm... Sosem tudtam eldönteni, hogy tényleg az-e, vagy csak egy fejdísz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nagyon meglep és rendesen tudatni is akarják a nézőkkel ebben az előzetesben az az, hogy Maul mennyire elszántan akar egyszerűen mindenkit eltakarítani az útjából.Nem nagyon értem hogy ez még mindig a bosszúvágy vagy már egyfajta hatalomra törekvés. Mindenesetre nagyon úgy tűnik hogy a testvérpár abszolút fölényes akar lenni mindenkivel szemben.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Köszi a linket. :)

 

 

Az egyik leghangulatosabb előzetes amit valaha kiadtak a TCW évadokhoz. Az a morajló hang olyan, mint egy vészjelző sziréna hangja. Keményen előretör a sötét oldal. Úgy látszik Maul -ra és Opress -re mindenkit ráküldtek a galaxisban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Most nézem, hogy Dengar is ott van Sugi-val 1:09-nél a Maul-Savage harcban. Ezek a fejvadászok mind ismerik egymást? :D

És mégis mi történt Savage karjával 1:46-tól?

 

 

Tényleg, olyan, mintha mű lenne. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis infómorzsák kerültek ki a hírekbe.

 

- Fives, mint 5. évados főszereplő... :yeah: Baromi kíváncsi vagyok rá, annál is inkább, mivel Rex után a 2. kedvenc klónomról van szó. Remélem, a közeljövőben nem követi társai sorsát.

- Maul és Talzin az egyik legjobban várt szál jelenleg. Két olyan karakterről van szó, amik még kibontakozásban vannak. Talzin az egyik legrejtélyesebb figura a TCW-ben, főleg motivációi révén. Ugyanez igaz Maulra, bár nála valamivel egyszerűbb lehet a kép: bosszút állni Kenobin, illetve a többi Jedin, majd Sidious és Dooku ellen menni (persze Talzin támogatásával), végül Savage-al átvenni az irányítást a Galaxis felett. Az ő mentalitásával ilyesmi lehet a fő cél, még ha kellően nagy falat is. Ezzel együtt a visszahozása még továbbra sincs 100%-osan megmagyarázva, annak ellenére, hogy némi képzelőerővel össze lehet rakni. Elég fajsúlyos dolog ez ahhoz, hogy csak úgy figyelmen kívül hagyják.

- Arra is kíváncsi vagyok, kivel áll össze Asajj, aki Kenobinál is érdekesebb. Hondo, talán Aurra...?

- Satine kapcsán nem vagyok túl bizakodó, tippem szerint életét veszti, ami nagy érvágás lesz Kenobinak. Abból kiindulva, hogy néhány karakter találkozik a végzetével (korábban kiderült, hogy csak TCW-ben debütált arcok jöhetnek szóba), sanszos, egy másik karakterrel együtt.

- Az Onderon szálra szintén kíváncsian várok, remélem, megvalósul a "jóslatom"... :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Maul visszatérését egy EU műben magyarázzák majd meg. Talán már 2013ban. Nem elképzelhetetlen.

Lesz két képregény is a tesók főszereplésével, hogy ha kiderül ott valami olyasmi, ami a sorozatban nem, akkor bemásolom ide. Aztán valaki vagy elfogadja, vagy nem. Mindenesetre korrekt lenne a készítőktől, hogy ha a sorozat keretein belül magyaráznának meg egy efféle merész húzást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz két képregény is a tesók főszereplésével, hogy ha kiderül ott valami olyasmi, ami a sorozatban nem, akkor bemásolom ide. Aztán valaki vagy elfogadja, vagy nem. Mindenesetre korrekt lenne a készítőktől, hogy ha a sorozat keretein belül magyaráznának meg egy efféle merész húzást.

Én csak egyről tudok, a Death Sentenceről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis infómorzsák kerültek ki a hírekbe.

 

- Fives, mint 5. évados főszereplő... :yeah: Baromi kíváncsi vagyok rá, annál is inkább, mivel Rex után a 2. kedvenc klónomról van szó. Remélem, a közeljövőben nem követi társai sorsát.

- Maul és Talzin az egyik legjobban várt szál jelenleg. Két olyan karakterről van szó, amik még kibontakozásban vannak. Talzin az egyik legrejtélyesebb figura a TCW-ben, főleg motivációi révén. Ugyanez igaz Maulra, bár nála valamivel egyszerűbb lehet a kép: bosszút állni Kenobin, illetve a többi Jedin, majd Sidious és Dooku ellen menni (persze Talzin támogatásával), végül Savage-al átvenni az irányítást a Galaxis felett. Az ő mentalitásával ilyesmi lehet a fő cél, még ha kellően nagy falat is. Ezzel együtt a visszahozása még továbbra sincs 100%-osan megmagyarázva, annak ellenére, hogy némi képzelőerővel össze lehet rakni. Elég fajsúlyos dolog ez ahhoz, hogy csak úgy figyelmen kívül hagyják.

- Arra is kíváncsi vagyok, kivel áll össze Asajj, aki Kenobinál is érdekesebb. Hondo, talán Aurra...?

- Satine kapcsán nem vagyok túl bizakodó, tippem szerint életét veszti, ami nagy érvágás lesz Kenobinak. Abból kiindulva, hogy néhány karakter találkozik a végzetével (korábban kiderült, hogy csak TCW-ben debütált arcok jöhetnek szóba), sanszos, egy másik karakterrel együtt.

- Az Onderon szálra szintén kíváncsian várok, remélem, megvalósul a "jóslatom"... :)

 

 

Tényleg jó kis morzsák. Ilyenkor mindig próbálom elhelyezni magamban milyen is lesz majd az évad, az ötödik etap egyelőre nagyon drámainak ígérkezik.

 

 

- El is várom, hogy Maul és Talzin jobban ki legyen bontva! Egyszerűen nem lehet nem észre venni, hogy úgy van megírva az egész, hogy a leglényegesebb mozgató rugókat nem ismerjük.

- Asajj szerintem valamelyik Jedivel fog összekerülni. Az ütne igazán. :)

- Azért nem hiszek Satine halálban, mert az idézetben ott az "édes" szó. :D

- Erre az Onderonra már én is nagyon kíváncsi vagyok! Szerintem ezzel fog kezdődni az évad.

+1

- A celebrationon levetítenek egy epizódot? :o Ezt meg hogy? Várható akkor kamerás verzió. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó kis morzsák. Ilyenkor mindig próbálom elhelyezni magamban milyen is lesz majd az évad, az ötödik etap egyelőre nagyon drámainak ígérkezik.

 

 

- El is várom, hogy Maul és Talzin jobban ki legyen bontva! Egyszerűen nem lehet nem észre venni, hogy úgy van megírva az egész, hogy a leglényegesebb mozgató rugókat nem ismerjük.

- Asajj szerintem valamelyik Jedivel fog összekerülni. Az ütne igazán. :)

- Azért nem hiszek Satine halálban, mert az idézetben ott az "édes" szó. :D

- Erre az Onderonra már én is nagyon kíváncsi vagyok! Szerintem ezzel fog kezdődni az évad.

+1

- A celebrationon levetítenek egy epizódot? :o Ezt meg hogy? Várható akkor kamerás verzió. :)

 

A Savage Opress trilógiát is levetítették anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.