Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dave Filoni a Jedik és a klónok kapcsolatáról a CW -ben:

"Dave: I truly believe that the Jedi try to humanize their clones and make them more individual, as Henry says. I think we saw that in Revenge of the Sith, when the Clones were colorful and named under the Jedi Generals, and then in the final shots of the film with Palpatine and Vader near the new Death Star, the ships are grey, the color and life is sucked out. The Stormtroopers are only numbers and identified by black and white armor or uniforms in A New Hope. Tie-fighters don?t have shields, the soldiers have become disposable to the Emperor ? that is something the Jedi would never do. The color leaving the Clone?s armor is representative of the Clones becoming Stormtroopers and the army losing it?s individuality ?it was the death of the ?good soldier?. At least that?s how I see it. "

 

Bocs' Karrde, de ezt értem. :) Zseniális egyébként!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akartam éln célozni semmire se. Ez az eheti részről akarna szólni. A párbeszéd utáni képsorok is benne lesznek.

Azt már csak az tudja hogy miért így került fel a Tube-ra aki felrakta.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja csak a szörny miatt? Az már benne volt az alább belinkelt előzetesben is.
Nem foglalkoztam én semmilyen szörnnyel. Megláttam a Tube-on azt a klipet aztán belinkeltem és kész. Kedvcsinálónak vagy lehet hívni ahogy tetszik. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem foglalkoztam én semmilyen szörnnyel. Megláttam a Tube-on azt a klipet aztán belinkeltem és kész. Kedvcsinálónak vagy lehet hívni ahogy tetszik.

Egyem a drága szívedet ne kapd már fel a vizet ilyenen. Nem lehet hozzád szólni vagy mi van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sikerült megnéznem az eddigi 10 részt - na, nem egyben, és nem is kettőben, hanem három részben, mert időben csak így tudtam összehozni, de így is nagyon jó volt! :)

A történetileg összefüggő részeket persze egyben tekintettem meg, hogy legalább azoknál meglegyen az időbeli folyamatosság, hiszen a 22 perces epizódok eléggé darabolták őket, ami kicsit zavaró is volt egy-két esetben. A döntő többség persze így is teljesen élvezhető volt a számomra, de amelyik kevésbé, így jobban kijött.

Viszont egymás után megnézve az összeset újfent megerősítést nyert, hogy remek a sorozat, még a külön-külön talán zavaró momentumok, poénok, vagy a gyengébb Downfall of a Droid is szépen belesimult az egészbe.

Nem akarom nagyon ragozni: jó volt így megnézni! :) És ugye szombaton már lesz következő epizód?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történetileg összefüggő részeket persze egyben tekintettem meg, hogy legalább azoknál meglegyen az időbeli folyamatosság, hiszen a 22 perces epizódok eléggé darabolták őket, ami kicsit zavaró is volt egy-két esetben. A döntő többség persze így is teljesen élvezhető volt a számomra, de amelyik kevésbé, így jobban kijött.

Érdekes, hogy eddig csupán két rész volt egyedi. Az Ambush és a Rookies. A többi mind több epizódból állt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez jó ötlet, én remélem, hogy lesznek még összefüggő részek.

A két különálló epizód egyébként benne van a legjobban sikerültek között. Azonban legjobbat az első 10-ből nem sikerült kiválasztanom, főleg az összefüggő részek miatt: korábban a Rookies tetszett a legjobban, de a Malevolence trilógia egyben nagyon jó lett, és ugyan ezt mondhatnám el az utolsó három részről is. :) Szóval egyelőre most nincs kedvenc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Örülök, hogy a hosszú várakozás után folytatódik a The Clone Wars. Főleg egy olyan epizóddal, melyben a legnagyobb kedvencem kapja a főszerepet. Tudjátok, többször panaszkodtam, hogy ezzel lehet, hogy lealacsonyítják Dooku tekintélyét, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Viszont ami eddig nagyon tetszik benne... (Az előzetesek alapján)

 

1.: A Bombad Jediben való említés után érdekes lesz majd látni az űrkalózokat. (A legjobb húzás volt az íróktól, hogy Weequayek legyenek. Keresve se találhattak volna jobb fajt a szerepre.)

