Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ez a Bane nem lesz teljesen szeparatista, vagy igen? Én úgy hallottam, hogy egy fejvadász, aki mindig a legtöbbet fizetőnek dolgozik. Persze az valószínű, hogy a köztársaságiak oldalán nem sűrűn fog előfordulni.

Fejvadász lévén elvileg annak dolgozik aki a többet fizeti. Gyakorlatilag pedig megtudjuk ősszel (vagy két hét múlva). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Bozait jól meghajszolták az epizód végén... de legalább tudjuk, kik a magyar hangok.

 

Magyar hangok.

 

Moser Károly - Anakin Skywalker.

Molnár Ilona - Ahsoka Tano.

Faragó András - Grievous vagy Katuunko.(?)

Forgács Gábor - Plo Koon.

Zsigmond Tamara - Padmé Amidala.

Berzsenyi Zoltán - Rex.

Anger Zsolt - Obi-Wan Kenobi.

Molnár Levente - [droidok?]

Varga Rókus - [klón]

Józsa Imre - C-3PO.

Versényi László - Yoda.

Szilágyi Tibor - Dooku gróf.

Jakab Csaba - Yularen admirális.

Végh Péter - [klón](Ő lenne Grievous?)

Takátsy Péter - [klón]

Miller Zoltán - [klón]

Varga Klára - Asajj Ventress.

 

Magyar szöveg: Tóth Tamás.

Hangmérnök: Erdélyi Imre.

Vágó: Simkóné Varga Erzsébet.

Gyártásvezető: Kablai Luca.

Szinkronrendező: Tabák Kata.

 

A szinkront a Mafilm Audio Kft. készítette.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont igen. Kicsit unom már azt, hogy mindig a Köztársaság győz. Lehetne már olyan ellenfél is akit nem győznek le ilyen könnyen, mint Grievoust. Remélem ez a Bane már odatesz a gonoszkodásban és tud 1-2 cselt amivel bosszúságot okozhat a Jediknek.

Fog is, nem is akármilyeneket...

Spoiler:

Második évad... A "Cargo Of Doom" című epizód... Cad Bane Dooku gróf parancsára ellop a Jedi Templomból egy holokront, ami Erőérzékeny gyermekek listáját tartalmazza. Szép sorjában begyűjti őket, és Mustafarra szállítja őket, nyomában Anakinnal, Ahsokával, és Oppo Rancisissel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó igen. Na látom, akkor a 2. évadban végre beindul az action.

Spoiler:

Nem semmi karakter lehet, ha be tud jutni a Templomba és onnan ki tud hozni egy ilyen értékes holokront.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, még valami, amit problémásnak találtam a mostani magyar szinkronban. Az még oké, hogy az óriás angolnát nem annak fordítják ami, de miért pont sárkánykígyónak? Fel nem tudom fogni... A sárkánykígyó az az állat, amely benyelte Artut az EPV.-ben, nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, megnéztem a magyar szinkronos Rookiest.

A klónok változó hangja továbbra sem zavaró, elvégre a Republic Commandóban is más volt mindegyiknek. Viszont pár dolog érthetetlen számomra. Például miért van az, hogy Rex és Cody hangja néha felcserélődik? És hogy a rákba lehet az óriás angolnát sárkánykígyónak fordítani? És jól vettem észre, hogy Rexnek az eredeti klónhangja van, csak pár fokkal mélyebb? Mert ha mondjuk volt valami baja, akkor érthető ez a sokféle klónhang. Phobos... Várom a linket. :)

Ez még hagyján, de hődetonátor helyett termikus detonátor? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár lehet, hogy csak egy egyszerű gran, aki ugyanúgy lett lemodellezve, és semmi köze a szenátorhoz. Hát, én folyton panaszkodtam, hogy miért nem szerepeltetik Durge-t, és végre beláttam, hogy felesleges, ha itt van Cad Bane. Ugyan sokat nem láthattunk ebből a trailerből, annyi bizonyos, hogy Bane az atyaúristent is kinyírja majd.

Spoiler:

Szerintem itt még csak a saját szakállára dolgozik, aztán gondolom a túszdráma során Palpatine felfigyel rá, és így csatlakozik majd a CIS-hez.

Lehet, hogy egy páran keverni fogják Darth Bane-nel. Valami más második nevet kellett volna adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egy páran keverni fogják Darth Bane-nel. Valami más második nevet kellett volna adni.

Hát... Azért teljesen más kategória a kettő, teljesen más idősíkban... De a sok hozzá nem értő tuti keverni fogja, annyi szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fog is, nem is akármilyeneket...

Spoiler:

Második évad... A "Cargo Of Doom" című epizód... Cad Bane Dooku gróf parancsára ellop a Jedi Templomból egy holokront, ami Erőérzékeny gyermekek listáját tartalmazza. Szép sorjában begyűjti őket, és Mustafarra szállítja őket, nyomában Anakinnal, Ahsokával, és Oppo Rancisissel...

Na végra valami nagyon nagy kaliberű rész! :) Már alig várom a második évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... Azért teljesen más kategória a kettő, teljesen más idősíkban... De a sok hozzá nem értő tuti keverni fogja, annyi szent.

A sok hozzá nem értő azt sem fogja tudni, hogy létezik egy Darth Bane, hiszen, ha már tudják, akkor nem "hozzá nem értők", vagyis tudnak a két sith szabályról is (amit Bane hozott), ismerik Bane korszakát, és nem mellesleg, nem fogják keverni a Darth Bane nevet Cad Bane névvel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok hozzá nem értő azt sem fogja tudni, hogy létezik egy Darth Bane, hiszen, ha már tudják, akkor nem "hozzá nem értők", vagyis tudnak a két sith szabályról is (amit Bane hozott), ismerik Bane korszakát, és nem mellesleg, nem fogják keverni a Darth Bane nevet Cad Bane névvel :angry:

Várd ki, mi lesz, ha Darth Bane trilógia kijön magyarul. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várd ki, mi lesz, ha Darth Bane trilógia kijön magyarul. :angry:

Teszem azt, benne lesz, hogy meghal 1000 évvel a klón háborúk előtt, és ha csak az olvasónak nincs értelmezési problémája, akkor nem fog keverni. Ha van, nem fogja a könyvet olvasni. Plusz, HA megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már mindent becézel, akkor már Jaki Csabi, nem? :D
Ha így írnám be akkor megeshet hogy nem lenne egyértelmű hogy kiről van szó. Az admirálisnál más a helyzet mert az idézetben ott van a rendes neve így tudni lehet hogy kire céloztam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teszem azt, benne lesz, hogy meghal 1000 évvel a klón háborúk előtt, és ha csak az olvasónak nincs értelmezési problémája, akkor nem fog keverni. Ha van, nem fogja a könyvet olvasni. Plusz, HA megjelenik.

Megjelenik. Csak nem idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.