Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok! Tudna nekem valaki üziben küldeni egy linket ahol meg tudom nézni vagy letölteni a 7. részt az 5. évadból? !!!NEM!!! HD, és !!!NEM!!! torrent. Mert mobilnetem van és ha elkezdek torrentezni vagy HD-ban nézni vagy letölteni akkor az 5G adatforgalmam nem 1 hónapalatt fogy el hanem 2 nap altt. Nagyon szépen köszi. Amúgy itt Zebegényben nincsen vezetékes internet. Hát végülis van, csak az a gond hogy olyan messze van az oszlop, hogy 500.000 Ft-ért csinálnák meg hogy legyen internet, én meg nekem ennyi pénzem nincsen... 3G lefedettsége csak a vodafone-nak meg a tmobil-nak van, a telenornak nincs. Mert ugyebár tudjuk hogy a Telenornál van korlátlan net, de hát még 3G lefedettség sincs, nem hogy 4G... Sőt, még 2G is alig van... van telenoros korlátlan netem de hát használhatatlan mert nincs 3G, a 2G meg olyan lassú hogy max. 8 kb/s... Vodánál meg csak forgalmi korlátos net van. És azt az 5GB adatforgalmat bizony be kell osztani egy hónapra.

Na jól van nem akarom túl ragozni, a lényeg a lényeg hogy valaki küldjön linket plíz ahol nem HD-s ban tudom megnézni vagy letölteni, de inkább letölteni, mert ha megnézem az olyan mintha letölteném... szal akkor inkább letölteni plíz és ne torrent. Mert egyik mobilnettel sem lehet torrentezni, legalábbis a vodással nem.

Tehát vki plíz üziben küldjön linket ahol le tudom tölteni nem HD-ben. Nagyon köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 hsz-el alább már lett betéve linkes oldal, ahonnan le tudod kapni.

jó de az hd-s.

nekem olyan kell ami nem hd-s. tehát pl. mp4 formátúmú kitűnő mert az nem hd. mobilnetem van...

 

6 hsz-el alább már lett betéve linkes oldal, ahonnan le tudod kapni.

de amúgy már kaptam xd linket xd

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jó de az hd-s.

Ne azt nézd, hogy mi van a nevében, hanem a méretet.

Itt válogathatsz a linkek közül. :)

Itt rögtön az első sima volt (annak ellenére hogy a nevében ott a 2HD)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifjú Jedi sorozat

 

 

Nagyon valószínűnek tartom, hogy míg az ifjak Florrumra mennek, bejön a képbe Grivi, akivel majd együttesen veszik fel a harcot az Ahsoka-Hondo-ifjak tandem.

 

 

 

Én is valami ilyesmire számítok, de azért remélem ennél jobban megerőltetik magukat az írók.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ifjú Jedi sorozat

 

 

Nagyon valószínűnek tartom, hogy míg az ifjak Florrumra mennek, bejön a képbe Grivi, akivel majd együttesen veszik fel a harcot az Ahsoka-Hondo-ifjak tandem.

 

 

Az már biztos, hogy az ifjoncok ott lesznek a Florrumon (láttuk a képet), és Grievous is feltűnik majd, rommá döntve Hondo erődjét. Viszont érdekelne, Anakin kapcsán mire utaltál a másik topikban?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.