Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem szinkronosan. Teljesen korrekt, sőt, jó. Egyedüli furcsaság ez a holo-droid sima droid kettős hang, aminek hátterében a fene tudja mi állhat. A klónok hangja is teljesen jó, és a droidoké. Egyedül a narrátor hangja nem tetszett, de azt a két percet, míg dumál, ki lehet bírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedüli furcsaság ez a holo-droid sima droid kettős hang, aminek hátterében a fene tudja mi állhat.

Gondolom, az, hogy egyszerre nem tudnak két szűrőt alkalmazni. :) Furcsa. Szerintetek a Mafilm Audio Kft. csinálja? Ott nem történhet ilyen(legalábbis szerintem).

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokkal jobb volt ez a szinkron mint az amcsi változat. Itt talán a klónok hangja volt csak más mint a nagyfilmekben. Okés volt immár az is amikor a barlangban Yoda beszélt ez Erőről. Ott ugye a végén az eredetiben nyitva hagyta a mondat végét, itt meg szépen le lett zárva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt az Ambush magyarul ma reggel.

Én elégedett vagyok a szinkronnal. A főbb karakterek hangja megmaradt. Én azért őrjöngtem volna, ha nem maradt volna meg.

A klónok új hangját szerintem hamar meg fogjuk szokni. Bár lehetett volna régi is.

A droidok kettős hangja tényleg furcsán hatott.

Ventress hangjával tökéletesen elégedett vagyok. Szerintem nagyon jól eltalálták.

 

És most a rossz hír: Grievous hangja teljesen más lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Holl Nándor? :)

Holl Nándor lett volna Grivi hangja a Sith-ek bosszújában? Na, ezt se tudtam.

Mindenesetre Grievousnak nem ugyanaz lesz a magyar hangja, mint az EP 3-ban.

A CN-en már rendesen beindult a reklámkampány. Több epizódból is mutattak jeleneteket onnan tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holl Nándor lett volna Grivi hangja a Sith-ek bosszújában? Na, ezt se tudtam.

 

Igen, és a TCW mozifilmben pedig Ziro hangja volt.

Kár, hogy nincs CN-em :) kíváncsi vagyok a reklámokra.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokkal jobb volt ez a szinkron mint az amcsi változat. Itt talán a klónok hangja volt csak más mint a nagyfilmekben. Okés volt immár az is amikor a barlangban Yoda beszélt ez Erőről. Ott ugye a végén az eredetiben nyitva hagyta a mondat végét, itt meg szépen le lett zárva. :)

Azért nem volt lezárva mert jöttek a támadó egységek és megzavarták a meditálást. Ennek most betette a kaput a szinkron. Ez megint egy olyan változtatás ami nincs összhangban az eredetivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan mondom, ilyen nincs... :) Vagy újraszinkron kell, vagy javított...

Jézus, Kolmilan, azért ez már bőven túlzás... ez csak egy nyamvadt rajzfilm szinkronja, nem a világ vége. Ha nem tetszik, ne nézd magyarul, aztán jónapot :D

 

Na ha Grivi hangját is megváltoztatják még a végén élvezhető lesz. Én anno az ep.3 szinkronos változatát ott hagytam abba amikor Grivi megszólalt. Azaz abszolut mélypont. Azóta se néztem szinkronosan tovább.

Pontyosan. Holl Nándor remek szinkronszínész, de Grievousnak borzalmas volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg új film kellene a remek szinkronokhoz! :):D Na ehhez mit szóltok? Olyan könnyedén kritizáljátok azoknak az embereknek a munkáját... Holott semmi komolyabb hibát nem vétettek eddig. Hogy bizonyos dolgokat másként értelmeznek? Na és? Ők is emberek, saját gondolatokkal. Ti is belevinnétek a saját értelmezéseteket, ha ti csinálnátok. Lásd Kolmilan Ahsoka becenevét ragacsnak fordította, a filmben meg Szájas volt. Egyik épp oly jó, mint a másik. Tönkre tette vele az élvezhetőséget? Nem! De biztos vagyok benne, hogy van akinek nem tetszik.

 

Még egy dologra felhívnám a figyelmet: itt mi együttvéve sem értünk annyit a szinkronizáláshoz, mint azok, akik csinálják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy dologra felhívnám a figyelmet: itt mi együttvéve sem értünk annyit a szinkronizáláshoz, mint azok, akik csinálják...