 

2.: Mindig is foglalkoztatott, hogy mi az a Gundark, mert én azon kevesek egyike vagyok, akiknek a Klónok Támadása óta rejtély, hogy mi az a Gundark. Fura egy lény, az egyszer biztos.

 

3.: Mint már korábban említettem, én azt tartanám jó ötletnek, ha kiderülne, hogy az egész elrablást Jabba tervelte volna ki bosszúból. Továbbá ti is említettétek, hogy mi lenne, ha Grievous állna a dolog mögött. Bár, szerintem egyik sem valószínű.

 

4.: Örülök, hogy ismét egy Anakin & Obi-Wan párosítású akciót láthatunk. Úgy látom ügyeltek a készítők arra, hogy Anakin ne csak Ahsokával lógjon.

 

5.: És ami a legjobb! A sorozat csak most indul be igazán! Az évad első fele amolyan bevezetésként szolgált, és ha minden igaz most jönnek csak az igazán jó történetek. (Elképzelhetetlennek tartom, hogy miként lehetséges überelni a Cloak Of Darknesst, a Duel Of The Droidsot, és persze a Lair Of Grievoust, de ők tuti meg tudják csinálni :peace:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, megint tele vagyok spoilerekkel... És ezeket természetesen gondosan begurítom a spoiler fül mögé, hogy ne legyen belőle probléma. :peace:

 

Még egyszer figyelmeztetek mindenkit, hogy itt erős spoilerek szerepelnek, tehát csak saját felelősségre. Jah, és mindenkinek B.U.É.K.!

 

Spoiler:

Dooku gróf elrablása egy két részes történet lesz, ami a "Dooku Captured" és a "The Gungan General" epizódokat foglalja magába.

 

Továbbá... Volt aki azt mondta valamelyik topikban, hogy szivesen látná Aayla Securát a képernyőn. Nos, a tizenharmadik "Jedi Crash" című epizódban erre alkalma nyílik majd.

 

Nemsokára megjelenik egy újabb ideiglenes rosszfiú, a Neimoidian fajba tartozó Lok Durd. Gyanítom, hogy ő sem lesz hosszútávú képzavara a sorozatnak.

 

A tizenkilencedik "Hostage Crisis" című epizódban ismét főszerepet kap Padmé, és a filmben debütált Fox parancsnok, aki embereivel jól elrendezte Ziro droidjait.

 

És majd a második évadba eső "Cargo Of Doom" epizódban megjelenik egy újabb jedi mester is, Oppo Rancisis, akit szerintem a honlapon már mindenki ismer.

 

A szintén a második évadba eső "Battle For The Midnight Shadow" című epizódban pedig újra képbe kerül Plo Koon, méghozzá Anakin Skywalkerrel együtt egy közös akcióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oppá... Most néztem meg egy lentebbi linket, melyekben a 45.-dik epizódig az összes cím le van írva, és némi tartalom hozzá.

 

Spoiler:

A "Darth Plagueis The Wise" című epizód engem is meglepett. Talán messze ez lesz az az epizód, amelyet a legjobban várok. Darth Sidiousnak látomása lesz Plagueisről? Hihetetlen... Nem gondoltam volna, hogy a készítők ennyire belemélyednek. Alig várom.

 

És ami a másik nagy öröm számomra. a 45.-dik rész. "The Prison Break". Egyrészt van egy hasonló című sorozat, amit nagyon szeretek... Másrészt meg sosem derült ki, hogy San Hill hogyan menekült meg, miután Muunilinsti csata után letartóztatták. Utána csak annyit tudunk, hogy a Sithek Bosszújában szabadlábon van, és jól kinyírják. Elképesztően imádom ezt a sorozatot! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.