Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy általánosságban a TCW sorozatból hiányolom az eredeti SW zenéket. Mondjuk az újak is jók csak lehetne egy pár mozifilmes zene is.

Szerintem a zene nagyon szép pozitív fejlődési ívet mutatott be az eddigi epizódok alatt. Eleinte nekem is hiányérzetem volt a régi, megszokott zeneszámok miatt, de ez mostanra teljesen elmúlt. Az elmúlt 3 részben pedig igazán jól passzoló zenéket hallhattunk, és nekem nagyon tetszettek a különböző világokra kitalált sajátos zenei dallamok. :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kellene egy olyan zene, amit ha hallunk, azonnal a TCW jut eszünkbe, egy a sorozaton átívelő egy-két darab, ami belemászik a fülünkbe és ott is marad :whistle:

Számomra Ahsoka témája ilyen! Szerintem egy remekmű. Kinner is büszke rá.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Ahsoka témája ilyen! Szerintem egy remek mű. Kinner is büszke rá.

És ahogy észrevettem Kiner előszeretettel használja is. a The Gungan Generalban is benne volt, meg a Scaling The Cliff című szám is. Bár nem tudom hogy Ahsoka témája mit keresett abban a részben, de nem is számít. Egy alkalommal a Duel Of The Fates tényleg szerepelhetne, valami másfajta hangszerezésben, vagy a Droid Invasion.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez konkrétan hol is olvasható?

Itt: http://starwars.com/theclonewars/guide/episode016.html

A "Trivia & Details" résznél az első bekezdés utolsó mondata: "This is especially true of the second season of Clone Wars episodes."

 

Kicsit szomorú vagyok, mert azt hittem már jobban fogunk közelíteni az EPIIII -hoz. Bár az öt évad tudatában erre lesz még lehetőség, mindenesetre jó lenne látni egy ívet a történetben. Itt nem csupán a sztorira gondolok, hanem a fegyverzetre és a ruházatra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit szomorú vagyok, mert azt hittem már jobban fogunk közelíteni az EPIIII -hoz. Bár az öt évad tudatában erre lesz még lehetőség, mindenesetre jó lenne látni egy ívet a történetben. Itt nem csupán a sztorira gondolok, hanem a fegyverzetre és a ruházatra is.

Attól, hogy jellemzőbb lesz az "időugrás" a második évadra (bár eddig egy ilyen rész volt, aminél már a kettő is "jellemzőbb" :D ), még lehet ep3-hoz közelítő történeti ív. Előbb-utóbb az úgyis elkerülhetetlen, legalábbis ha akarnak is valamit kezdeni, nem csak úgy mesélnek bele a vakvilágba.

 

A monitoromon tök mindegy, a hiperszuper sem néz ki túl jobban :D

Az enyémen azért észlelhető némi különbség, ami az én fogalmaim szerint már belefér az "ég és föld" kategóriába :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy jellemzőbb lesz az "időugrás" a második évadra (bár eddig egy ilyen rész volt, aminél már a kettő is "jellemzőbb" :D ), még lehet ep3-hoz közelítő történeti ív. Előbb-utóbb az úgyis elkerülhetetlen, legalábbis ha akarnak is valamit kezdeni, nem csak úgy mesélnek bele a vakvilágba.

Ebben bízok én is. Ilyen tekintetben is iszonyú nagy potenciál van a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.