És? Ott kéne ülnie egy rajongónak, aki mindent ellenőriz. Ennyi. Nem kerülne semmibe. Amúgy meg a fordítással semmi bajom, sőt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivinek valóban borzalmas hangja volt az ep3-ban, jó, hogy most más lesz, bár nem fogom az összes részt nézni a tévében. Mivel csak moziban néztem szinkronosan, így a klónok hangjára s

nem igazán emlékszem, arról nem tudok mit mondani. De nem volt rossz úgy önmagában :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek kellenek saját elképzelések, ha azokat egyszer már elképzelték előttünk? Ld. Adywan és a kék szűrő...

Mégis beleviszed a ragaccsal, mivel a snips, vagyis Ahsoka valódi beceneve egy fogó, ami pedig a csaj szarvára utal. Te pedig a levakarhatatlanságára utalsz a becenevével. De a droidok beceneve sem éppen konzervet jelent, hanem inkább csörgőt, vagy nyikorgót (nem mellesleg, a droidok beceneve valószínűleg utalás egy régi videójáték szereplőjére). Ez a saját elképzelés, szóval, ha a szinkronosokat vádolod ezért, magadat is kezd el, mert te is megváltoztattál már egy-két dolgot az eredetihez képest. Ráadásul, a hangváltásnak olyan okai lehetnek, amikkel te itt pattoghatsz, amennyit akarsz, akkor sem lehet kiküszöbölni. Pl. a színész nem ér rá, mert élő ember és munkájának, esetleg magánügyeknek köszönhetően más elfoglaltsága akadt, vagy beteg. Egy sorozatnál meg nincs olyan, hogy ilyen esetben megállnak, aztán megvárják. Szóval, te nem maximalista vagy, hanem irreális dolgot vársz el, mivel gőzöd sincs, miért nem az a színész szinkronozza azt a karaktert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis beleviszed a ragaccsal, mivel a snips, vagyis Ahsoka valódi beceneve egy fogó, ami pedig a csaj szarvára utal. Te pedig a levakarhatatlanságára utalsz a becenevével. De a droidok beceneve sem éppen konzervet jelent, hanem inkább csörgőt, vagy nyikorgót (nem mellesleg, a droidok beceneve valószínűleg utalás egy régi videójáték szereplőjére). Ez a saját elképzelés, szóval, ha a szinkronosokat vádolod ezért, magadat is kezd el, mert te is megváltoztattál már egy-két dolgot az eredetihez képest. Ráadásul, a hangváltásnak olyan okai lehetnek, amikkel te itt pattoghatsz, amennyit akarsz, akkor sem lehet kiküszöbölni. Pl. a színész nem ér rá, mert élő ember és munkájának, esetleg magánügyeknek köszönhetően más elfoglaltsága akadt, vagy beteg. Egy sorozatnál meg nincs olyan, hogy ilyen esetben megállnak, aztán megvárják. Szóval, te nem maximalista vagy, hanem irreális dolgot vársz el, mivel gőzöd sincs, miért nem az a színész szinkronozza azt a karaktert.

Akkor még nem tudtam, hogy más lesz. :hmm:

Mindegy... látom, nem tudok meggyőzni senkit...

 

Inkább folytatom. Akkor miért tudták megcsinálni rendesen a filmben? A tavaly októberi klubnapon pedig azt mondták, hogy már kész vannak az első 10 résszel... Nehogy már nem tudták volna megvárni.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3-as Grivi hang így is jobb volt, mint a sima CW-ben lévőé, bár azt hiszem, az angol is valami hasonló volt, de mivel John Di Maggio* volt a hangja, ezért egyértelműen az tetszett nekem! :hmm: Várom a jövő hetet, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az "új" Grivi.

 

* John Di Maggio = Gears of War - Marcus Fenix, Futurama - Bender, egyszerűen hatalmas szinkronszínész, több ismertebb ilyen féle szerepet vállalt, ez a kettő eltörpűl a többi mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor még nem tudtam, hogy más lesz. :hmm:

Mindegy... látom, nem tudok meggyőzni senkit...

De most komolyan nem mindegy ez? :hmm: Nekem az angol és a felirataitok lesz az első. A többiek pedig hagy élvezzék szinkronnal. Miért kell ezen ennyire fennakadni? Még ha zavar is? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.